11/280пн
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
01.02.12 р. Справа № 11/280пн
за скаргою Публічного акціонерного товариства „Донбасенерго” м. Донецьк в особі структурної одиниці –„Старобешівської ТЕС” смт.Новий Світ Донецької області
на дії Відділу Державної виконавчої служби Краматорського міського управління юстиції м. Краматорськ
позивач по справі Публічне акціонерне товариство „Донбасенерго” м.Донецьк в особі структурної одиниці –„Старобешівської ТЕС” смт.Новий Світ Донецької області
по справі № 11/280пн
за позовом Відкритого акціонерного товариства „Донбасенерго” м.Горлівка в особі структурної одиниці –„Старобешівської ТЕС” смт.Новий Світ Донецької області
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „Донремсервіс” м.Краматорськ Донецької області
про спонукання до виконання мирової угоди від 25.12.2008 року, затверджену ухвалою суду від 25.12.2008 р. по справі № 11/28.
Суддя О. В. Гассій
При помічнику (секретарі судового засідання) І.В.Костюк
За участю представників сторін:
від позивача: Не з'явився
від відповідача: Лєлін В.В. – директор
від ВДВС: Не з'явився
Позивач, Відкрите акціонерне товариство „Донбасенерго” м.Горлівка в особі структурної одиниці –„Старобешівської ТЕС” смт.Новий Світ Донецької області звернувся до господарського суду до Товариства з обмеженою відповідальністю „Донремсервіс” м. Краматорськ Донецької області про спонукання до виконання мирової угоди від 25.12.2008 року, затверджену ухвалою суду від 25.12.2008 р. по справі № 11/28.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 06.04.2010 р. по справі № 11/280пн було затверджено мирову угоду № 2 від 06.04.2010 року, укладену між Відкритим акціонерним товариством „Донбасенерго” м.Горлівка в особі структурної одиниці – „Старобешівської ТЕС” смт.Новий Світ Донецької області та Товариством з обмеженою відповідальністю „Донремсервіс” м. Краматорськ Донецької області.
6 квітня 2010 року на примусове виконання ухвали від 06.04.2010 року по справі № 3/62 було видано наказ про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю „Донремсервіс” м. Краматорськ Донецької області на користь Відкритого акціонерного товариства „Донбасенерго” м. Горлівка в особі структурної одиниці – „Старобешівської ТЕС” смт. Новий Світ Донецької області витрат по сплаті державного мита в розмірі 85,00грн., витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 250,00грн.
15.11.2011 р. Публічне акціонерне товариство „Донбасенерго” м. Донецьк в особі структурної одиниці –„Старобешівської ТЕС” смт.Новий Світ Донецької області звернулось до господарського суду Донецької області зі скаргою на дії Відділу Державної виконавчої служби Краматорського міського управління юстиції м. Краматорськ, в якій просить скасувати постанову про закінчення виконавчого провадження № 26219259 від 17.10.2011 року та зобов'язати Відділ ДВС Краматорського МУЮ виконати ухвалу суду по справі № 11/280пн від 06.04.2010 р. у повному обсязі у відповідності із чинним законодавством.
Розпорядженням заступника голови господарського суду Донецької області від 14.12.2011 р. у зв'язку з відпусткою судді Гассій О.В. справа № 11/280пн для розгляду скарги на дії Відділу Державної виконавчої служби Краматорського міського управління юстиції м. Краматорськ була передана судді Овсянніковій О.В.
У зв'язку із виходом з відпустки судді Гассій О.В. розпорядженням заступника голови господарського суду Донецької області від 30.01.2012 р. справу № 11/280пн передано на розгляд судді Гассій О.В.
Представники скаржника та ВДВС в судове засідання не з'явились.
Керуючись ст. ст. 77, 1212 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
Розгляд скарги відкласти на 12.03.2012 р. об 11-15 год.
Зобов'язати скаржника з'явитись в судове засідання, представити читаємі екземпляри документів, що додані до скарги.
Відділу Державної виконавчої служби Краматорського міського управління юстиції м. Краматорськ з'явитись в судове засідання, представити письмові пояснення з приводу заявленої скарги, матерілали виконавчого провадження (для огляду та ксерокопії посвідчені належним чином до матеріалів справи).
Явка представників сторін та ВДВС обов'язкова.
Суддя Гассій О.В.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2012 |
Оприлюднено | 10.02.2012 |
Номер документу | 21321322 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Гассій О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні