ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬН ИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, майда н Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71 -81-98
У Х В А Л А
"07" лютого 2012 р. Справа № 13/5025/1232/11
За заявою кредитора управління Пенсійного ф онду України в Деражнянськом у районі м. Деражня
до боржника малого приватного підприєм ства „Темп” м. Деражня
про визнання ба нкрутом боржника (продовж ення строку ліквідаційної пр оцедури)
Суддя Матущак О.І.
За участю представників сторін:
ініціюючого кредитора: н е з'явився
а також ліквідатора -арбітражного керуючого Івах ова Р.В.
Ухвалою господарського суду від 12.07.2011р. порушено про ва дження у даній справі про виз нання банкрутом відсутнього боржника - малого приватног о підприємства „Темп” м. Дера жня, з урахуванням особливос тей передбачених ст. 52 Закону України „Про відновлення пла тоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Постановою суду від 21.09.2011 р. бо ржника визнано банкрутом, ві дкрито ліквідаційну процеду ру та призначено ліквідаторо м боржника - арбітражного ке руючого Івахова Р.В.
В адресу господарського су ду 19.01.2012р. від ліквідатора надій шло клопотання про продовжен ня строку ліквідаційної проц едури у даній справі на 3 місяц і.
Ліквідатор в судовому засі данні просив суд задовольнит и подане клопотання та продо вжити строк ліквідаційної п роцедури боржника на три міс яці.
Представник ініціюючого к редитора в судове засідання не з' явився.
Розглядом звіту про провед ену роботу, господарським су дом встановлено наступне.
Після отримання відповіде й від відділу земельних ресу рсів та земельної реформи Де ражнянського районну, УДАІ У МВС України в Хмельницькій о бласті, відділу БТІ Деражнян ського району та Деражнянськ ої районної інспекції Держте хнагляду, що майно у боржника відсутнє, рахунків у банківс ьких установах немає.
На даний час не отримано від повіді з правоохоронних орга нів по заяві ліквідатора в по рядку ст. 97 КПК України, щодо не правомірних дій посадових ос іб боржника, не передачі бухг алтерської та іншої документ ації, матеріальних цінностей боржника.
Не отримано відповіді з Дер ажнянського відділення Хмел ьницької МДПІ, чи рахується в казане підприємство засновн иком інших прибуткових підпр иємств.
Також встановлюється розм ір статутного фонду МПП „Тем п”.
Таким чином, ліквідатор обґ рунтовує своє клопотання про продовження строку ліквідац ійної процедури зазначеними вище обставинами, які перешк оджають завершити таку проце дуру в установлений зазначен ою вище постановою від 21.09.2011р. с трок.
При винесенні ухвали госпо дарським судом враховується , що згідно ч. 2 ст. 22 Закону Украї ни “Про відновлення платоспр оможності боржника або визна ння його банкрутом”, строк лі квідаційної процедури не мож е перевищувати дванадцяти мі сяців. Господарський суд мож е продовжити цей строк на шіс ть місяців, якщо інше не перед бачено цим Законом.
Згідно п. 86 Постанови Пленум у Верховного суду України № 15 від 18.12.2009р., у постанові про визн ання боржника банкрутом госп одарський суд зазначає про в ідкриття ліквідаційної проц едури без зазначення строку. Її тривалість не повинна пер евищувати дванадцяти місяці в. Пізніше строк ліквідаційн ої процедури за клопотанням ліквідатора або комітету кр едиторів може бути продовжен о судом, про що виноситься ухв ала. Загальний строк ліквіда ційної процедури не може пер евищувати вісімнадцяти міся ців.
Ліквідатор зобов' язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження г осподарському суду звіт та л іквідаційний баланс у встано влений строк, проте невикона ння ліквідатором цих дій у гр аничні строки, визначені Зак оном, не є підставою для припи нення провадження у справі.
Наслідків перевищення стр оку ліквідаційної процедури Закон не містить.
Зважаючи на вище викладене , з метою належного завершенн я ліквідаційної процедури у даній справі, господарський суд приходить до висновку пр о необхідність задоволення к лопотання ліквідатора про пр одовження строку ліквідацій ної процедури у даній справі на три місяці, тобто до 21.03.2012р.
Керуючись ч. 2 ст. 22, ст. 52 Закону України “Про відновлення пл атоспроможності боржника аб о визнання його банкрутом”, с т. 86 Господарського процесуал ьного кодексу України, госпо дарський суд -
У Х В А Л И В:
Клопотання ліквідатора задовольнити.
Продовжити строк ліквід аційної процедури у справі № 13/5025/1232/11 про визнання банкр утом - малого приватного підп риємства „Темп” м. Деражня та повноваження ліквідатора - арбітражного керуючого Івах ова Р.В. на три місяці, тобто до 21 березня 2012 року.
Копії даної ухвали наді слати в адреси ініціюючого к редитора, ліквідатора та Хме льницькому обласному сектор у з питань банкрутства (реком ендованою поштовою кореспон денцією з повідомленням про вручення).
Суддя Матущак О. І.
Віддрукова но 4 примірники:
1 - до справи;
2- УПФУ в Деражнянському рай оні (32200, м. Деражня, вул. Миру, 35)
3- ліквідатору Івахову Р.В. ( АДРЕСА_1).
4- сектору
Суд | Господарський суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 07.02.2012 |
Оприлюднено | 17.02.2012 |
Номер документу | 21430639 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Хмельницької області
Матущак О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні