cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
УХВАЛА
01.10.2012Справа №5002-33/2811-2012
за позовом Заступника прокурора м. Сімферополя
(вул. Севастопольська, 11, м. Сімферополь, 95011)
в інтересах держави в особі
Фонду комунального майна Сімферопольської міської ради
(вул. Толстого, 15, м. Сімферополь, АР Крим, 95000)
до товариства з обмеженою відповідальністю «Фармсервіс - Плюс Крим»
(вул. Сочинська,4, м. Сімферополь, 95048)
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача:
Міської клінічної лікарні № 6 швидкої медичної допомоги
(вул. Гагаріна, 15, м. Сімферополь, 95026)
про повернення майна
Суддя Радвановська Ю.А.
Представники сторін:
Від прокуратури: Аледінов Назім Енверович, посвідчення № 12031, Прокуратура м. Сімферополя;
Від позивача: Манжула Андрій Миколайович, представник, довіреність № 815/40/01 від 29.08.11, Фонд комунального майна Сімферопольської міської ради;
Від відповідача: не з'явився, ТОВ «Фармсервіс - Плюс Крим»;
Третя особа: Клімова Віра Тимофіївна, довіреність № 409 від 13.05.11, Міська клінічна лікарня № 6 швидкої медичної допомоги;
Суть спору: Заступник прокурора м. Сімферополя в інтересах держави в особі Фонду комунального майна Сімферопольської міської ради звернувся до господарського суду АР Крим до товариства з обмеженою відповідальністю «Фармсервіс - Плюс Крим» та просить суд зобов'язати відповідача повернути орендоване комунальне майно - нежитлові приміщення, загальною площею 18 кв.м. (1-й поверх), які розташовані за адресою: м. Сімферополь, вул. Гагаріна, 15, вартістю 45 950 грн., балансоутримувачу - Міської клінічної лікарні № 6 швидкої медичної допомоги.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, надіслав на адресу суду клопотання від 06 вересня 2012 року вих. № 130/12, яким просив суд в порядку статті 80 Господарського процесуального кодексу України провадження по даній справі припинити, у зв'язку з добровільним поверненням майна - нежитлових приміщень, загальною площею 18.00 кв.м. (1 поверх), що знаходяться за адресою : м. Сімферополь, вул. Гагаріна, 15, балансоутримувачу, Міській клінічній лікарні № 6 швидкої медичної допомоги ( а.с. 58-59).
Представник третьої особи у судовому засіданні також надав заяву, в якій просив суд провадження у справі припинити, у зв'язку з добровільним поверненням товариством з обмеженою відповідальністю «Фармсервіс - Плюс Крим» спірних приміщень (а.с. 62-64).
Прокурор та представник позивача, Фонду комунального майна Сімферопольської міської ради, проти задоволення зазначених клопотань не заперечували.
Суд, дослідивши матеріали справи, також визнав за можливе задовольнити заявлені клопотання виходячи з наступного.
Пунктом 1-1 частини 1 статті 80 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що господарський суд припиняє провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.
Відповідно до пункту 4.4 постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 26 грудня 2011 року № 18 «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції» господарський суд припиняє провадження у справі у зв'язку з відсутністю предмета спору (пункт 1-1 частини першої статті 80 ГПК), зокрема, у випадку припинення існування предмета спору (наприклад, сплата суми боргу, знищення спірного майна, скасування оспорюваного акта державного чи іншого органу тощо), якщо між сторонами у зв'язку з цим не залишилося неврегульованих питань. Припинення провадження у справі на підставі зазначеної норми ГПК можливе в разі, коли предмет спору існував на момент виникнення останнього та припинив існування в процесі розгляду справи.
Так, предметом спору у даній справі є вимоги прокурора про повернення майна, орендованого відповідачем за договором № 39, укладеного 01 серпня 2010 року з Фондом комунального майна Сімферопольської міської ради.
З акту приймання - передачі, наданого суду відповідачем та представником третьої особи, вбачається, що 03 вересня 2012 року комісією у складі представників орендаря, товариства з обмеженою відповідальністю «Фармсервіс - Плюс Крим», та балансоутримувача, Міської клінічної лікарні № 6 швидкої медичної допомоги, здійснено повернення спірного майна балансоутримувачу.
Вказані обставини були підтверджені представником третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача у судовому засіданні.
У зв'язку з тим, що відповідачем в добровільному порядку під час розгляду справи у суді виконано позовні вимоги заступника прокурора м. Сімферополя щодо повернення орендованого комунального майна - нежитлових приміщень, загальною площею 18 кв.м. (1-й поверх), які розташовані за адресою: м. Сімферополь, вул. Гагаріна, 15, балансоутримувачу, Міській клінічній лікарні № 6 швидкої медичної допомоги, провадження у даній справі підлягає припиненню через відсутність предмету спору.
Також, з огляду на те, що орендовані приміщення були повернені відповідачем вже після звернення заступника прокурора м. Сімферополя до суду з даним позовом, судові витрати підлягають відшкодуванню товариством з обмеженою відповідальністю «Фармсервіс - Плюс Крим» в повному обсязі з огляду на вимоги статті 49 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись статтею 49, пунктом 1-1 частини 1 статті 80, статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В :
1. Провадження у справі № 5002-33/2811-2012 за позовом Заступника прокурора м. Сімферополя в інтересах держави в особі Фонду комунального майна Сімферопольської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю «Фармсервіс - Плюс Крим», за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача, Міської клінічної лікарні № 6 швидкої медичної допомоги, про повернення майна - припинити.
2. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю «Фармсервіс - Плюс Крим» (вул. Сочинська,4, м. Сімферополь, 95048, ЄДРПОУ 35409465) на користь Державного бюджету України (УДКСУ у м. Сімферополі АРК код ЄДРПОУ 38040558, рахунок № 31211206783002, відкритий за кодом класифікації доходів бюджету 22030001 в Головному управлінні Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, м. Сімферополь, код банку 824026) 1073.00 грн. судового збору.
3. Видати наказ.
Суддя Ю.А. Радвановська
Суд | Господарський суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2012 |
Оприлюднено | 03.10.2012 |
Номер документу | 26240065 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Ю.А. Радвановська
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні