Ухвала
від 28.08.2012 по справі 27/5014/2054/2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32


УХВАЛА

28.08.12 Справа № 27/5014/2054/2012

Суддя Лазненко Л.Л., за участю секретаря судового засідання Дрожанової О.В., розглянувши матеріали за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Луганськпродукт», м. Луганськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Марс» ,

м. Луганськ

про стягнення заборгованості у сумі 85043 грн. 31 коп. за договором поставки № 20/138472 від 21.12.2011

в присутності представників сторін:

від позивача: представник -Чепак І.Ф. , довіреність № 2 від 12.03.2012;

від відповідача: представник -Дубовик С.А. , довіреність № 35 від 26.04.2012

В С Т А Н О В И В:

Обставини справи: позивачем заявлена вимога про стягнення з відповідача заборгованості у сумі 85043 грн. 31 коп. за договором поставки

№ 20/138472 від 21.12.2011.

Згідно довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців станом на 23.08.2012 № 14532017 належною адресою відповідача є м. Красний Луч Луганської області, Мікрорайон 3, буд. 16.

Дана довідка прийнята судом до уваги.

Відповідач клопотанням від 28.08.2012 просить суд відкласти розгляд справи у зв'язку з неотриманням позовної заяви та доданих до неї документів.

За таких обставин, суд задовольняє подане клопотання та вважає доцільним відкласти слухання по справі.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд Луганської області

У Х В А Л И В:

1. Розгляд справи відкласти на 04.09.2012 об 11 год. 20 хв., який відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2, 6-й поверх, кімната № 610 .

2. Зобов'язати:

позивача -надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів відповідачеві за адресою: Луганська область м. Красний Луч, Мікрорайон 3, буд. 16, відповідно до приписів ст.56 ГПК України (з описом вкладення), докази надіслання надати до суду; подати письмові пояснення на відзив відповідача, документальне підтвердження пояснень; оригінали документів доданих до позовної заяви (для огляду); докази поставки товару відповідачу , провести за своєю ініціативою звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, за результатами звірення скласти акт, в якому вказати суму боргу; підписаний повноважними представниками сторін акт звірення у належній формі надати господарському суду; при наявності -докази часткового або повного погашення боргу відповідачем (оригінали для огляду, належні копії до справи);

відповідача -подати відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу; документальне підтвердження викладених у відзиві доводів; документи у підтвердження правового статусу; у разі погашення суми, заявленої в позові, подати оригінали відповідних платіжних документів для огляду, копії до справи; при наявності заперечень у справі -документальне підтвердження; прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем; при незгоді з сумою боргу надати контррозрахунок.

Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за ненадіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п.5 ст.83 ГПК України з них може бути стягнутий штраф у сумі до 1700 грн.

Звертається увага учасників судового процесу про необхідність надіслання поштової кореспонденції по даній справі по адресу господарського суду Луганської області: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2, 91016.

Явка повноважних представників сторін в засідання суду обов'язкова.

Суддя Л.Л. Лазненко

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення28.08.2012
Оприлюднено30.08.2012
Номер документу25766427
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —27/5014/2054/2012

Ухвала від 04.09.2012

Господарське

Господарський суд Луганської області

Лазненко Л.Л.

Ухвала від 28.08.2012

Господарське

Господарський суд Луганської області

Лазненко Л.Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні