35/186-08
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
03.10.08р.
Справа № 35/186-08
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Новобуд Сервіс", м. Дніпропетровськ
до Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми
"Труботорг",
сел. Ювілейне Дніпропетровського району Дніпропетровської області
про стягнення 9818,86 грн
Суддя Широбокова Л.П.
Без представників сторін
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
В судовому засіданні 18.09.2008р. було оголошено ухвалу про відкладення розгляду справи до 07.10.2008 р.
При виготовленні тексту вище вказаної ухвали було допущено описку, а саме: вказано: “розгляд справи відкласти на 17.10.08 р”, у той час як необхідно було вказати: “розгляд справи відкласти на 07.10.08 р.".
Згідно ст. 89 Господарського процесуального кодексу України суд за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення. Враховуючи, що зазначена описка не зачіпає суті прийнятого у справі рішення, відповідно до вимог ст. 89 Господарського процесуального кодексу України, ця описка підлягає виправленню за ініціативою господарського суду.
Керуючись ст. ст. 86, 89 Господарського процесуального кодексу України, суд –
У Х В А Л И В:
Виправити описку в ухвалі господарського суду Дніпропетровської області від 18 вересня 2008р. у справі № 35/186-08, зазначивши: “розгляд справи відкласти на 07.10.08 р.".
Ухвала набирає чинності з часу її прийняття.
Суддя
Л.П. Широбокова
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 03.10.2008 |
Оприлюднено | 31.10.2008 |
Номер документу | 2205125 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Широбокова Л.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні