28/244а
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РОЗГЛЯДУ
01.11.06 р. Справа № 28/244а
Суддя господарського суду Донецької області Кониченко О.М.
Розглянувши адміністративний позов Фермерського господарства “Агро - Сервіс” м. Добропілля
до Добропільської об”єднаної державної податкової інспекції
про скасування рішення № 2 від 04.07.2006 р. та рішення № 3 від 17.07.2006 р. Добропільської об”єднаної державної податкової інспекції про відмову у відстроченні оплати векселів.
За участю
Представників сторін:
Від позивача: Парфіненко О.Б. – за довір.
Від відповідача: Ситник С.В. – за довір.
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся з позовною заявою № 20/20-06 від 04.09.2006 р. до Добропільської об”єднаної державної податкової інспекції про скасування рішення № 2 від 04.07.2006 р. та рішення № 3 від 17.07.2006 р. Добропільської об”єднаної державної податкової інспекції про відмову у відстроченні оплати векселів, розгляд якої згідно пунктів 6, 7 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами, внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий господарському суду Донецької області.
Відповідач проти задоволення позовних вимог заперечує.
01 листопада 2006 року позивач надав клопотання про відкликання позовної заяви відповідно до ст. 155 КАС України в зв”язку з неможливістю надання оригіналів документів.
Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.
Керуючись статтями 111, 155, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
Повернути позовну заяву Фермерського господарства “Агро - Сервіс” м. Добропілля до Добропільської об”єднаної державної податкової інспекції про скасування рішення № 2 від 04.07.2006 р. та рішення № 3 від 17.07.2006 р. Добропільської об”єднаної державної податкової інспекції про відмову у відстроченні оплати векселів – без розгляду.
Суддя Кониченко О.М.
О.В.В.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 01.11.2006 |
Оприлюднено | 22.08.2007 |
Номер документу | 218051 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Кониченко О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні