Постанова
від 26.06.2008 по справі 12/49/08
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

12/49/08

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

про визнання боржника банкрутом

26.06.08                                                                      Справа № 12/49/08

                           Суддя                               Владимиренко І.В.

          

Кредитор: Мелітопольська об'єднана Державна податкова інспекція,   м. Мелітополь Запорізької області

72312, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Кірова, 31

до боржника –Закритого акціонерного товариства “Агропромсервіс”, с. Терпіння, Мелітопольський район, Запорізька область, код ЄДРПОУ 23788864

72386, Запорізька область , с. Терпіння, Мелітопольський район, вул. Леніна, 1

банківська установа, що здійснює розрахунково-касове обслуговування боржника –

     ЗРУ КБ “Приватбанк”, м. Запоріжжя

                                                                                                      Суддя Владимиренко І.В.

Присутні:

Від кредитора –Капінос С.Б., дов. № 4136, від 12.02.2008 р.

Від боржника –не з'явився

Розглядається заява Мелітопольської ОДПІ в порядку ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” про визнання банкрутом ЗАТ “Агропромсервіс”,  у  зв'язку із неспроможністю останнього  виконати  свої грошові зобов'язання перед бюджетом.

Ухвалою господарського суду Запорізької області від 17.06.2008р. заяву прийнято до розгляду, порушено провадження у справі № 12/49/08 з призначенням судового засідання на 26.06.2008р.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзиву на заяву не надав, про час та місце проведення судового засідання повідомлений належним чином.

Заслухавши представника кредитора, вивчивши надані документи, суд встановив:

Закрите акціонерне товариство “Агропромсервіс” зареєстровано розпорядженням № 375Р Мелітопольської райдержадміністрації 23.04.1996 року за адресою: Запорізька область, Мелітопольський район,  с. Терпіння вул. Леніна, 1, присвоєний код ЄДРПОУ 23788864.

             Боржник, на момент розгляду справи має  заборгованість перед бюджетом у  загальній  сумі 176 грн. з податку з власника транспортних засобів

На виконання Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетними та державними цільовими фондами” органами ДПІ винесено податкове повідомлення-рішення форми “Ш”, а саме № 0020081701/0 від 15.05.2007р.

Кредитором приймалися заходи примусового стягнення податкового боргу шляхом направлення  боржнику податкових вимог, про що свідчать додані до заяви копії корінців першої податкової вимоги форми “Ю1” № 1/593 від 21 липня 2005р. та  другої податкової вимоги форми “Ю2” № 2/684 від 06 вересня 2005 р.

18 листопада 2005 р. В..о. начальника Мелітопольської ОДПІ прийнято рішення №31862/Ш про стягнення коштів та продаж інших активів платника податків в рахунок погашення його податкового боргу.

З метою виявлення майнових активів боржника та відомостей про нього кредитором проводились перевірки, направлялись запити до реєстраційних органів.

    Мелітопольською ОДПІ проведено перевірки місцезнаходження боржника за юридичною адресою та складено Акти № 104/24 від 16.05.2008р. та № 185/24 від 25.06.08р.,  якими встановлено, що за юридичною адресою боржник не знаходиться.

    Відповідно довідки від 14.04.2008р. інспекція державного технічного нагляду повідомила, що за боржником не зареєстрована сільськогосподарська техніка.

    Відповідно довідки № 326 від 09.04.2008р. Мелітопольське МРЕВ УДАІУ в Запорізькій області  повідомило, що за боржником транспортні засоби не зареєстровані.

    Згідно довідки ДПІ №19606/10/28-411 від 25.06.2008 року, боржником остання податкова звітність надана у січні 2004 року.

Як свідчить довідка № 2126/02 від 24.06.2008 р. Управління ПФУ в Мелітопольському районі Запорізької області, заборгованість з внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування боржника перед Управлінням ПФУ складає 27 625,72 грн., підприємство до Пенсійного фонду не звітує більше року.

Відповідно інформаційного листа Мелітопольської районної державної адміністрації № 36/01 від 24.04.08р. внесення відомостей про боржника до ЄДР не проводилось.

       Відповідно до ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у разі, якщо керівні органи боржника –юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Вищевказані факти свідчать про те, що ЗАТ “Агропромсервіс” підприємницьку діяльність не здійснює, не надає більше року до органів ДПІ податкові декларації.

За таких обставин слід визнати Закрите акціонерне товариство  “Агропромсервіс” банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру.

За заявою Мелітопольської ОДПІ Запорізької області про порушення справи про визнання банкрутом Закрите акціонерне товариство “Агропромсервіс” згідно ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором банкрута призначити  арбітражного  керуючого  Рабушко В'ячеслава Степановича, ліцензія АВ № 307336 від 12.03.2007р., який своєю заявою  дав згоду.

Зобов'язати ліквідатора прийняти заходи щодо виявлення кредиторів банкрута та  здійснити ліквідаційну процедуру відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

     Строк ліквідаційної процедури встановити у три місяці.

Керуючись: ст.ст. 5, 22-32, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності   боржника   або   визнання   його   банкрутом», суд

                                                    П О С Т А Н О В И В:

   

    Визнати Закрите акціонерне товариство “Агропромсервіс” код ЄДРПОУ 23788864 - банкрутом.   

    Відкрити ліквідаційну процедуру.

         Ліквідатором ЗАТ “Агропромсервіс” - банкрута призначити арбітражного керуючого  Рабушко В'ячеслава Степановича, ліцензія АВ № 307336 від 12.03.2007р.

    Зобов'язати ліквідатора здійснити ліквідаційну процедуру відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

    Строк ліквідаційної процедури встановити у три місяці.

    Копію постанови надіслати кредитору, ліквідатору Рабушко В'ячеслава Степановича (вул.. Фучика, 14, м. Мелітополь, Запорізька обл..   72319), боржнику, ВДВС Мелітопольського МРУЮ, Державному реєстратору Мелітопольської міської ради, Запорізькій філії Агентства з питань банкрутства, Запорізькому обласному відділу з питань банкрутства.  

       

                Суддя                                                                             І.В. Владимиренко

дата призначення ліквідатора  26.06.08

ліквідатор:   Рабушко Вячеслав Степанович

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення26.06.2008
Оприлюднено13.10.2008
Номер документу2110401
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —12/49/08

Ухвала від 23.10.2008

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Владимиренко І.В.

Постанова від 26.06.2008

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Владимиренко І.В.

Постанова від 17.03.2008

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенов А.К.

Ухвала від 22.02.2008

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенов А.К.

Ухвала від 21.02.2008

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенов А.К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні