7/41-07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
22.12.08 Справа №7/41-07.
Господарський суд Сумської області у складі судді Костенко Л.А., розглянувши матеріали справи № 7/41-07 порушеної за заявою кредитора – Управління Пенсійного фонду України в Сумському районі до боржника – Товариства з обмеженою відповідальністю «Агросвіт України-1» (42310, Сумська область, Сумський район, с. Біловоди, вул. Радянська, 1; ід. код 32891769)
про визнання банкрутом
Представники сторін:
Представник Сумської МДПІ – Петрищев О.О.
Ліквідатор: не з'явився
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду Сумської області від 23.04.2007 р. порушено провадження у справі № 7/41-07 за заявою кредитора – Управління Пенсійного фонду України в Сумському районі до боржника – Товариства з обмеженою відповідальністю «Агросвіт України – 1» про визнання банкрутом, відповідно до ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Постановою господарського суду Сумської області від 07.05.2007р. боржника - Товариство з обмеженою відповідальністю «Агросвіт України – 1» визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Гусеницю Миколу Миколайовича.
Ухвалою господарського суду Сумської області від 05.06.2008 року припинено повноваження арбітражного керуючого Гусениці Миколи Миколайовича як ліквідатора по справі № 7/41-07 та призначено ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю «Агросвіт України – 1» арбітражного керуючого Оскорбіна Артема Георгійовича.
Відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатор банкрута Оскорбін А.Г. подав до господарського суду на затвердження звіт та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю «Агросвіт України – 1».
В судовому засіданні суд дійшов висновку про необхідність отримання додаткових пояснень сторін, з метою уточнення обставин викладених у звіті ліквідатора та винесення рішення щодо боржника – Товариства з обмеженою відповідальністю «Агросвіт України – 1». В зв'язку з чим, а також враховуючи відсутність ліквідатора, суд вважає за необхідне відкласти розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу боржника в засідання суду на 19.01.2009 року.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу Товариства з обмеженою відповідальністю «Агросвіт України – 1» на 19 січня 2009 року на 11 год. 30 хв. в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, пр. ім. Т.Г. Шевченка 18/1, кімната 109.
2. Ухвалу надіслати кредиторам, ліквідатору.
СУДДЯ Л.А. Костенко
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 22.12.2008 |
Оприлюднено | 06.01.2009 |
Номер документу | 2635625 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Рижков М.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні