Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3 У Х В А Л А
про залишення заяви про заміну сторони виконавчого провадження без розгляду
17 травня 2012 р. справа № 2а- 13521/10/2070
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Сліденко А.В.,
за участі секретаря судового засідання - Алексєєнко О.В.,
розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні Харківського окружного адміністративного суду заяву УПФУ в Червонозаводському районі м. Харкова про заміну сторони виконавчого провадження по справі №2а-13521/10/2070 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Червонозаводському районі м.Харкова до Акціонерного товариства "Завод Госпвироби" про стягнення заборгованості,-
встановив:
Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 24.11.2010 р. зазначений позов було задоволено.
26.01.2011 р. Харківським окружним адміністративним судом був виданий виконавчий лист по даній справі.
10.05.2012 р. від Управління Пенсійного фонду України в Червонозаводському районі м. Харкова надійшла заява про заміну сторони у виконавчому листі.
16.05.2012 р. представник заявника надав до суду клопотання про відкликання згаданої заяви.
Проаналізувавши положення Кодексу адміністративного судочинства України, суд приходить до висновку, що даним актом законодавства не врегульований порядок прийняття судом рішень з приводу клопотання про залишення заяви щодо виправлення описки без розгляду.
За таких обставин суд вважає за можливе керуватися ч.7 ст. 9 КАС України, згідно з якою у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону).
Відповідно до п.5 ч.1 ст. 155 КАС України суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.
Оскільки задоволення даного клопотання не позбавляє особу права в подальшому повторно подати заяву в загальному порядку, то суд не вбачає правових підстав для відмови в задоволенні заявленого клопотання.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 155, 160, 165 КАС України, суд, -
ухвалив:
Заяву Управління Пенсійного фонду України в Червонозаводському районі м. Харкова - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку згідно з ст.186 КАС України, а саме: до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали апеляційної скарги. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили згідно з ст. 254 КАС України, а саме: після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений КАС України, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Сліденко А.В.
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.05.2012 |
Оприлюднено | 24.05.2012 |
Номер документу | 24125076 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Сліденко А.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні