Рішення
від 14.11.2008 по справі 19/367-3/185
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

19/367-3/185

     

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

36000, м.Полтава, вул.Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14.11.2008                                                                                                  Справа № 19/367-3/185

За позовом Полтавського відкритого акціонерного товариства „Облагропостач”, 36014, м. Полтава, вул. Жовтнева, 66

до  Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області, 39323, с. Руденківка Новосанжарського району Полтавської області, вул. Червоноармійська, 13

про: І. Визнання протиправним та скасування з моменту прийняття рішення Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області  п'ятнадцятої сесії п'ятого скликання від 11 вересня 2007 року „Про надання в оренду земельної ділянки площею                  0,22га з метою використання для під'їзної залізничної колії довжиною 271м ТОВ „Елеватор  Чиста криниця ”.

       ІІ. Визнання за Полтавським ВАТ „Облагропостач” право постійного користування  земельною ділянкою площею 6,2га землі в межах згідно з планом землекористування для виробничої діяльності відповідно до Державного акту від 20.09.2000р. ІІ-ПЛ №003114 на право постійного користування Дочірнім підприємством „Агропостач” Відкритого акціонерного товариства „Облагропостач” з дати виключення Дочірнього підприємства „Агропостач” ВАТ „Облагропостач” з ЄДРПОУ –12.05.2005р.  

С у д д я  БУНЯКІНА Ганна Іванівна

Представники:

від позивача –Ківшик О.П. (див. протокол судового засідання);

відповідача –Сенкевич В.І. (див. протокол судового засідання).

Рішення приймається після перерви, оголошеної в судовому засіданні 04.11.2008 р. з огляду на клопотання відповідача про надання можливості письмового реагування на клопотання позивача про уточнення позовних вимог.

Суть спору: Розглядається позовна заява Полтавського відкритого акціонерного товариства „Облагропостач”, м. Полтава про: (1) визнання протиправним та скасування з моменту прийняття рішення Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області  п'ятнадцятої сесії п'ятого скликання від 11 вересня 2007 року „Про надання в оренду земельної ділянки площею 0, 22га з метою використання для під'їзної залізничної колії довжиною 271 м ТОВ „Елеватор  Чиста криниця ”;  (2) визнання за Полтавським ВАТ „Облагропостач” право постійного користування  земельною ділянкою площею 6,2  га землі в межах згідно з планом землекористування для виробничої діяльності відповідно до Державного акту від 20.09.2000р. ІІ-ПЛ №003114 на право постійного користування Дочірнім підприємством „Агропостач” Відкритого акціонерного товариства „Облагропостач” з дати виключення Дочірнього підприємства „Агропостач” ВАТ „Облагропостач” з ЄДРПОУ –12.05.2005р.  

Відповідач проти позову заперечує, посилаючись на правомірність спірного рішення, оскільки  договір оренди земельної ділянки, укладений з позивачем, закінчив свою дію; позивач не надав доказів знаходження на спірній земельній ділянці належного йому майна; та з інших підстав; крім того відповідач посилається на те, що вимоги про визнання права користування не підлягають розгляду в адміністративних судах.

Полтавське ВАТ “Облагропостач” надало суду клопотання № 41/08-юр від 21.10.2008 р. (вх. № 18087 від 29.10.2008 р.) про розгляд спору за нормами ГПК України, в якому просить суд визнати за Полтавським ВАТ “Облагропостач” право постійного користування земельною ділянкою площею 6,2га землі в межах згідно з планом землекористування для виробничої діяльності відповідно до  Державного акту від 20.09.2000 р. ІІ-ПЛ № 003114 на право постійного користування Дочірнім підприємством “Агропостач” Відкритого акціонерного товариства “Облагропостач” з дати виключення Дочірнього підприємства “Агропостач” Відкритого акціонерного товариства “Облагропостач” з ЄДРОПУ –12.05.2005р. та визнати  недійсним рішення Руденківської сільської ради Новосажарського району Полтавської області п'ятнадцятої сесії п'ятого скликання від 11 вересня 2007 року “Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,22га з метою використання для під'їзної залізничної колії довжиною 271м   ТОВ “Елеватор Чиста криниця”.

При цьому дане клопотання ґрунтується наступним.

Господарські суди розглядають справи у спорах, що виникають із земельних відносин, в яких беруть участь суб'єкти господарської діяльності, оскільки земля є об'єктом цивільних прав і обов'язків і використовується  в   господарській  діяльності  на  підставі цивільно-правових угод.  До таких  справ  слід  відносити  справи, пов'язані  із захистом права власності або користування землею,  в яких,  захищаючи  свої  цивільні  права і охоронювані законом інтереси, беруть участь суб'єкти господарської діяльності;якщо предметом спору є право власності на земельну  ділянку або  право  користування нею,  в тому числі відновлення порушеного права третьою особою,  яка  на  підставі  рішень  владних  органів претендує  на спірну земельну ділянку,  то такий спір є спором про право і незалежно від участі в ньому органу, яким земельна ділянка надана  у  власність  або  у користування,  повинен вирішуватися в порядку господарського судочинства (п. 5 інформаційного листа Вищого господарського суду України від 18.03.2008 р. №  01-8/164 "Про деякі питання застосування норм Господарського процесуального кодексу України, порушені у доповідних записках про роботу господарських судів у 2007 році" (Із змінами, внесеними згідно з Листом Вищого господарського суду N 01-8/218 від 08.04.2008 р.).

Оскільки заявлені в цьому провадженні позовні вимоги випливають із відносин власності, що мають приватноправовий характер, вимога про визнання недійсним рішення Руденківської сільської ради Новосажарського району Полтавської області п'ятнадцятої сесії п'ятого скликання від 11 вересня 2007 року “Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,22  га  з метою використання для під'їзної залізничної колії довжиною 271  м ТОВ “Елеватор Чиста криниця” є похідною від вимоги про визнання права користування, участь у справі відповідача, який в інших правовідносинах є суб'єктом владних повноважень, та оскарження його рішення не змінюють правову природу спірних правовідносин і не перетворюють спір у публічно-правовий.

Таким чином, зазначений спір зводиться до вирішення питання про право користування суб'єкта господарювання земельною ділянкою, а отже, не є публічно-правовим і не підпадає під визначення справи адміністративної юрисдикції (адміністративної справи), наведене у пункті 1 частини 1 статті З КАС України. Компетенція адміністративних судів, установлена статтею 17 зазначеного Кодексу, на цей спір не поширюється.

Відповідач на дане клопотання реагування суду не надав, хоча не був позбавлений можливості цього зробити.

Суд дане клопотання приймає та задовольняє як таке, що відповідає чинним процесуальним нормам.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, оцінивши надані докази,

встановив:

Руденківською сільською  радою народних депутатів 20.09.2000 р. на виконання рішення  Руденківської сільської ради народних депутатів від 20.09.1993 року та від 21.07.2000 р. виданий Державний акт ІІ-ПЛ № 003114 на право постійного користування            6,2 га землі в межах згідно з планом землекористування для виробничої діяльності Дочірнього підприємства “Агропостач” Відкритого акціонерного товариства “Облагропостач”.

Акт зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за  № 1. Даний акт відповідає формі, встановленій Постановою Кабінету Міністрів України № 449 від 02.04.2002 р. “Про затвердження форм державного акта на право власності на земельну ділянку та державного акта на право постійного користування земельною ділянкою”, зазначені рішення селищної ради є чинними.

Відповідно до ст. 12 Земельного Кодексу України до повноважень селищних рад у галузі земельних відносин на території селищ належить, зокрема, розпорядження землями територіальних громад, передача земельних ділянок комунальної власності у власність громадян та юридичних осіб відповідно до цього Кодексу та надання земельних ділянок у користування із земель комунальної власності відповідно до цього Кодексу.

Порядок надання у постійне користування земельних ділянок юридичним особам регулюється ст. 123 Земельного Кодексу України, згідно з яким надання у постійне користування земельних ділянок юридичним особам здійснюється на підставі рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за проектами відведення цих ділянок. Право власності та право постійного користування на земельну ділянку виникає після одержання її власником або користувачем документа, що посвідчує право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, та його державної реєстрації (ст. 125 Земельного Кодексу України). Таким документом в силу п. 1 ст. 126 Земельного Кодексу України є державний акт відповідної форми.

Рішенням Конституційного Суду України визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), положення: пункту 6 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо зобов'язання переоформити право постійного користування земельною ділянкою на право власності або право оренди без відповідного законодавчого, організаційного та фінансового забезпечення та  пункту 6 Постанови Верховної Ради України "Про земельну реформу" від 18 грудня 1990 року № 563-XII з наступними змінами в частині щодо втрати громадянами, підприємствами, установами і організаціями після закінчення строку оформлення права власності або права користування землею раніше наданого їм права користування земельною ділянкою. Набуття права власності на земельну ділянку, яка перебуває у користуванні, в загальному порядку, не передбачає встановлення обмеження щодо строків набуття цього права. Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження форм державного акта на право власності на земельну ділянку та державного акта на право постійного користування земельною ділянкою" від 2 квітня 2002 року № 449 раніше видані державні акти на право приватної власності на землю, державні акти на право власності на землю та державні акти на право постійного користування землею залишаються чинними і підлягають заміні в разі добровільного звернення громадян або юридичних осіб.

Дочірнє підприємство “Агропостач” засноване рішенням загальних зборів акціонерів ВАТ “Облагропостач” (протокол № 4 від 28.03.2000 р.) на колективній власності цього акціонерного товариства, що відповідає вимогам чинного законодавства.

Підприємство діє на основі статуту (п. 3 ст. 62 Господарського Кодексу України).

Відповідно до Статуту Дочірнє підприємство діє на основі обмеженої цим статутом господарської самостійності, розпоряджається майном, переданим йому засновником, на праві господарювання, передача майна  Дочірньому підприємству не тягне за собою втрати Засновником права власності на майно (3.1 статуту), Дочірнє підприємство ліквідується за рішенням Засновника у відповідності з процедурою, передбаченою чинним законодавством України (п. 9.1 статуту).

Як визначено п. 8 ст. 63 Господарського Кодексу України, у випадках існування залежності від іншого підприємства, підприємство визнається дочірнім.                                  У Класифікаторі організаційно-правових форм господарювання, затвердженому наказом державного комітету України з стандартизації, метрології і сертифікації від 22.11.1994 р.             № 288 дочірнє підприємство визначене як підприємство, єдиним власником і засновником якого є інше підприємство. Таким чином, дочірнє підприємство є самостійною юридичною особою, створеною іншою юридичною особою.

Згідно довідки управління статистики від 07.09.2007 р. Дочірнє підприємство “Агропостач” Відкритого акціонерного товариства “Облагропостач” виключено 12.05.2005 р. з ЄДРПОУ в зв'язку з ліквідацією. В даному випадку має місце універсальне правонаступництво, тобто перехід усіх прав до іншої особи - засновника. Отже, з цієї дати єдиним власником всього майна, що залишилося після закінчення ліквідаційної процедури, дочірнього підприємства є його засновник –Полтавське  ВАТ “Облагропостач”, оскільки відповідно до п. 4 ст. 111 ЦК України майно юридичної особи, що залишилося після задоволення вимог кредиторів, передається її учасникам, а єдиним учасником (засновником) дочірнього підприємства є Полтавське ВАТ “Облагропостач”.

Система та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування  визначаються Законом України № 280/97-ВР від 21.05.1997 р. “Про  місцеве самоврядування в Україні”.

Так, п. 34 ст. 26 цього Закону закріплено, що вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин віднесено до виключної компетенції сільської  ради.

До відання виконавчих органів сільських рад у сфері регулювання земельних відносин ст. 33 даного Закону відносить делеговані повноваження щодо  здійснення контролю за дотриманням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення, відтворенням лісів; реєстрації суб'єктів права власності на землю; реєстрація права користування землею і договорів на оренду землі; видача документів, що посвідчують право власності і право користування землею; вирішення земельних спорів у порядку, встановленому законом. Рада та виконавчий комітет сільської ради в межах своїх повноважень приймають акти у формі рішень. Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених цим Законом. Рішення виконавчого комітету приймаються на його засіданні більшістю голосів від загального складу виконавчого комітету і підписуються сільським, селищним, міським головою, головою районної у місті ради.

Полтавське ВАТ “Облагропостач” звернулося до Голови Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області з листом № 262 від 03.09.2007 р. про внесення змін до Державного акту на право постійного користування землею в частині зазначення землекористувачем ПВАТ “Облагропостач”. Даний лист було отримано 04.09.2007 р., про що вчинена відповідна розписка.

Листом № 2314/365 від 06.09.2007 р. Виконком Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області відмовив ПВАТ “Облагропостач” у внесенні змін до Державного акту.

Як свідчать матеріали справи, між Руденківською сільською радою та Полтавським ВАТ “Облагропостач” укладено договір оренди землі від  01.10.2005 р., за умовами якого рада передала в строкове платне користування  земельну ділянку загальною площею               25696 м2, яка знаходиться в с. Руденківка.

В подальшому, 20 вересня 2006р. між Руденківською сільською радою та Полтавським ВАТ “Облагропостач” укладено договір оренди землі, за умовами якого рада передала в строкове платне користування земельну ділянку загальною площею 25696 м2, яка знаходиться в с. Руденківка. Строк дії вказаного договору становить 1 рік.

11 вересня 2007 року Руденківська сільська рада Новосажарського району Полтавської області на п'ятнадцятій сесії п'ятого скликання приймає рішення “Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,22 га. з метою використання для під'їзної залізничної колії довжиною 271 м. ТОВ “Елеватор Чиста криниця”, яким вирішено :

1) надати в оренду ТОВ “Елеватор Чиста криниця” земельну ділянку для будівництва та обслуговування під'їзної залізничної колії, терміном на сорок дев'ять років, без зміни цільового призначення та складу земельних угідь, згідно перерозподілу земель на території с. Руденківка;

2) встановити ТОВ “Елеватор Чиста криниця” в натурі об'єкт права та посвідчено право користування земельною ділянкою з 21 вересня 2007 року, по закінченню договору оренди з Полтавським ВАТ “Облагропостач”;

3) ТОВ “Елеватор Чиста криниця” надавати можливість використання даної земельної ділянки іншим підприємствам  і організаціям за цільовим призначенням на умовах обмеження своїх прав;

4) укласти й підписати договір оренди, що посвідчує право користування земельною ділянкою, з сільською радою та провести державну реєстрацію згідно земельного законодавства;

5) встановити орендну плату за користування вищезгаданою земельної ділянки в розмірі 2% від нормативної грошової оцінки населеного пункту Руденківської сільської ради.

Тобто зазначене рішення прийнято сільською радою до закінчення дії вищевказаного договору оренди від 20 вересня 2006 р. спірної земельної ділянки, укладеного між Руденківською сільською радою та ПВАТ “Облагропостач”.

Крім того,  відповідно до ст. 33 Закону України № 161-ХІV від 06.10.1998 р. “Про оренду землі” (із змінами і доповненнями) у разі, якщо орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди, за відсутності письмових заперечень орендодавця протягом одного місяця після закінчення строку договору, він підлягає поновленню на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені договором. Письмове заперечення здійснюється листом-повідомленням.

Відповідач у визначені терміни письмових заперечень щодо продовження дії договору позивачу не направляв.

Лист Руденківської сільської ради № 2-14/425 від 15.10.2007 р. суд не приймає як належний доказ, оскільки даний лист був надісланий після прийняття спірного рішення сільською радою та  стосується земельної ділянки площею 0,22 га., в той час як об'єктом оренди за зазначеним вище договором є земельна ділянка площею загальною площею               25696  м2.

Отже, твердження Руденківської сільської ради про те, що договір оренди земельної ділянки, укладений між нею та Полтавським ВАТ “Облагропостач” припинив дію, є неправомірним.

Таким чином, спірний договір оренди землі в силу ст. 33  Закону України  “Про оренду землі” є продовженим на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені договором, Отже, орендарем земельної ділянки на даний час  є Полтавське ВАТ “Облагропостач”, термін дії договору оренди земельної ділянки продовжений до 20.09.2008р. на тих же самих умовах.

Відповідно до ч. 5 ст. 116 Земельного кодексу України надання у користування земельної ділянки, що перебуває у власності або у користуванні, провадиться лише після вилучення (викупу) її в порядку, передбаченому цим кодексом.

В даному випадку сільською радою прийнято рішення про передачу в користування земельної ділянки, яка перебуває в користуванні ПВАТ “Облагропостач” без  вилучення цієї ділянки, що суперечить вимогам ч. 5 ст. 116 Земельного кодексу України.

Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 33  Закону України  “Про оренду землі” після закінчення строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов'язки відповідно до умов договору, має за інших рівних умов переважне право на поновлення договору.

Відповідно до ст. 141 Земельного кодексу підставами припинення права користування земельною ділянкою є: а) добровільна відмова від права користування земельною ділянкою; б) вилучення земельної ділянки у випадках, передбачених цим Кодексом; в) припинення діяльності державних чи комунальних підприємств, установ та організацій; г) використання земельної ділянки способами, які суперечать екологічним вимогам; ґ) використання земельної ділянки не за цільовим призначенням; д) систематична несплата земельного податку або орендної плати.

При цьому згідно зі ст. 34 ГПК України обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися  іншими засобами доказування.

Як зазначалося судом вище, воля органу місцевого самоврядування щодо розпорядження належними йому земельними ділянками оформлюється у вигляді рішення. Будь-яких рішень щодо припинення права землекористування Полтавським                               ВАТ "Облагропостач"  земельною ділянкою загальною площею 25696  м2, яка знаходиться в                 с. Руденківка, відповідач суду не надав.

Спірна земельна ділянка використовується позивачем на даний час : на ній розташована залізнична під'їзна колія, яка належить Полтавському ВАТ “Облагропостач” на праві власності, одностороннє розірвання договору не дозволяється за чинним законодавством, докази щодо настання будь-якого з юридичних фактів, передбачених ст. 122 Земельного  Кодексу України  відповідачем суду не надані.

Більше того, судом неодноразово досліджувалося питання належності Полтавському ВАТ "Облагропостач" майна, яке складає під'їзну залізничну колію, що розташована на спірній земельній ділянці. Так, рішенням господарського суду Харківської області від 31.03.2008 р. по справі № 16/264-11/08-08, постановою Харківського апеляційного господарського суду від 18.06.2008 р. по справі № 16/264-11/08-08 (залишені без змін постановою Вищого господарського суду України від 20.08.2008 р. по справі № 16/294-11/08-08)  встановлено, що відповідно до рішення арбітражного суду Полтавської області від 29.06.2000 р. по справі  № 11/263, реєстраційним посвідченням  полтавського бюро технічної інвентаризації від 07.03.2003 р., технічним паспортом під'їзної залізничної колії Полтавського ВАТ "Облагропостач", рішенням адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 01/25 рш від 12.07.2007 р. по справі № 01-02-50/17-2007  та ін. позивач володіє майном, яке складає під'їзну залізничну колію № 12 у с. Руденківка Полтавської області, що приєднується стрілочним переводом № 19 до станційної колії № 4.

Суд приймає даний факт як преюдиційний відповідно до ст. 35 ГПК України.

Судом встановлено та матеріалами справи підтверджується факт наявності права у позивача на користування спірною земельною ділянкою, що підтверджується наявним Державним актом ІІ-ПЛ № 003114 на право постійного користування 6,2 га землі в межах згідно з планом землекористування для виробничої діяльності Дочірнього підприємства “Агропостач” Відкритого акціонерного товариства “Облагропостач”, а також договором оренди землі від 20.09.2006 р..

Матеріалами справи підтверджується також сплата позивачем земельного податку             (а.с. 87-97, т. 1).

Відповідно до ст. 33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень.

Заперечення відповідача є необґрунтованими з огляду на вищевикладене, та відхиляються судом.

Згідно з частиною четвертою статті 13 Основного Закону України держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.  Конституція України гарантує право власності на землю, яке набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону (частина друга статті 14).

За Конституцією України кожен має право, зокрема, володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю; право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом; ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності, право приватної власності є непорушним (частини перша, друга, четверта статті 41). Право власності на землю набувається та реалізується на підставі Конституції України, цього Кодексу, а також інших законів, що видаються відповідно до них (частина друга статті 78 Кодексу). Стосовно права постійного користування земельними ділянками діє механізм захисту, гарантований статтями 13, 14, 41, 55 Конституції України.

Згідно із ст. 155 Земельного Кодексу України у  разі видання органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування акта, яким порушуються права особи щодо володіння, користування чи розпорядження належною їй земельною ділянкою, такий акт визнається недійсним.

Враховуючи вищевикладене, рішення Руденківської сільської ради Новосажарського району Полтавської області п'ятнадцятої сесії п'ятого скликання від 11 вересня 2007 року “Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,22 га. з метою використання для під'їзної залізничної колії довжиною 271 м. ТОВ “Елеватор Чиста криниця” не ґрунтується на чинному законодавстві, прийняте органом місцевого самоврядування з порушенням встановленого законодавством порядку, а тому є протиправним та підлягає визнанню недійсним.

За викладеного, позовні вимоги є обґрунтованими як поданими доказами, так і нормами матеріального права, а тому  підлягають задоволенню.

Понесені позивачем судові витрати зі сплати державного мита в сумі 85,00 грн. та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 118,00 грн. відшкодувати останньому за рахунок відповідача в порядку ст. 49 ГПК України.

На підставі матеріалів справи та керуючись ст.ст. 43, 49, 82-85 ГПК України, суд –

ВИРІШИВ :

1. Визнати  недійсним рішення Руденківської сільської ради Новосажарського району Полтавської області п'ятнадцятої сесії п'ятого скликання від 11 вересня 2007 року “Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,22 га. з метою використання для під'їзної залізничної колії довжиною 271  м ТОВ “Елеватор Чиста криниця”.

2. Визнати за Полтавським ВАТ “Облагропостач” право постійного користування земельною ділянкою площею 6,2 га землі в межах згідно з планом землекористування для виробничої діяльності відповідно до  Державного акту від 20.09.2000 р. ІІ-ПЛ № 003114 на право постійного користування Дочірнім підприємством “Агропостач” Відкритого акціонерного товариства “Облагропостач” з дати виключення Дочірнього підприємства “Агропостач” Відкритого акціонерного товариства “Облагропостач” з ЄДРОПУ –  12.05.2005 р.

3. Стягнути з  Руденківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області (39323, с. Руденківка Новосанжарського району Полтавської області, вул. Червоноармійська, 13), код ЄДРПОУ 23813266  на користь Полтавського відкритого акціонерного товариства „Облагропостач” (36014, м. Полтава, вул. Жовтнева, 66), код ЄДРПОУ 00913686, р/р 26000362957067 в ПРУ КБ "Приватбанк", м. Полтава, МФО 331401 -  85,00 грн.  витрат зі сплати державного мита та 118,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Видати наказ з набранням рішенням законної сили.  

4. Рішення надіслати сторонам за адресами, зазначеними у його вступній частині.

СУДДЯ                                                                      Г.І.БУНЯКІНА

СудГосподарський суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення14.11.2008
Оприлюднено23.12.2008
Номер документу2553011
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —19/367-3/185

Ухвала від 15.01.2009

Господарське

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

Лобань О.І.

Ухвала від 15.12.2008

Господарське

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

Лобань О.І.

Рішення від 14.11.2008

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Бунякіна Г.І.

Ухвала від 16.09.2008

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Бунякіна Г.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні