ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

7/209-08-3632

                                                                         

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"28" жовтня 2008 р.                                                                          Справа  № 7/209-08-3632

За заявою кредитора: ТОВ „Індустріальна група „Стандарт”, м.Київ

до боржника: ТОВ „Оазис Стиль”, м.Одеса

про визнання банкрутом

                                                                                                                 Суддя            Лепеха Г.А.

Представники:

Від ініціюючого кредитора (ліквідатор банкрута) –Стукаленко В.А., за довіреністю.

СУТЬ СПОРУ: Товариство з обмеженою відповідальністю „Індустріальна група „Стандарт” звернулось до господарського суду з заявою про визнання товариства з обмеженою відповідальністю „Оазис Стиль” банкрутом в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість після настання встановленого строку у сумі 1 600, 00 грн.

          Ухвалою від 29.08.2008р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –ТОВ „Оазис Стиль”, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

          Постановою від 16.09.2008р. ТОВ „Оазис Стиль” визнано банкрутом як відсутнього боржника, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора у справі.

          За результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційні звіт та баланс банкрута.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за ТОВ „Оазис Стиль”, були направлені запити до Одеського МБТІ та РОН, УДАІ ГУМВС України в Одеській області, банку, що обслуговує боржника.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками РЕВ 1-го МРВ УДАІ ГУМВС України в Одеській області №42/1-3958 від 12.09.2008р., КП „Одеське МБТІ та РОН” №9129-06/2512 від 12.09.2008р. Поточний рахунок боржника в банківській установі закрито, про що свідчить довідка Святошинського районного відділення КРД ВАТ „Райффайзен Банк Аваль” №104/5380 від 14.10.2008р.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження у справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ТОВ „Оазис Стиль” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, п.3 ст.104 Цивільного кодексу України, ст.ст. 68, 86  ГПК України, суд

          

У Х В А Л И В:

1.          Затвердити звіт ліквідатора.

2.          Затвердити ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю „Оазис Стиль”.

3.          Припинити юридичну особу –товариство з обмеженою відповідальністю „Оазис Стиль” (м.Одеса, вул. Канатна, буд. 41. Код ЄДРПОУ 34663635).

4.          Зобов'язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи –ТОВ „Оазис Стиль” (код ЄДРПОУ 34663635), внести до Єдиного державного реєстру запис про  проведення  державної  реєстрації припинення  юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення  державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5.          Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6.          Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою господарського суду Одеської області від 29.08.2008р.

7.          Припинити повноваження ліквідатора банкрута –товариства з обмеженою відповідальністю „Індустріальна група „Стандарт”.

8.          Провадження у справі припинити.

       Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), Першій ДВС Приморського району м.Одеси, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.

Суддя                                                                                 Лепеха Г.А.

           

Дата ухвалення рішення 28.10.2008
Оприлюднено 31.10.2008

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 7/209-08-3632

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону