Ухвала
від 10.09.2012 по справі 429/9112/12
ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 429/9112/12

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

10 вересня 2012 року Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Юдіна С.Г. розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову до подання позовної заяви про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками, -

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про забезпечення позову до подання позовної заяви про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками, в якій просила суд заборонити відповідачеві та будь -яким іншим особам здійснювати будь -які сільськогосподарські роботи на земельних ділянках площею (розміром) 4.130 га, кадастровий номер земельної ділянки: 1223581800:01:001:0021; 4.130 га, кадастровий номер земельної ділянки: 1223581800:01:001:0022 та 4,120 га., кадастровий номер земельної ділянки: 1223581800:01:001:0259.

Згідно ч. 4 ст. 151 ЦПК України, за заявою заінтересованої особи суд може забезпечити позов до подання позовної заяви з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності. До заяви про забезпечення позову додаються документи та інші докази, які підтверджують що саме ця особа є суб'єктом відповідного права інтелектуальної власності і що її права можуть бути порушені у разі невжиття заходів забезпечення позову.

Вивчивши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову та додані до неї документи суд вважає, що заява не підлягає задоволенню, оскільки вона подана до подачі позову до суду з метою забезпечення позову про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками, а не з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності, як того передбачає ч. 4 ст. 151 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 151 -153 ЦПК України, -

У Х В А Л И В :

В задоволенні заяви ОСОБА_1 про забезпечення позову до подання позовної заяви про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками -відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається апеляційному суду через суд першої інстанції протягом п'яти днів з дня її проголошення.

У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Павлоградського

міськрайонного суду С.Г. Юдіна

СудПавлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення10.09.2012
Оприлюднено12.10.2012
Номер документу26289250
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —429/9112/12

Ухвала від 10.09.2012

Цивільне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Юдіна С. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні