cpg1251
Рядок статистичного звіту 8.1.5
Справа № 2а/2570/1879/2012
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
08 червня 2012 року м. Чернігів
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Тихоненко О.М., перевіривши матеріали адміністративного позову Державної податкової інспекції у м. Чернігові Державної податкової служби до Товариства з обмеженою відповідальністю "Родео" про стягнення податкового боргу,-
В С Т А Н О В И Л А
Державна податкова інспекція у м. Чернігові Державної податкової служби звернулась до суду з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Родео" про стягнення податкового боргу на загальну суму 1 329,00 грн.
Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 106 Кодексу адміністративного судочинства України. Дану позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених КАС України, немає, а тому суд вважає за необхідне відкрити провадження у справі та провести підготовку справи до судового розгляду.
Для підготовки справи до судового розгляду у позивача необхідно витребувати докази отримання відповідачем податкового повідомлення-рішення від 06.01.2012 № 0000061520.
Керуючись ст. ст. 104-107, 110, 121, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И Л А
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у м. Чернігові Державної податкової служби до Товариства з обмеженою відповідальністю "Родео" про стягнення податкового боргу.
Зобов'язати позивача надати в судове засідання докази отримання відповідачем податкового повідомлення-рішення від 06.01.2012 № 0000061520.
Сторонам надіслати копію ухвали суду від 08 червня 2012 року та інформацію про їхні процесуальні права та обов'язки.
Відповідачу запропонувати надати письмові заперечення на позов та докази, які в нього є, у п'ятиденний строк з дня отримання копії зазначеної ухвали суду.
Закінчити підготовче провадження у справі за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у м. Чернігові Державної податкової служби до Товариства з обмеженою відповідальністю "Родео" про стягнення податкового боргу та призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 18 червня 2012 року о 10:00 год., яке буде проводитись суддею Тихоненко О.М. одноособово, в приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, 23.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Тихоненко О.М.
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 08.06.2012 |
Оприлюднено | 15.06.2012 |
Номер документу | 24608638 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Тихоненко О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні