Ухвала
від 26.03.2012 по справі 1/17-5137-2011
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1/17-5137-2011

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

"26" березня 2012 р.Справа № 1/17-5137-2011

За заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю „Снекк-Фрутт”

про визнання банкрутом

Суддя                                                                                            Найфлейш В.Д.

Представники сторін:

Ліквідатор: не з'явився.

СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.

Постановою господарського суду Одеської області від 13.02.2012р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено Талець Віталія Вікторовича, зобов'язано ліквідатора провести ліквідаційні заходи передбачені Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та надати суду звіт про проведену роботу в ліквідаційній процедурі відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Приймаючи до уваги, що для розгляду справи в засіданні суду необхідні додаткові документи, розгляд справи в засіданні суду підлягає відкладенню.

Керуючись п.п.1,2,3 ст.77, ст. 86 ГПК України суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи в засіданні суду на „11” квітня 2012 р. о 10:20  год.

Засідання суду відбудеться у приміщенні господарського суду (м. Одеса, пр-т. Шевченка,29), зал судових засідань №3 (каб. 102).

2. Зобов'язати надати:

ліквідатора: звіт про проведену роботу в ліквідаційній процедурі відповідно до вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", докази здійснення своїх повноважень згідно ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Примірник ухвали надіслати ліквідатору.

 

Суддя                                                            Найфлейш В.Д.

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення26.03.2012
Оприлюднено03.04.2012
Номер документу22235763
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —1/17-5137-2011

Ухвала від 01.06.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 14.05.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 18.04.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 26.03.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Постанова від 13.02.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 25.01.2012

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

Ухвала від 23.12.2011

Господарське

Господарський суд Одеської області

Найфлейш В.Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні