Ухвала
від 20.08.2012 по справі 12/30-б-10
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м.Херсон, вул. Горького, 18

тел. /0552/ 49-31-78, 42-06-22, 32-11-36


УХВАЛА

"20" серпня 2012 р. Справа № 12/30-Б-10

Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліна Т.Г., при секретарі Чернявській О.П., розглянувши справу

за заявою: Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 м. Херсон

до : Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 місцезнаходження : АДРЕСА_1, ідент код НОМЕР_1

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора - Ладушин К.О. дов. № 13-11-11716 від 16.08.2012р. - ПАТ "Комерційний Банк "НАДРА", Соловов О.В. дов. № 13-11-11019 від 02.08.2012р. - ПАТ "Комерційний Банк "НАДРА", ОСОБА_4, Бурдельний Ю.Ф. - ТОВ "Аванті"

від боржника - ліквідатор, арбітражний керуючий Гаран С.Г.

в с т а н о в и в:

Постановою від 06.04.2010р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Гарана С.Г. Ухвалою від 13.09.2010р. суд затвердив реєстр вимог кредиторів.

Вподальшому ухвалами суд продовжив строк ліквідаційної процедури і повноважень ліквідатора арбітражного керуючого Гарана С.Г.

До суду надійшла заява від ліквідатора арбітражного керуючого Гарана С.Г. про затвердження укладеної мирової угоди.

У призначеному судовому засіданні ліквідатор боржника арбітражний керуючий Гаран С.Г. та представники кредиторів підтримали клопотання про затвердження мирової угоди від 17.08.2012р.

Згідно ст.35 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" мирова угода може бути укладена на будь-якій стадії провадження у справі про банкрутство.

Учасникам провадження необхідно надати суду докази дотримання положень п.3 ст. 35 Закону.

Ліквідатором надано протокол зборів комітету кредиторів № 2 від 09.08.2012р. з додатком. Відповідно до надано протоколу всі представники кредитора підтримали рішення про затвердження мирової угоди.

Від ПАТ " Надра" надійшла письмова згода на затвердження мирової угоди.

Під мировою угодою у справі про банкрутство розуміється домовленість між боржником і кредиторами стосовно, у тому числі, відстрочки, розстрочки сплати боргу, яка оформляється угодою сторін.

Рішення про укладення мирової угоди від імені кредиторів приймається комітетом кредиторів більшістю голосів кредиторів-членів комітету та вважається прийнятим за умови, що всі кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника, висловили письмову згоду на укладення мирової угоди.

Рішення про укладення мирової угоди від імені боржника приймається керівником боржника чи арбітражним керуючим ( керуючим санацією, ліквідатором). Мирова угода підписана єдиним кредитором та ліквідатором боржника.

Відповідно до ст.37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", мирова угода укладається у письмовій формі та підлягає затвердженню господарським судом. Мирова угода набуває чинності з дня її затвердження господарським судом і є обов'язковою для боржника та його кредиторів згідно реєстру вимог кредиторів.

Згідно ст. 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", арбітражний керуючий протягом п'яти днів з дня укладення мирової угоди повинен подати до господарського суду заяву про затвердження мирової угоди. Зазначена вимога ліквідатором виконана.

Частиною 2 статті 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом встановлено, що про дату розгляду мирової угоди господарський суд повідомляє сторони мирової угоди . Ця вимога Закону виконана.

Господарський суд може відмовити в затвердженні мирової угоди якщо порушено порядок її укладення або якщо вона не відповідає вимогам законодавства. Таких обставин, що перешкоджають затвердженню наданої мирової угоди, в судовому засіданні не встановлено.

Відповідно до ст. 37, п.2 ст. 38 Закону , суд повідомляє сторони про дату розгляду наданої мирової угоди, тобто, призначає судове засідання для з'ясування того, чи підлягає мирова угода затвердженню, як така, що укладена у встановленому порядку і відповідає вимогам Закону.

Сторони мирової угоди належним чином повідомлені про дату розгляду мирової угоди.

Згідно ст. 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд запропонував у судовому засіданні заслухати кожного присутнього кредитора щодо наявності (відсутності) заперечень проти укладення мирової угоди, тексту її умов та затвердження її судом.

Представниками кредиторів заперечень щодо укладання мирової угоди не заявлено.

Всім присутнім представникам кредиторів, боржника суд роз'яснив, що затвердження мирової угоди є підставою для припинення провадження у справі, згідно ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

На підставі викладеного, керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 25, 35 -38, 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд -

у х в а л и в:

1. Затвердити мирову угоду наступного змісту :

МИРОВА УГОДА

м. Херсон 17 серпня 2012 р.

Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «НАДРА» (надалі - «Кредитор»), місцезнаходження: м. Київ, вул. Артема 15, код в ЄДРПОУ 20025456, що діє на підставі довіреності13-11-1176 від 16 серпня 2012 року,

ОСОБА_4 (НОМЕР_2, виданий Суворовським РВВС 01.09.1998р., ід. номер НОМЕР_3, 73000, АДРЕСА_2),

ТОВ «Аванті» (ЄДРПОУ 31390095, 73000, м. Херсон, вул. Миру, 18), в особі директора - Бурдельний Юрій Федорович, НОМЕР_4, виданий Суворовським РВВС 19.08.1998 р., ід. номер НОМЕР_5), з одної сторони,

та ліквідатор ФОП ОСОБА_1 - Гаран Семен Григорович (надалі -«Ліквідатор»), що діє на підставі Ухвали Господарського суду Херсонської області від 06 квітня 2010 р. по справі №12/30-Б-10 та ліцензії АВ №521553 надалі за текстом «Сторони»,

домовились про укладення мирової угоди на виконання ухвали Господарського суду Херсонської області від 16 лютого 2012 року (надалі - «Мирова угода») на наступних умовах:

1. Ліквідатор -Гаран Семен Григорович визнає, що заборгованість ФОП ОСОБА_1 перед ПАТ «КБ «НАДРА»за Кредитним договором № 804/6/10//2008/840к/3174 від 01.10.2008 року становить 1 910 813 гривень 82 копійки.

2. Сторони погодили такий порядок передачі нерухомого майна в рахунок погашення заборгованості:

2.1. Ліквідатор передав нерухоме майно у власність Кредитору, а Кредитор прийняв від Ліквідатора і набув право власності на нерухоме майно, а саме: частина житлових приміщень №1 площею 17,7 м 2 , приміщення № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,52,53, загальною площею 127,3 м 2 , що розташовані на 2-му поверсі 5-поверхового будинку за адресою: АДРЕСА_3, в рахунок погашення заборгованості.

2.2. Відчужуване нерухоме майно належить ОСОБА_1 на праві власності, згідно з договором купівлі-продажу від 01.10.2008 року, посвідченого приватним нотаріусом Херсонського нотаріального округу ОСОБА_10, зареєстрований за № 4544, яким на момент укладання цієї мирової угоди розпоряджається ліквідатор ФОП ОСОБА_1 -Гаран С.Г., що діє на підставі Ухвали Господарського суду Херсонської області від 06 квітня 2010 р. по справі №12/30-Б-10.

2.3. Вартість нерухомого майна, зазначеного в п. 2.1. Мирової угоди, становить 464 008,00 грн. (без ПДВ), що визначено звітом незалежної оцінки майна.

2.4. Ліквідатор підтверджує, що нерухоме майно, визначене п. 2.1. Мирової угоди, відповідає санітарним та технічним нормам щодо житлових приміщень.

2.5.Кредитор підтверджує, що нерухоме майно, визначене п. 2.1 візуально оглянуте до підписання цієї угоди. Недоліків чи дефектів, які б перешкоджали використанню нерухомого майна за призначенням, на момент огляду виявлено не було.

2.6.Ліквідатор зобов'язується нести обов'язок по утриманню нерухомого майна, а також відповідати за вказаний стан нерухомого майна до фактичної його передачі Кредитору.

2.7.Ліквідатор підтверджує, що за нерухомим майном, а саме: частина житлових приміщень №1 площею 17,7 м 2 , приміщення № 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,52,53, загальною площею 127,3 м 2 , що розташовані на 2-му поверсі 5-поверхового будинку за адресою: АДРЕСА_3, відсутня будь-яка заборгованість по сплаті за комунальні послуги.

2.8.В момент затвердження Мирової угоди Господарським судом Херсонської області Ліквідатор зобов'язується передати за актом прийому-передачі комплект ключів від приміщень, а саме: частину житлових приміщень №1 площею 17,7 м 2 , приміщення № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 52, 53, загальною площею 127,3 м 2 , що розташовані на 2-му поверсі 5-поверхового будинку за адресою: АДРЕСА_3.

2.9.Акт прийому-передачі укладається у двох примірниках - по одному для кожної сторони цієї Мирової угоди.

3. Право власності на вищезазначене нерухоме майно виникає у Кредитора з моменту затвердження Мирової угоди в судовому порядку та укладення нотаріально посвідченого договору про задоволення вимог іпотекодержателя, шляхом передачі права власності на нерухоме майно, а саме: частину житлових приміщень №1 площею 17,7 м 2 , приміщення №2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,52,53, загальною площею 127,3 м 2 , що розташовані на 2-му поверсі 5-поверхового будинку за адресою: АДРЕСА_3.

4.Кредитор заявляє, що з моменту реєстрації права власності на нерухоме майно за Кредитором, визначеного п. 2.1. даної Мирової угоди, він не матиме жодних претензій майнового характеру до ОСОБА_1 щодо кредитного Договору № 804/6/10/2008/840к/3174 від 01 жовтня 2008 р. та іпотечного договору № 804/6/10/2008/840к/3174 від 01 жовтня 2008 року.

5. Кредиторські вимоги ОСОБА_4 (НОМЕР_2, виданий Суворовським РВВС 01.09.1998 р., ід. номер НОМЕР_3, 73000, АДРЕСА_2) у розмірі 100 000,00 грн. (сто тисяч гривень 00 коп.) безпроцентної цільової позики, за взаємною згодою кредитора і боржника, мають бути погашені божником - ФОП ОСОБА_1 упродовж двох років, з моменту підписання цієї мирової угоди, рівними частинами до п'ятого числа кожного місяця. Розрахунки здійснюватимуться у будь-який спосіб, прийнятний для кредитора і боржника, за їх домовленістю.

6. Кредиторські вимоги ТОВ «Аванті» (ЄДРПОУ 31390095, 73000, м. Херсон, вул. Миру, 18, директор - Бурдельний Юрій Федорович, НОМЕР_4, виданий Суворовським РВВС 19.08.1998 р., ід. номер НОМЕР_5), у розмірі 72 900,00 грн. із орендної плати за користування частиною нерухомого майна - другого поверху нежитлового будинку, площею 105 кв. м, розташованого за адресою: м. Херсон, вул. Миру, 18, боржник - ФОП ОСОБА_1, за взаємною згодою з кредитором, виходячи із витрат кредитора на утримання і збереження майна, має сплатити частково, у сумі 48 000,00 грн., залишок у сумі 24 900,00 грн. вважати погашеним. Обумовлена до сплати сума 48 000,00 грн. має бути погашена боржником - ФОП ОСОБА_1 протягом одного року моменту підписання цієї мирової угоди, рівними частинами до п'ятого числа кожного місяця. Розрахунки здійснюватимуться у будь-який спосіб, прийнятний для кредитора і боржника, за їх домовленістю.

7. Сторони заявляють, що ні в процесі укладення цієї Мирової угоди, ні в процесі виконання її умов не були, не будуть і не можуть бути порушені права будь-яких третіх осіб, в тому числі й держави.

8. Сторони засвідчують, що їм відомі наслідки підписання Мирової угоди.

9. Мирова угода набирає чинності з моменту затвердження її в судовому порядку.

10. У разі порушення Ліквідатором умов Мирової угоди Кредитор має право звернутися до суду та правоохоронних органів за захистом своїх прав та законних інтересів, а також до органів Державної виконавчої служби для примусового виконання Мирової угоди.

Ця Мирова угода є підставою для припинення провадження у справі про банкрутство.

2. Провадження у справі припинити.

3. Скасувати дію всіх заборон і обмежень стосовно майна та майнових прав боржника, прийнятих судом у даній справі про банкрутство.

4. Ухвалу направити: ліквідатору Гарану С.Г., ТОВ "Аванті" м. Херсон, фізичної особи ОСОБА_4, ВАТ КБ "Надра" м. Херсон, ОСОБА_1, ДПІ у м. Херсоні Херсонської області ДПС, відділу з питань банкрутства ГУЮ у Херсонській області, державному реєстратору (Херсонський міськвиконком), ВДВС Комсомольського РУЮ.

Суддя Т.Г. Пінтеліна

СудГосподарський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення20.08.2012
Оприлюднено28.08.2012
Номер документу25726390
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —12/30-б-10

Ухвала від 20.08.2012

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 26.06.2012

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 26.06.2012

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 13.03.2012

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 16.02.2012

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 07.02.2012

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 05.08.2011

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 29.06.2011

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 07.06.2011

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 19.05.2011

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні