Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54002 П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Миколаїв
14:20
16.02.2012 Справа № 2а-9254/11/1470
Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Мельника О. М. за участю секретаря судового засідання Зощака В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовомУправління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Миколаївської області, б-р Цвіточний, 4, м. Южноукраїнськ, Миколаївська область, 55002
простягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі 938,59 грн., В С Т А Н О В И В:
Управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Миколаївської області (надалі-позивач) звернулось до суду з позовом до приватного підприємства "Містпроектпромстальконструкція" (надалі-відповідач) про стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі 938,59 грн.
Позивач надав клопотання відповідно до частини 3 статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України про розгляд справи за його відсутності в порядку письмового провадження, яким підтримав позовні вимоги повністю.
Відповідач в судове засідання не прибув, свого представника не направив про причини неприбуття не повідомив, заяву про розгляд справи за його відсутності не надав, заперечень проти позову не подав.
Згідно з частиною 1 статті 41 Кодексу адміністративного судочинства України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється в зв'язку з неявкою у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі.
У судовому засіданні було проголошено вступну та резолютивну частини постанови.
Дослідивши всі матеріали справи, оцінивши наявні докази в їх сукупності, суд встановив таке.
Приватне підприємство "Містпроектпромстальконструкція" було зареєстровано як юридична особа виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, що підтверджується довідкою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців.
Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 1 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" № 2464-VI від 08.07.2010 (далі Закон № 2464-VI) Пенсійний фонд України - орган, уповноважений відповідно до цього Закону вести облік платників єдиного внеску, забезпечувати збір та ведення обліку страхових коштів, контролювати повноту та своєчасність їх сплати, вести Державний реєстр загальнообов'язкового державного соціального страхування та виконувати інші функції, передбачені законом.
Згідно пункту 1 частини 1 статті 4 Закону № 2464-VI, відповідач є платником єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, та на нього вказаним Законом покладено обов'язок сплачувати до Пенсійного фонду України єдиний внесок.
Відповідно до вимог частини 8 статті 9 Закону № 2464-VI платники єдиного внеску зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за відповідний базовий звітний період, не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом.
Відповідачем подано до управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Миколаївської області Звіт про суми нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування що підлягає сплаті за жовтень 2011 року, в якому ним самостійно відображені зобов'язання за єдиним внеском на загальну суму 1616,80 грн. Відповідачем в рахунок погашення заборгованості самостійно сплачено лише 678,21 грн., отже залишок складає 938,59 грн.
Відповідно до частини 4 статті 25 Закону № 2464-VI позивачем була надіслана відповідачу вимога про сплату боргу, що підтверджуються корінцем вимоги № Ю -9/6 від 03.11.2011.
Відповідач вимогу № Ю-9/6 від 03.11.2011 отримав 08.11.2011 (що підтверджується підписом головного бухгалтера), в установленому законом порядку не оскаржив, суму заборгованості не сплатив.
Відповідно до статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги обґрунтовані, підтверджені матеріалами справи та підлягають задоволенню в повному обсязі.
Відповідно до частини 4 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, судові витрати з відповідача не стягуються.
Керуючись статтями 158, 160-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Позов задовольнити в повному обсязі.
Стягнути з приватного підприємства "Містпроектпромстальконструкція" (ідентифікаційний код 35657402, місцезнаходження пр. Комуністичний, 8, кв. 7, м. Южноукраїнськ, Миколаївська область, 55000) заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі 938,59 грн. (дев'ятсот тридцять вісім гривень 59 копійок) на користь управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Миколаївської області.
Постанова набирає законної сили після закінчення 10-денного строку з дня проголошення/отримання постанови, якщо протягом цього часу не буде подано апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили постанови за наслідками апеляційного провадження.
Порядок та строки апеляційного оскарження визначені ст. 186 КАС України.
Апеляційна скарга подається до Одеського апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Одеського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Апеляційна скарга, подана після закінчення встановлених строків залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку.
Суддя О.М. Мельник
Суд | Миколаївський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2012 |
Оприлюднено | 10.10.2012 |
Номер документу | 26352238 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Миколаївський окружний адміністративний суд
Мельник О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні