Ухвала
від 02.03.2012 по справі 57/7
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД мі ста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницьк ого,44-Б тел. 284-18-98

У Х В А Л А

Справа № 57/7 02.03.12

За позовом Товари ства з обмеженою відповідаль ністю "Райффайзен Лізинг Ав аль"

до 1) Відділу д ержавної виконавчої служби С вятошинського районного управління юстиції у м. Киє ві

2) Товариства з об меженою відповідальністю "Ма кс-Д"

про визнання права власності, звільнення з-під арешту та припинення ро зшуку транспортного засобу

Суд дя Гулевець О.В.

Представники сторін:

Від позивача: ОСОБА_2 (Дов.)

Від відповідача-1: не з' явився

Від відповідача-2: не з' явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Позивач - Товариство з об меженою відповідальністю "Ра йффайзен Лізинг Аваль" зв ернувся до Господарського су ду міста Києва з вимогою до Ві дповідача-1 - Відділу державно ї виконавчої служби Святошин ського районного управління юстиції у м. Києві, Відповідач -2 - Товариства з обмеженою від повідальністю "Макс-Д" про виз нання права власності, звіль нення з-під арешту та припине ння розшуку транспортного за собу.

Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 16.12.2011р. поруш ено провадження у справі № 57/7, п ризначено справу до розгляду на 27.01.2012р. та зобов' язано пози вача - ТОВ "Райффайзен Лізин г Аваль" надати суду оригін али доданих до позовної заяв и документів для огляду, відп овідача-1- Відділ державної ви конавчої служби Святошинськ ого районного управління юст иції у м. Києві надати відзив н а позовну заяву та матеріали виконавчого провадження ВП № 24628692, щодо виконання рішення Г осподарського суду міста Киє ва № 39/274 від 23.11.2009р. про стягнення з ТОВ "Макс-Д" заборгованості т а відповідача-2 - ТОВ "Макс-Д" над ати суду відзив на позовну за яву.

Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 27.01.2012р., в зв' язку з неявкою в судове засід ання представників відповід ачів та невиконання ними вим ог суду, розгляд справи № 57/7 від кладено на 14.02.2012р.

Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 14.02.2012р., в зв' язку з неявкою в судове засід ання представників відповід ачів та невиконання ними вим ог суду, розгляд справи № 57/7 від кладено на 02.03.2012р.

Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 14.02.2012р. продо вжено строк вирішення спору у справі № 57/7.

02.03.2012р. в судовому засіданні, р озглянувши матеріали справи , заслухавши пояснення предс тавника позивача, судом було встановлено, що справа № 57/7 від носиться до категорії складн их, в зв' язку з чим підлягає к олегіальному розгляду.

Відповідно до ст. 46 Господар ського процесуального кодек су України справи у місцевих господарських судах розгляд аються суддею одноособово. Б удь-яку справу, що відноситьс я до підсудності цього суд, за лежно від категорії і складн ості справи, може бути розгля нуто колегіально у складі тр ьох суддів.

Керуючись ст. ст. 46, 86 Господа рського процесуального коде ксу України, -

У Х В А Л И В:

1. Призначити колегіал ьний розгляд справи № 57/7.

2. Копію ухвали направити ст оронам.

Суддя Гулевець О.В.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення02.03.2012
Оприлюднено12.03.2012
Номер документу21779271
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —57/7

Рішення від 10.04.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 20.03.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 03.03.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 14.02.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 03.03.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 02.03.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 14.02.2012

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 16.12.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 04.11.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

Ухвала від 04.11.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гулевець О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні