Ухвала
від 20.06.2012 по справі 2а/0570/7291/2012
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Донецький окружний адміністративний суд У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

20 червня 2012 р. Справа № 2а/0570/7291/2012

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Кочанова П.В.

розглянувши позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м. Донецька до Донецького автотранспортного підприємства 11426 про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списком № 2 у розмірі 15081, 54 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Донецького автотранспортного підприємства 11426 про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списком № 2 у розмірі 15081, 54 грн.

Вивчивши матеріали позовної заяви, суд дійшов висновку про те, що позовна заява Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м. Донецька підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України з огляду на наступне.

Згідно частини 5 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначається ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Поданий до суду позов підписаний начальником управління Юдіною Л.О., однак в матеріалах справи відсутні будь - які докази на підтвердження повноважень особи щодо підписання позовної заяви.

Відповідно до положень частини 2 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, що на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає вона вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.

З матеріалів справи вбачається, що позивачем до позовної заяви не додано доказів, що мають значення для ухвалення судом законного і обґрунтованого рішення по суті, а саме:

- докази вручення та отримання відповідачем розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за спірний період;

- докази про призначення пільгових пенсій працівникам відповідача, які перебувають на обліку у позивача (довідка про пільговий характер роботи);

- документи, які підтверджують фактичні сплати органами ПФУ пільгових пенсій і витрат на їх доставку;

- підстави призначення пільгових пенсій працівникам відповідача (розпорядження, протокол тощо), які перебувають на обліку у позивача.

У відповідності до ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

За таких обставин, позовна заява Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м. Донецька підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків шляхом надання доказу повноважень особи, що підписала позовну заяву; надання доказів на підтвердження обставин, на яких ґрунтуються позовні вимоги.

На підставі викладеного, ст. ст. 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позов Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м. Донецька до Донецького автотранспортного підприємства 11426 про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списком № 2 у розмірі 15081, 54 грн. - залишити без руху і встановити термін для усунення виявлених судом недоліків до 03.07.2012 року.

Роз'яснити позивачеві, що при невиконанні вимог даної ухвали, позовна заява буде повернута.

Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя

СудДонецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення20.06.2012
Оприлюднено22.08.2012
Номер документу25345782
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а/0570/7291/2012

Ухвала від 20.06.2012

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кочанова П.В.

Постанова від 19.07.2012

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кочанова П.В.

Ухвала від 06.07.2012

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кочанова П.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні