Ухвала
від 12.01.2012 по справі 5008/1811/2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАК АРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"12" січня 2012 р. Справа № 5008/1811/2011

9/5008/1811/2011 643/2012

за позовом Спільного у країнсько-англійського підп риємства "Західна нафтова гр упа" у формі Товариства з обме женою відповідальністю, м.Лу цьк

до Закритого акціонерн ого товариства "Управління м еханізації будівництва", м.Ху ст Закарпатської області

про розірвання догово ру підряду та стягнення надм ірно сплачених коштів 81 344,8 гри вень.

Суддя Г.Й. Бо брик

Представники:

від позивача - ОСОБА_1 - представник по дов. №2 від 03.01.12

від відповідача - не з' явився

СУТЬ СПОРУ: Спільне у країнсько-англійське підпри ємство "Західна нафтова груп а" у формі Товариства з обмеже ною відповідальністю, м.Луць к звернулось до суду з позово м, яким просить суд розірвати укладений між ним та Закрити м акціонерним товариством "У правління механізації будів ництва" договір підряду № 413 ві д 17.07.2007 р. та стягнути збитки в ро змірі 81 344, 80 грн.

Представник позивача, пр исутня в судовому засіданні по розгляду справи позовні в имоги підтримала у повному о бсязі.

Просить суд задоволити поз ов з огляду на законність та о бґрунтованість вимог.

Відповідач, повідомлений про дату, час та місце розгляд у справи, не подав на вимогу су ду письмових пояснень по сут і спору та інші витребувані м атеріали, не забезпечив на ви клик суду явку уповноваженог о представника для участі в з асіданні суду по розгляду сп рави, що перешкоджає вирішен ню спору по суті.

У зв"язку з наведени м, господарський суд відклад ає розгляд справи на інший те рмін.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуаль ного кодексу України, суд

У Х В А Л И В :

1. Розгляд справи відкласт и на "07" лютого 2012 р. на 10:00 год.

2. ЗОБОВ' ЯЗАТИ СТОРОНИ П ОДАТИ ДО ДНЯ РОЗГЛЯДУ СПРА ВИ ГОСПОДАРСЬКОМУ СУДУ:

а) позивача : уточнити поз овні вимоги (що стягується на дмірно сплачені коти чи збит ки);

б) відповідача: письмові по яснення по суті спору з док азами на їх підтвердження.

3. Копію ухвали надіслати с торонам рекомендованим лист ом з повідомленням про вруче ння.

Ухвала надсилається рекомендованим листом, тому нез' явлення представників сторін у судове засідання не є перешкодою для розгляду сп рави по суті в порядку ст.. 75 ГПК України, за наявними матеріа лами.

Суддя Бобрик Г.Й.

СудГосподарський суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення12.01.2012
Оприлюднено07.02.2012
Номер документу21203196
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5008/1811/2011

Судовий наказ від 20.03.2012

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Бобрик Г.Й.

Рішення від 07.02.2012

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Бобрик Г.Й.

Ухвала від 12.01.2012

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Бобрик Г.Й.

Ухвала від 15.12.2011

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Бобрик Г.Й.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні