Ухвала
від 17.10.2012 по справі 19/5007/1157-б/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області



* 10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, ' 481-620

УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство

"17" жовтня 2012 р.Справа № 19/5007/1157-Б/12.

Господарський суд у складі судді Макаревич В.А. , розглянувши матеріали

за заявою Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" (м.Житомир)

до боржника Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" (м.Житомир)

про визнання банкрутом

Заяву про порушення провадження у справі про банкрутство Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" подано боржником з дотриманням вимог ч. 5 ст. 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон) та Господарського процесуального кодексу України.

Пункт 5 ст. 7 Закону передбачає, що боржник зобов'язаний звернутися в місячний строк до господарського суду з заявою про порушення справи про банкрутство у разі, зокрема, якщо задоволення вимог одного або кілька кредиторів приведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами.

Так, відповідно до ч. 1 ст. 11 Закону, суддя, прийнявши заяву про порушення справи про банкрутство, не пізніше ніж на п'ятий день з дня її надходження виносить і направляє сторонам та державному органу з питань банкрутства ухвалу про порушення провадження у справі про банкрутство, в якій вказується про прийняття заяви до розгляду, про введення процедури розпорядження майном боржника, призначення розпорядника майна боржника, дату проведення підготовчого засідання суду, яке має відбутися не пізніше ніж на тридцятий день з дня прийняття заяви про порушення справи про банкрутство, якщо інше не передбачено цим Законом, введення мораторію на задоволення вимог кредиторів.

Відповідно до ст. 13 Закону право запропонувати кандидатуру розпорядника майна належить ініціюючому кредитору. При цьому, боржник не являється ініціюючим кредитором у даній справі. Забезпечення реалізації зазначеного права можливе при дотриманні нижче наведених умов.

Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону, розпорядник майна призначається з числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражні керуючі, відомості про яких надаються в установленому порядку Вищому господарському суду України. Окрім того, відповідно до ч. 3 ст. 3-1 Закону, до призначення арбітражним керуючим особа має подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії осіб, наведених в цитованій нормі Закону.

За таких обставин, господарський суд вважає за необхідне зазначити, що питання про призначення розпорядника майна боржника буде вирішено за наслідками розгляду справи в підготовчому засіданні.

Відповідно до ст. 4-1 ГПК України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку позовного провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом.

Відповідно до ст. 12 Закону господарський суд має право за клопотанням сторін або учасників провадження у справі про банкрутство чи за своєю ініціативою вжити заходів щодо забезпечення вимог кредиторів, у тому числі, визначених статтею 67 ГПК України.

Господарський суд, розглянувши подані боржником докази, вважає за необхідне вжити заходи щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони посадовим особам боржника та власника його майна, а також податковій інспекції за місцем знаходженням боржника вчиняти будь-які дії, спрямовані на відчуження належного підприємству майна, в тому числі і того, що знаходиться у податковій заставі, реорганізацію чи ліквідацію юридичної особи боржника, створення юридичних осіб або прийняття рішення про участь в інших юридичних особах, створення філій і представництв, а також зупинити стягнення на підставі виконавчих документів або інших документів, за якими стягнення здійснюється у безспірному порядку.

Про вжиття заходу щодо забезпечення грошових вимог кредиторів як зупинення виконавчого провадження господарський суд враховує положення Постанови Пленуму ВСУ від 18.12.2009р. №15 "Про судову практику в справах про банкрутство".

Крім того, відповідно до п. 10 ст. 11 Закону, господарський суд вважає за необхідне зобов'язати боржника Підприємство споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" до наступного судового засідання надати аудиторський висновок стосовно фінансового майнового стану підприємства та встановлення неможливості виконання грошових зобов'язань в повному обсязі перед кредиторами.

На підставі п. 8 ст. 37 Закону України "Про виконавче провадження", керуючись ст.ст. 65, 67 ГПК України, ст. 1, п. 5 ст. 7, ст.ст. 8, 11-13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву до розгляду.

2. Порушити провадження у справі про банкрутство Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" (10001,м.Житомир, вул. Кооперативна, буд.7, ідентифікаційний код 36894098)

3. Справу призначити до розгляду в підготовчому засіданні на "12" листопада 2012 р. о 11:00 год. у приміщенні господарського суду Житомирської області за адресою: м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, кімн. № 409.

4. Заявнику Підприємству споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" (м.Житомир) надати господарському суду:

- план санації відповідно до вимог Закону;

- оригінали документів, подані в обґрунтування заявлених вимог у копіях;

- довідку органу ВДВС про наявність виконавчих проваджень по стягненню заборгованості з боржника та , завірені належним чином копії постанов про відкриття виконавчих проваджень, а також, за наявності копії постанов про повернення виконавчих документів, закінчення виконавчих проваджень(оригінали надати для огляду);

- Свідоцтво про державну реєстрацію єдиного зразка, видане відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (оригінал - для огляду, належним чином завірену копію - до матеріалів справи);

- Статут (оригінал - для огляду, належним чином завірену копію - до матеріалів справи);

- докази про наявність кредиторської заборгованості станом на день звернення до суду з заявою про порушення справи про банкрутство більше, ніж триста мінімальних заробітних плат;

- бухгалтерський баланс на останню звітну дату, підписаний керівником і головним бухгалтером;

- докази безспірності кредиторських вимог до боржника (завірені належним чином копії рішень, постанови судів, виконавчі документи, оригінали надати для огляду);

- акт інвентаризації майнових (немайнових) активів підприємства, складений відповідно до вимог чинного законодавства України;

- відомості(довідку) про загальну суму заборгованості боржника перед кредиторами, у тому числі по заробітній платі перед працівниками підприємства у розрізі кожного працівника (з вказівкою по даних бухгалтерського обліку чи по судовому рішенню); заборгованості по податкам і зборам;

- відомості про наявне у підприємства майно (майнові права, цінні папери, в тому числі - довідки БТІ, Державтоінспекції, Держкомзему, Держтехнагляду), дебіторську заборгованість в розрізі кожного дебітора та докази вжиття заходів до її стягнення;

- повні назви та поштові адреси обслуговуючих підприємство банківських установ;

- відомості про наявність/відсутність заставного майна, іпотеки;

- довідку про включення до ЄДРПОУ станом на дату підготовчого засідання.

5. Боржнику Підприємству споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" до дати наступного судового засідання надати аудиторський висновок стосовно фінансово-майнового стану підприємства та встановлення неможливості виконання грошових зобов'язань в повному обсязі перед кредиторами на момент звернення до суду із заявою про порушення справи про банкрутство.

6. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів відповідно до ст. 12 Закону України " Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

7. З метою забезпечення грошових вимог кредиторів:

а) заборонити посадовим особам боржника та власникам його майна, а також податковій інспекції за місцем знаходження боржника вчиняти будь-які дії, спрямовані на відчуження належного підприємству майна, в тому числі і того що знаходиться у податковій заставі;

б) заборонити посадовим особам боржника та власникам його майна реорганізацію чи ліквідацію юридичної особи; створення юридичних осіб або прийняття рішення про участь в інших юридичних особах; створення філій і представництв; проведення емісії цінних паперів; вихід із складу учасників боржника юридичної особи, придбання в акціонерів раніше випущених акцій боржника;

в) зупинити виконавче провадження по стягненню з боржника заборгованості на підставі виконавчих документів або інших документів, за яким стягнення здійснюється у безспірному порядку.

8. Корольовському ВДВС Житомирського міського управління юстиції надіслати на адресу суду не пізніше дати проведення підготовчого засідання суду копії постанов про зупинення виконавчих проваджень за вимогами на які поширюється дію мораторію.

9. ДПІ у м. Житомирі Житомирської області ДПС звільнити майнові активи боржника Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" (м. Житомир) з податкової застави на підтвердження чого надіслати суду відповідний витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

10. Головному управлінню статистики в Житомирській області надіслати довідку про включення до ЄДРПОУ Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство" (м. Житомир) (ідентифікаційний код 36894098) не пізніше дати судового засідання.

11. Надіслати запит до Корольовського районного суду м. Житомира щодо наявності судових рішень або проваджень за позовами працівників Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство", м. Житомир, ідентифікаційний код 36894098 до боржника про стягнення боргу по заробітній платі.

12. Державному реєстратору Житомирської міської ради надіслати на адресу господарського суду не пізніше дати судового засідання довідку з ЄДР про внесення відомостей про судове рішення про порушення провадження у справі про банкрутство згідно запиту.

13. Другій Житомирській державній нотаріальній конторі надати суду:

- витяг з реєстру правочинів щодо нотаріально посвідчених угод боржника Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство", м. Житомир, ідентифікаційний код 36894098 за останніх три роки, що передують порушеню провадженню у справі про банкрутство згідно запиту.

- витяг з Державного реєстру іпотек Підприємства споживчої кооперації "Ремонтно-будівельне підприємство", м. Житомир, ідентифікаційний код 36894098.

14. Викликати у судове засідання уповноваженого представника боржника.

СуддяМакаревич В.А.

Віддрукувати:

1 - у справу;

2 -заявнику в особі боржника (рек. з повідомленням),

3- Корольовс. ВДВС Житомирського МУЮ (рек)

4- ДПІ у м. Житомирі Житомир. області ДПС (реком)

5- Голов. упр. стат. у Житом. обл. (реком.)

6- відділ з пит. банкр. Голов. упр. юстиції у Житом. обл.

7- Держ. реєстратору Житомир. міс ради (реком. разом із апитом)

8- Другій Житомирській держ. нотар. конторі (м. Житомир, вул. Черняхівського, 12-А) рек.

9 - Корольовський районний суд м. Житомира

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення17.10.2012
Оприлюднено19.10.2012
Номер документу26460110
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —19/5007/1157-б/12

Ухвала від 24.12.2012

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 11.12.2012

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

Ухвала від 17.10.2012

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Макаревич В.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні