Постанова
від 27.11.2008 по справі б26/260-08
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Б26/260-08

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27.11.08 р.

Справа № Б26/260-08

За заявою  Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Кривого Рогу        

до боржника малого приватного підприємства "Ватол", м.Кривий Ріг, вул. Мусоргського,31,

про визнання банкрутом

Суддя Камша Н.М.

Представники сторін:

  Кредитора: Гак С. П. –представник УПФУ, доручення №3063/10-27 від 30.04.08 р.;

Боржника: не з'явився;

СУТЬ СПРАВИ:

   Провадження у справі про банкрутство малого приватного підприємства "Ватол", м.Кривий Ріг Дніпропетровської  області (далі - боржник) порушено 13.11.2008 року за заявою кредитора   відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"(далі –Закон).

    Підставою для  звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі  вказано те, що боржник має перед кредитором заборгованість по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове  державне пенсійне страхування згідно рішення господарського суду від 22.03.04 р. №7/71  у сумі  340 грн., яка не сплачена.

  За даними кредитора боржник не здійснює підприємницьку діяльність, та відсутній за юридичною адресою.

   Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзиву на заяву та витребуваних документів до суду не подав.

    Розглянувши матеріали справи,  господарський суд встановив наступне.

   Згідно зі ст.52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення    справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

  Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора  за згодою останнього.

   Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

  В ході виконавчих дій  по виконанню рішення господарського суду Дніпропетровської  області від 22.03.2004 р. Жовтневим відділом державної виконавчої служби  Криворізького міського управління юстиції  встановлено, що у боржника  відсутнє майно, на яке можливо накласти стягнення  та за зазначеною в виконавчому документі  адресою боржник не знаходиться. Згідно довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 26.08.2008 р. за №2182176, станом на  26.08.08 р. юридична особа -  МПП „Ватол” з приводу включення відомостей  до Єдиного державного реєстру  не зверталося,  в Єдиному державному реєстрі  юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців з записів  про проведення реєстраційних дій щодо юридичної особи МПП „Ватол” не знайдено.

     За даним кредитора, починаючи з грудня 2003 року МПП „Ватол” не надає звітність до управління ПФУ в Жовтневому районі, м. Кривий Ріг.

     Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надав ініціюючий кредитор.

  Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором –Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі, м. Кривий Ріг Дніпропетровської  області.

     Ліквідатора слід зобов'язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом  всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;      

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію  та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

   Після завершення заходів  ліквідаційної процедури  ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.                                                                         

     Виходячи із положень статті 11-1 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»копію цієї постанови направити до органу державної  податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

   Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

                                                              ПОСТАНОВИВ:

     Визнати мале приватне підприємство "Ватол", м.Кривий Ріг, вул. Мусоргського,31, кв. 13, (ЄДРПОУ 21880425)  - банкрутом.

      Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік, до 27.11.09 р.

 Ліквідатором малого приватного підприємства "Ватол", м.Кривий Ріг, вул. Мусоргського,31, призначити ініціюючого кредитора Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, код ЄДРПОУ 24450506, начальник управління О. П. Куценко, адреса для листування: 50096, м. Кривий Ріг Дніпропетровської  області, вул. Ватутіна, 37 –в .

    Зобов'язати ліквідатора:

-  письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським    судом  всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

-  у випадку виявлення майна, його реалізацію  та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів  ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.                                                

  Копію цієї постанови направити до органу державної  податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки  своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.    

 

Суддя

                Н.М. Камша

            

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення27.11.2008
Оприлюднено23.12.2008
Номер документу2556727
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —б26/260-08

Постанова від 27.11.2008

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Н.М.

Ухвала від 13.11.2008

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Камша Н.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні