Ухвала
від 16.08.2012 по справі 5/58-б
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області


10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65

УХВАЛА

Від "16" серпня 2012 р. Справа № 5/58-Б

За заявою Бердичівської об'єднаної державної податкової інспекції (м. Бердичів)

До боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Агробуд-Сервіс" (м. Бердичів)

про визнання банкрутом

Суддя Макаревич В.А.

В засіданні суду прийняли участь:

- від ініціюючого кредитора: Пилипака В.В. за дор. № б/н від 17.05.2012 р.

- боржника: Мамедов А.В. - ліквідатор

В провадженні господарського суду Житомирської області знаходиться справа № 5/58-Б за заявою Бердичівської об'єднаної державної податкової інспекції (м. Бердичів) про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агробуд-Сервіс" (м. Бердичів).

Ухвалою господарського суду від 30.09.2009 р. порушено провадження у справі про банкрутство ТОВ "Агробуд-Сервіс" за правилами ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постановою господарського суду від 21.12.2009 р. ТОВ "Агробуд-Сервіс" (м. Бердичів) визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Мамедова А.В.

Ухвалою господарського суду від 22.05.2012 р. ліквідатора зобов`язано вчинити певні дії по справі.

В судовому засіданні ліквідатор повідомив про вчинені дії на стадії ліквідації боржника. Подав для залучення до матеріалів справи проміжний звіт про проведену роботу станом на 14.08.2012 р. з підтверджуючими документами (копією листа прокуратури м.Бердичева від 05.05.2012 р., витяг з реєстру обтяжень нерухомого майна).

Ліквідатор вимоги ухвали господарського суду Житомирської області від 22.05.2012 р. у справі № 5/58-Б виконав частково, зокрема, в судовому засіданні надав усні пояснення про вчинені дії на стадії ліквідації боржника.

В поданому звіті ліквідатор повідомив суд, що проводиться робота по вирішенню питання, щодо можливого добровільного відшкодування в.о. директора Сахно В.М. вартості майна ВАЗ 2107, 1992 р.в., ДНЗ 38-96 ІОА, а саме: проводяться консультації з незалежними експертами щодо можливих шляхів визначення вартості майна. Крім того зазначив, що документів, які підлягають тривалому зберіганню у встановленому законодавством порядку, за період здійснення ліквідаційної процедури не виявлено. Також, зазначив, що на адресу ліквідатора надійшла відповідь від прокуратури м.Бердичева від 05.05.2012 р. якою арбітражного керуючого було повідомлено, що порушень перевірки не виявлено, рішення про відмову в порушенні кримінальної справи грунтується на зібраних матеріалах, підстав для його скасування не вбачається.

Також, ліквідатор у судовому засіданні усно клопотав про продовження строку ліквідаційної процедури боржника до 19.10.2012 р.

Присутній у судовому засіданні представник кредитора не заперечив щодо клопотання ліквідатора.

За змістом ч. 2 ст. 22 Закону, загальний строк ліквідаційної процедури боржника не може перевищувати 18 місяців.

У ст. 86 Постанови ВСУ № 15 від 18.12.2009 р. "Про судову практику в справах про банкрутство" (далі - Постанова № 15) зазначено, що ліквідатор зобов'язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс у встановлений строк, проте, невиконання ліквідатором цих дій у граничні строки, визначені Законом, не є підставою для припинення провадження у справі.

Наслідків перевищення строку ліквідаційної процедури, як зазначає Верховний Суд України у Постанові Пленуму № 15, Закон не містить.

В свою чергу, у ч. 3 ст. 24 Закону зазначено, що ліквідатор виконує свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Таким чином, оскільки всі необхідні заходи, що є обов'язковими для здійснення в ліквідаційній процедурі банкрута ліквідатором Мамедовим А.В. в межах строку ліквідаційної процедури в повному обсязі не виконано у відповідності до ст. 32 Закону, господарський суд продовжує строк ліквідаційної процедури боржника та повноваження ліквідатора Мамедова А.В. на 2 місяці до 19.10.2012 року включно згідно резолютивної частини ухвали суду.

Враховуючи викладене, необхідність вчинення подальших дій на стадії ліквідації боржника, господарський суд вважає за необхідне призначити судове засідання для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури банкрута.

Керуючись ст. ст. 86 ГПК України, ст.ст. 22-25, 32, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд -

УХВАЛИВ:

1. Звіт ліквідатора прийняти до відома та долучити до матеріалів справи.

2. Продовжити строк ліквідаційної процедури банкрута ТОВ "Агробуд-Сервіс" (м. Бердичів, ідентифікаційний код 20420951) на два місяці по 19.10.2012р. включно.

3. Продовжити повноваження ліквідатора ТОВ "Агробуд-Сервіс" Мамедова А.В. на два місяці по 19.10.2012р. включно.

4. Призначити наступне засідання господарського суду для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури банкрута на "25" вересня 2012 р. о 9:20 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. №409.

5. Ліквідатору Мамедову А.В. надати суду:

- протоколи засідання комітету кредиторів за поточний період та наступний період здійснення ліквідаційної процедури;

- інформацію щодо включення вартості майна ВАЗ 2107, 1992 р.в., ДНЗ 38-96 ІОА, до ліквідаційної маси;

- підстави списання реєстраторів (РРО) ЕРА-201.1. зав №ЕД 01007675 (РРО) ЕРА - 201.1 зав. №1010608, (РРО) ЕРА - 201.1. зав. №010110597;

- докази виявлення документів банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню;

- вжити всіх заходів щодо завершення ліквідаційної процедури банкрута передбачені ст.ст. 25-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", за наслідками якої подати до суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута з іншими матеріалами діяльності ліквідатора. Одночасно, звернути увагу ліквідатора Мамедова А.В. на недопущення безпідставного затягування ліквідаційної процедури банкрута;

6. Уповноваженим представникам кредиторів, ліквідатору Мамедову А.В. з'явитись в наступне засідання суду.

Суддя Макаревич В.А.

1 - до справи

2 - ініціюючому кредитору

3 - ліквідатору Мамедову А.В. рек. (або наручно з підписом в журналі)

4 - ВВД ФСС від НВВ та ПЗУ у м. Бердичеві

5 - Відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради (13300, м. Бердичів, пл. Жовтнева, 1)

6 - УПФУ в м. Бердичеві та Бердичівському районі (м. Бердичів, вул. Л. Карастоянової, 29)

7 - ПАТ "Державна акціонерна компанія "Титан" (96012, АРК, м. Армянськ, вул. Сімферопольська, 8)

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення16.08.2012
Оприлюднено22.08.2012
Номер документу25677537
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5/58-б

Ухвала від 14.01.2014

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 05.11.2013

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 24.09.2013

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 13.06.2013

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 22.01.2013

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 16.08.2012

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 22.05.2012

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 29.03.2012

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Постанова від 02.09.2009

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Ухвала від 15.09.2009

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні