Господарський суд дніпропетровської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяА18/262-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
06.09.06р.
Справа № А18/262-06
За позовом Прокурора Жовтневого району м.Дніпропетровська в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України
в Жовтневому районі м.Дніпропетровська
м.Дніпропетровськ
до Дочірнього підприємства "Мрія-8" Приватного підприємства "Фонд соціальної допомоги - Мрія"
м.Дніпропетровськ
про стягнення 28 810,39 грн.
Суддя Петрова В.І.
Представники сторін:
за участю прокурора: не з'явився
від позивача: МудраК. М. – дов. № 9409-28 від 10.01.2006 р.
від відповідача: не з'явився
СУТЬ СПОРУ:
Прокурор Жовтневого району м.Дніпропетровська звернувся з позовом в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Дніпропетровська про стягнення з відповідача заборгованості по сплаті внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування у сумі 28 810,39 грн.
Відповідач явку представника в судове засідання не забезпечив, заперечення на позов та витребувані судом документи не надав, про час і місце судового засідання повідомлявся згідно адреси, зазначеної в позовній заяві.
Прокурор звернувся до суду з клопотанням про відкладення попереднього судового засідання в зв'язку з неможливістю явки.
Вказане клопотання підлягає задоволенню.
Враховуючи те, що всі необхідні для розгляду даної справи питання вирішені, суд вважає за можливе закінчити підготовче провадження та призначити адміністративну справу до судового розгляду.
Керуючись ч.5 ст.111, п.4 ч.1, ч.ч.2,5 ст.121, ст.165, п.6 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу Адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Закінчити підготовче провадження та призначити адміністративну справу до судового розгляду.
Судове засідання призначити на 11.09.06р. о 10:40год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 29 за адресою: м.Дніпропетровськ, вул.Куйбишева, 1а.
Позивачу –надати довідку статуправління про включення відповідача до ЄДРПОУ станом на момент розгляду справи.
Відповідачу –заперечення на позов, правовстановлюючі документи, акт звірки взаєморозрахунків з позивачем, докази сплати заборгованості, оригінал довіреності щодо повноважень представника, який прийматиме участь в судовому засіданні (засвідчену належним чином копію –для залучення до матеріалів справи).
Явка представників сторін в судове засідання обов'язкова.
Ухвала набуває законної сили у відповідності зі ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя
В.І. Петрова
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2006 |
Оприлюднено | 22.08.2007 |
Номер документу | 224021 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Петрова В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні