ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32
УХВАЛА
26.06.12 Справа № 19/136б.
Суддя М.Ю. Ковалінас, при секретарі Добродзій Є.В.,
розглянувши матеріали справи за заявою
Прокурора м. Красний Луч Луганської області в інтересах держави
в особі кредитора - Державної податкової інспекції у м. Красний Луч
Луганської області
до боржника - Державного відкритого акціонерного товариства "Автобаза
"Антрацитвуглесервіс", м. Красний Луч Луганської області
Про банкрутство
В присутності представників:
від кредиторів:
- ОСОБА_1, дов. №10186/09-13 від 30.12.2011 (УПФУ в м. Красному Лучі);
- ОСОБА_2, дов. №450/7/10-018 від 16.03.2012 (ДПІ у м. Красному Лучі);
від банкрута - ліквідатор Колєжук А.С.;
за участю:
- Кудіної Т.А., посв. №395 від 23.04.2012 (прокуратура Луганської області);
- ОСОБА_5, дов. №2.6/7/4393 від 13.03.2012 (ГУЮ у Луганській області).
Обставини справи: банкрутство, ліквідаційна процедура за нормами Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"(далі за текстом - Закон), розгляд поточного звіту та клопотання ліквідатора.
Розглянувши матеріали справи та додатково надані, вислухавши присутніх, суд
в с т а н о в и в :
Постановою господарського суду від 31.10.2008 у справі №19/136б боржника - ДВАТ "Автобаза "Антрацитвуглесервіс", м. Красний Луч Луганської області, визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Іванову М.О. (ліцензія серії НОМЕР_2 від 10.04.2007).
Ухвалою суду від 04.10.2011 у справі №19/136б замінено ліквідатора, за погодженням Державного Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, новим ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Колєжука А.С. (ліцензія серії НОМЕР_1 від 23.09.2010), встановлено строк повноважень ліквідатора на 6 місяців, до 04.04.2012р., а також зобов'язано ліквідатора проводити ліквідаційну процедуру у справі, зокрема реалізацію майна банкрута, яке входить до складу його ліквідаційної маси, з урахуванням Закону України "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна" від 29.11.2001 №2864-ІІІ та рішення Конституційного Суду України від 10.06.2003 №1-11/2003.
Ухвалою суду від 03.05.2012 у справі №19/136б продовжено повноваження арбітражного керуючого Колєжука А.С., в якості ліквідатора банкрута ДВАТ "Автобаза "Антрацитвуглесервіс", м. Красний Луч Луганської області, до 04.10.2012.
У дане судове засідання ліквідатор Колєжук А.С. надав поточний звіт від 26.06.2012 вих. №88 про проведену роботу у справі №19/136б про банкрутство ДВАТ "Автобаза "Антрацитвуглесервіс", з доданим до нього протоколом засідання комітету кредиторів від 22.05.2012 №3, з доказами його скликання та проведення з дотриманням приписів ст. 16 Закону, з тексту якого слід, що комітетом кредиторів розглянуто поточний звіт ліквідатора та прийнято наступні рішення: прийняти звіт ліквідатора до відома, затвердити порядок продажу майна банкрута шляхом прямого викупу, зобов'язано ліквідатора опублікувати інформацію щодо реалізації майна банкрута засобах масової інформації, а також зобов'язано ліквідатора надати документи банкрута для проведення документальної перевірки.
З поточного звіту ліквідатора від 26.06.2012 вих. №88, вбачається, що станом на 26.06.2012 всі активи, які було включено до ліквідаційної маси банкрута, реалізовано у повному обсязі, на даний час ліквідатором вживаються заходи щодо оновлення довідок БТІ, ВРЕР, Управління земельних ресурсів, Інспекції Держтехнагляду та банківських установ, передачі документів банкрута до архівної установи, а також складання підсумкового звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.
З цих підстав, арбітражний керуючий Колєжук А.С. подав до суду клопотання від 26.06.2012 вих. №88 про відкладення розгляду справи №19/136б про банкрутство ДВАТ "Автобаза "Антрацитвуглесервіс", м. Красний Луч Луганської області, суд задовольняє згадане клопотання ліквідатора, розгляд справи відкладається у іншому судовому засіданні.
Керуючись ст. ст. 1, 3-1, 16, 22-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 38, 50, 86, 87 ГПК України, суд
у х в а л и в:
1.Призначити розгляд справи на 19.07.2012, на 11 годин 45 хвилин, каб. №310.
2.Зобов'язати ліквідатора Колєжука А.С. - завершити здійснення ліквідаційної процедури у справі №19/136б та подати до суду звіт за підсумками своєї роботи, у т.ч. фінансовий, ліквідаційний баланс банкрута, попередньо розглянуті й схвалені комітетом кредиторів, а також надати іншу документацію, яка свідчить про проведення ліквідаційної процедури відповідно до приписів ст. ст. 22 - 34 Закону або надати поточний звіт щодо стану ліквідації банкрута.
3.Зобов'язати комітет кредиторів - розглянути звіт ліквідатора (підсумковий й фінансовий або поточний) та ліквідаційний баланс банкрута, прийняти рішення щодо можливості їх затвердження, ліквідації банкрута, як юридичної особи та припинення провадження у справі, або щодо доцільності продовження повноважень ліквідатора, рішення комітету кредиторів з цього приводу (протокол засідання комітету кредиторів з доказами дотримання приписів ст.16 Закону) - надати до суду.
Явка у судове засідання ліквідатора банкрута Колєжука А.С., членів комітету кредиторів та представників учасників є обов'язковою.
Суддя М.Ю. Ковалінас
Надр. 9 прим.:
1 - до справи;
2 - 4 - комітету кредиторів:
- ДПІ у м. Красний Луч Луганської області;
- УПФУ в м. Красний Луч Луганської області;
- Краснолуцькому міському центру зайнятості Луганської області;
5 - банкруту;
6 - ліквідатору Колєжуку А.С.;
7 - Міністерству енергетики та вугільної промисловості України, м. Київ;
8 - Головному управлінню юстиції у Луганській області;
9 - прокуратурі Луганської області.
Суд | Господарський суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 26.06.2012 |
Оприлюднено | 03.07.2012 |
Номер документу | 24929110 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Луганської області
Ковалінас М.Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні