ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"09" квітня 2012 р. Справа № 5023/2464/11
вх. № 2464/11
Суддя господарського суду Чистякова І.О.
без участі представників сторін
Розглянувши справу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Архівно - юридичне бюро", м. Харків
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Постановою господарського суду Харківської області від 08 листопада 2011 року визнано юридичну особу - Акціонерне товариство закритого типу "Українсько - Сибірське промислове об`єднання "Завод Рапід" (ідентифікаційний код 14067309) банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Таюрських Ірину Валеріївну (ліцензія серія АВ НОМЕР_1 від 29.04.2010р.), яку зобов`язано в строк до „08" травня 2012 року виконати ліквідаційну процедуру.
Враховуючи, що строк для здійснення ліквідаційної процедури, встановлений постановою від В« 08В» листопада 2011 року закінчується, а ліквідатором не надано доказів завершення ліквідаційної процедури та приймаючи до уваги те, що згідно ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, суд вважає за необхідне призначити до слухання у судовому засіданні звіт ліквідатора.
Крім того суд, дослідивши матеріали справи, встановив наступне.
Відповідно до ч.2 ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.
Зважаючи на вищевикладене та те, що постановою господарського суду Харківської області від 08 листопада 2011 року по справі № 5023/2464/11 строк ліквідаційної процедури було встановлено 6 місяців - до 08 травня 2012 року, а ліквідатором не надано всіх доказів виконання цієї постанови щодо проведення всіх заходів по ліквідації банкрута, суд вважає за необхідне продовжити строк ліквідаційної процедури на один місяць - до 08 червня 2012 року.
Керуючись ст.ст. 22, 32, Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» , ст. 86 ГПК України, -
УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк ліквідаційної процедури до 08 червня 2012 року.
2. Призначити до слухання звіт ліквідатора на "30" травня 2012 р. о 10:00 .
3. Зобов'язати ліквідатора надати суду звіт ліквідатора та всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, зазначені в постанові суду від 08 листопада 2011 року.
4. Ухвалу направити ліквідатору, ініціюючому кредитору, банкруту.
Суддя Чистякова І.О.
справа №5023/2464/11
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 09.04.2012 |
Оприлюднено | 19.04.2012 |
Номер документу | 22623566 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Чистякова І.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні