Постанова
від 03.10.2006 по справі 12/388/06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

12/388/06

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  

"03" жовтня 2006 р. 11:40Справа №  12/388/06

   

 Миколаїв

За позовом:     Арбузинського районного центру зайнятості, Миколаївська область, смт. Арбузинка, пров. Каштановий, 8.

                              

До відповідача: Управління агропромислового розвитку Арбузинської райдержадміністра-ції, Миколаївська область, смт. Арбузинка, Площа Центральна, 18.

Про стягнення 435 грн. 03 коп.

Суддя Семенов А.К

представники

Від позивача:  Сердюк А.в., дов. № 01/10-82 від 27.01.05 року.

Від  відповідача: Лозовіцька І.В., дов. № 497 від 30.08.06 року

Суть спору: позов поданий про стягнення з відповідача 435 грн. 03 коп. витрат, пов'язаних з професійним навчанням.

           Відповідач свого представника  у судове засідання направив, заперечень проти позову не надав, проти позову не заперечує.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши представників сторін,  господарський  суд -

                                                             

в с т  а н о в и в:

Арбузинським районним центром зайнятості (позивач) 09.12.05 року було зареєстровано як безробітного Неговору О.В., який був звільнений 05.12.05 року з Управління агропромислового розвитку Арбузинської райдержадміністрації (відповідач) в зв'язку з реорганізацією підприємства, який на протязі двох років, що передували вивільненю не підвищував свої кваліфікації, що підтверджується листом відповідача № 384 від 29.06.06 року та відповідним звітом (а.с. 7 на звороті).

Позивач зазнав витрат , пов'язаних з перенавчанням вищезазначеної фізичної особи, в розмірі 435 грн. 03 коп., що підтверджується заявами Неговори О.В., корінцем направлення на навчання, договором, та відповідними довідками (а.с. 9 –16).

Згідно з п. 4 ст. 27 Закону України “Про зайнятість населення” у випадку, коли протягом двох років, які передують вивільненню, працівник не мав можливості підвищити свою кваліфікацію чи одержати суміжну професію за попереднім місцем роботи і , якщо при працевлаштуванні йому необхідно підвищити кваліфікацію або пройти професійну перепідготовку, то витрати на ці заходи провадяться за рахунок підприємства, організації, установи, з яких вивільнено працівника.

Позивач просить стягнути з відповідача 435 грн. 03 коп. витрат.

Представник відповідача у судовому засіданні проти позову не заперечує.

Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 94, 161-163 КАС України, господарський суд -

П О С Т А Н О В И В  :

1.  Позов задовольнити повністю.

2. Стягнути з Управління агропромислового розвитку Арбузинської райдержадміністрації (Миколаївська область, смт. Арбузинка, Площа Центральна, 18, код ЄДРПОУ 00734038) на користь Арбузинського районного центру зайнятості (Миколаївська область, смт. Арбузинка, пров. Каштановий, 8, код ЄДРПОУ 20884290) 435 грн. 03 коп. витрат.

 Постанова  або ухвала суду першої інстанції,  якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Про апеляційне оскарження рішення  суду  першої  інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд  першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.   

Суддя А.К.Семенов

                        

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення03.10.2006
Оприлюднено27.08.2007
Номер документу244995
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —12/388/06

Постанова від 03.10.2006

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенов А.К.

Ухвала від 04.09.2006

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенов А.К.

Ухвала від 29.08.2006

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенов А.К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні