cpg1251
УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Від "18" жовтня 2012 р. Справа № 20/5007/677-Б/12.
За заявою: Управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області (смт.Чуднів)
до: Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" (с.Турчинівка, Чуднівський район, Житомирська область)
про визнання банкрутом
Суддя Гнисюк С.Д.
Присутні у судовому засіданні;
- від ініціюючого кредитора: Циганок І.В., за дор. № 3086/01 від 06.07.2012 р.
- від боржника: не з'явився
В провадженні господарського суду Житомирської області знаходиться справа № 20/5007/677-Б/12 за заявою Управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі Житомирської області про визнання банкрутом спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" .
Ухвалою господарського суду від 18.06.2012 р., зокрема, порушено провадження у справі про визнання банкрутом спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" за правилами ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі Закон).
Ухвалою господарського суду від 06.09.2012 р. розгляд справи відкладено, зобов'язано заявника та боржника вчинити певні дії та подати належні документи по справі.
На день розгляду справи до господарського суду повернулись ухвали від 18.06.2012 р., 17.07.2012 р., 06.09.2012 р. направлені на адресу боржника з відміткою поштового відділення "за закінченням терміну зберігання".
В судовому засіданні представник ініціюючого кредитора надав усні пояснення по справі, відповів на поставлені судом питання.
На виконання вимог ухвали суду від 06.09.2012 р. представником ініціюючого кредитора подано для залучення до матеріалів справи клопотання № 4833/06 від 17.10.2012 р. про призначення ліквідатором спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" - УПФУ в Чуднівському районі.
З врахування вищевикладеного, господарський суд визнав за можливе розглянути справу без представника боржника та за наявними в ній матеріалами у відповідності до ст. 75 ГПК України.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши представника пояснення ініціюючого кредитора господарський суд Житомирської області, -
ВСТАНОВИВ:
Спільне українсько - російське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" зареєстровано як юридичну особу виконкомом Житомирської міської ради народних депутатів 10.08.1994 р., реєстраційний номер № 20423211, за адресою: 262029, м. Житомир, вул. Чапаєва, 9, ідентифікаційний код: 20423211).
13.06.2001 р. виконкомом Чуднівською районною адміністрацією зареєстровано зміни до статуту Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест".
Відповідно до змін до Статуту, місцезнаходженням Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" є: Житомирська обл., Чуднівський р-н, с. Турчинівка (а.с. 31).
Відповідно до п. 2.1 Статуту (а.с. 24-30), метою та предметом діяльності підприємства-банкрута є будівництво млинів на території України, поставка та монтаж устаткування млинів; переробка зерна; виробництво борошна та круп; створення власної торгівельної мережі, здійснення торгівельної, закупівельної діяльності як на Україні так і за її межами; експорт та імпорт дозволених на Україні та за її межами товарів та послуг; реалізація продукції власного виробництва, а також продукції виробленої учасниками.
Пунктом 7.1 Статуту підприємтсва-банкрута передбачено, що органними управління є збори учасників, дирекція підприємства, ревізійна комісія.
Згідно п. 8.1 Статуту підприємства, Вищим органом управління Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" є збори учасників.
Підприємство в своїй діяльності керується законодавством України, цим Статутом і є юридичною особою.
Розділами 14-15 Статуту визначено порядок припинення діяльності підприємства, зокрема, за рішенням суду та порядок ліквідації підприємства-банкрута.
Відповідно до ст. 59 ГК України, припинення діяльності суб'єкта господарювання здійснюється , зокрема, шляхом його ліквідації у випадках, передбачених законами, - за рішенням суду.
Спільне українсько - російське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" зареєстроване в УПФ України в Чуднівському районі Житомирської області як платник страхових внесків.
Як уже зазначалось, 18.06.2012 р. за заявою УПФ України в Чуднівському районі господарський суд порушив провадження щодо відсутнього боржника - спільного українсько-російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" в порядку ст. 52 Закону у зв'язку з неспроможністю останнього погасити заборгованість по сплаті збору на обов'язкове державне пенсійне страхування перед кредитором згідно наказу господарського суду Житомирської області.
Дослідивши матеріали справи та надавши їм в сукупності правову оцінку за правилами ст. 43 ГПК України, господарський суд прийшов до висновку про наявність підстав для здійснення подальшого провадження у справі про банкрутство за спрощеною процедурою, виходячи з наступного.
Відповідно до ст. 93 ЦК України, місцезнаходження юридичної особи визначається місцем ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.
Згідно із абз. 6 ст. 1 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", місцезнаходження юридичної особи - це адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені.
Частиною 5 ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" встановлено, що в Єдиному державному реєстрі містяться відомості про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу, а також відомості про зарезервовані найменування юридичних осіб.
Відповідно до частин 1, 3 ст.18 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін. Якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не були до нього внесені, вони не можуть бути використані у спорі з третьою особою, крім випадків, коли третя особа знала або могла знати ці відомості.
Отже, належним доказом щодо відсутності боржника за юридичною адресою є запис в Єдиному державному реєстрі про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.
З матеріалів справи вбачається, що ухвали господарського суду у справі № 20/5007/677-Б/12 були надіслані на юридичну адресу боржника (13223, Чуднівський район, с. Турчинівка).
Як вбачається з довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 25.05.2012 р. (а.с. 22-23), державним реєстратором 21.09.2009 р. до Єдиного державного реєстру внесений запис 4 за № 10003389250 про відсутність боржника за його місцезнаходженням (13223, Житомирська обл., Чуднівський р-н, с. Турчинівка).
Відповідно до листа Чуднівської МДПІ № 414 від 31.05.2012 р. (а.с. 34), боржник не подає звітності до податкового органу з 2004 р.
Частиною 1 ст. 52 Закону передбачено, що у разі, якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.
Таким чином, спеціальними ознаками порушення провадження у справі про банкрутство на підставі ст. 52 Закону є:
- відсутність керівних органів боржника-юридичної особи за її місцезнаходженням;
- або неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності;
- також наявність інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника.
Отже, приписами ч. 1 ст. 52 Закону визначено, що наявність спеціальних ознак відсутнього боржника носить альтернативний характер. Також, достатнім є підтвердження однієї з наведених спеціальних ознак (п. 104 Постанови Пленуму Верховного Суду України "Про судову практику в справах про банкрутство" від 18.12.09р. за №15).
Крім того, системний аналіз норм Закону свідчить про те, що загальними ознаками порушення провадження у справі про банкрутство, у тому числі відсутнього боржника є дотримання норм щодо безспірності кредиторських вимог до боржника.
За змістом абз. 8 ст. 1 Закону, безспірні вимоги кредиторів - вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.
Як доказ безспірності кредиторських вимог до боржника ініціюючим кредитором подано копію наказу господарського суду Житомирської області № 11/61 від 16.03.2005 р. про стягнення з Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" на користь УПФ України в Чуднівському районі Житомирської області 9584,72 грн. боргу по сплаті збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, 126,22 грн. фінансових санкцій, 197,68 грн. пені.
Як вбачається із постанови Богунського ВДВС Житомирського міського управління юстиції від 17.12.2008 р. виконавчий документ № 11/61 від 16.03.2005 р. повернуто стягувачу.
Здійснені державним виконавцем відповідно до цього Закону заходи щодо розшуку такого майна виявилися безрезультатними.
Дані докази розцінюються господарським судом як наявність безспірного боргу, існування якого є обов'язковою умовою порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника.
У абз. 2, 4 ст. 1 Закону надається визначення поняття неплатоспроможності та банкрутства, за змістом яких, при перебуванні суб'єкта підприємницької діяльності у стані "неплатоспроможності", останній може відновити свою платоспроможність шляхом вжиття заходів щодо її відновлення, до яких Закон відносить санацію, мирову угоду, виконання зобов'язань перед кредиторами власними силами; тоді як у стані "банкрутства" платоспроможність боржника відновити неможливо та задовольнити визнані судом вимоги ініціюючого кредитора не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
З матеріалів справи вбачаються наступні відомості про майнові активи боржника:
- згідно довідки Бердичівського МБТІ № 466 від 25.05.2012 р. (а.с. 17), за банкрутом нерухоме майно не зареєстровано;
- згідно довідки інспекції Держтехнагляду № 29 від 05.06.2012 р. (а.с. 19), за Спільним українсько - російським підприємством у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" державна реєстрація відсутня;
- згідно довідки відділу держкомзему у Чуднівському районі № 03-583/04/03-12 від 06.06.2012 р. (а.с. 20), за боржником земельні ділянки на праві власності не зареєстровані;
- згідно довідки Управління Державної автомобільної інспекції відділення РЕР смт. Чуднів № 1121 від 16.05.2012 р. (а.с. 21), за Спільним українсько - російським підприємством у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" транспортні засоби не значаться;
- з довідки ВДВС Чуднівського РУЮ № 3668 від 17.07.2012 р. (а.с. 51) вбачається, що виконавчі документи по стягненню з боржника у відділі не перебувають;
- згідно довідки Чуднівської МДПІ (а.с. 52), рахунки в банківських установах закриті;
- згідно витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна станом на 12.07.2012 р., інформація щодо боржника відсутня (а.с. 53);
- згідно витягу з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна станом на 12.07.2012 р., інформація щодо боржника відсутня (а.с. 54).
Отже, надані ініціюючим кредитором докази свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, а також про неспроможність боржника відновити свою платоспроможність.
В судовому засіданні 06.09.2012 р. представником ініціюючого кредитора подано письмові пояснення № 4028/03 від 06.09.2012 р., з яких вбачається, що боржником здійснювались часткові проплати суми боргу (а.с. 67).
Відповідно до довідки № 3299/03 від 16.07.2012 р. (а.с. 50), борг Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" станом на 16.07.2012 р. становить 6836,23 грн.
Оскільки боржник неспроможний ліквідувати перед ініціюючим кредитором заборгованість на загальну суму 6836,23 грн., господарський суд вважає за необхідне визнати Спільне українсько - російське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" (ідентифікаційний код: 20423211) банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру банкрута.
Згідно із ч. 4 ст.39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців" порядок призначення арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) встановлюється Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Відповідно до ч. 2 ст. 52 Закону, господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора лише за згодою останнього. У разі відсутності такої згоди, призначення ліквідатора відсутнього боржника здійснюється в порядку, встановленому чинним законодавством.
Враховуючи подане у судовому засіданні клопотання ініціюючого кредитора, господарський суд прийшов до висновку його задовольнити та призначити ліквідатором Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" ініціюючого кредитора - УПФУ в Чуднівському районі Житомирської області.
Стаття 1 та ст. 25 Закону визначають правовий статус ліквідатора юридичної особи-банкрута. Тому господарський суд з метою приведення офіційних відомостей про юридичну особу та осіб, які діють від її імені у відповідності до вимог цього Закону прийшов до висновку зобов'язати ліквідатора боржника вчинити дії, що є обов'язковими відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", зокрема, для внесення запису про ліквідатора як особу, уповноважену діяти від імені боржника без довіреності, у тому числі підписувати договори та зобов'язати Державного реєстратора Чуднівську РДА внести до ЄДР відповідні записи про ліквідатора боржника - УПФУ в Чуднівському районі Житомирської області.
Відповідно до абз. 7 ст.23 Закону, з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури скасовується арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
Отже, з моменту відкриття щодо боржника ліквідаційної процедури всі без винятку обтяження його активів підлягають скасуванню. При цьому, зняття заборон та арештів із майна боржника в порядку ст. 23 Закону є безумовним, стосується будь-яких органів і посадових осіб.
Відповідно до п. 7 ст. 49 Закону України "Про виконавче провадження", визнання господарським судом боржника банкрутом є підставою для закінчення виконавчого провадження та передачі виконавчого документа (документів) ліквідаційній комісії чи арбітражному керуючому.
Враховуючи викладене, керуючись п. 7 ст. 49 Закону України "Про виконавче провадження" , ст.ст. 17, 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", керуючись ст.ст. 3-1, 22-25, 32, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 25 та 86 ГПК України, господарський суд Житомирської області, -
ПОСТАНОВИВ:
1. Визнати банкрутом Спільне українсько-російське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" що зареєстроване Чуднівською районною державною адміністрацією Житомирської області 13.06.2001 р. за адресою: Житомирська обл., Чуднівський р-н, с. Турчинівка, ідентифікаційний код: 20423211).
2. Відкрити ліквідаційну процедуру Спільного українсько-російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест".
3. Призначити ліквідатором спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" ініціюючого кредитора - УПФУ в Чуднівському районі Житомирської області.
4. Призначити наступне судове засідання для розгляду звіту ліквідатора на 24.01.2013 р. об 11:00 год. у приміщенні господарського суду Житомирської області, кімн. 404.
5. З дня прийняття постанови підприємницьку діяльність банкрута припинити, строк виконання всіх грошових зобов'язань, та зобов'язань щодо сплати податків і обов'язкових платежів вважати таким, що настав, припинити нарахування неустойки, відсотків та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості, вимоги за зобов'язаннями банкрута, що виникли під час проведення процедур банкрутства, пред'являються в межах ліквідаційної процедури. Припинити стягнення з банкрута за всіма виконавчими документами, за винятком виконавчих документів за вимогами про стягнення аліментів, а також за вимогами про відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян.
6. Скасувати арешти, що накладені на майно, грошові кошти боржника і інші обмеження щодо розпорядження майном боржника у тому числі податкові застави. Накладання нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
7. Зобов'язати УПФУ в Чуднівському районі Житомирської області забезпечити виконання повноважень ліквідатора Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" в порядку, визначеному ст. 25 Закону та належне виконання заходів, передбачених ст. 29 -31 Закону, спрямованих на задоволення вимог кредиторів, а саме:
- повідомити усіх відомих кредиторів відсутнього боржника шляхом опублікування офіційного оголошення у засобах масової інформації та надіслання письмового повідомлення всім відомим кредиторам; підтверджуючі документи про вчинені дії надати суду;
- подати докази часткових проплат боржником суми боргу (належним чином завірені платіжні доручення, банківські виписки тощо);
- подати наказ про призначення ліквідатора боржника;
- поновити запити до відповідних установ за адресою місцезнаходження боржника для отримання інформації про наявність/відсутність щодо боржника виконавчих проваджень у ВДВС; наявність/відсутність транспортних засобів, сільськогосподарської техніки; землі; рухомого/нерухомого майна; відомостей щодо переданих на зберігання до архіву документів, виявити документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню тощо. Докази надіслання таких запитів та отримані відповіді на них надати суду;
- здійснити інвентаризацію майнових активів та заборгованості банкрута, в тому числі, перед найманими працівниками;
- довести через засоби масової інформації повідомлення про втрату дійсності печаткою та штампом банкрута у разі наявності доказів їх виготовлення та за відсутності їх на підприємстві;
- подати письмову інформацію про зареєстровані випуски акцій Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" (ідентифікаційний код: 20423211); копію Свідоцтва про реєстрацію випусків акцій, копію договору на ведення реєстру власників іменних цінних паперів, укладеного з незалежним реєстратором;
- подати письмову інформацію з документальним підтвердженням про наявність/відсутність за боржником авторських прав;
- подати письмову інформацію з документальним підтвердженням про дебіторську заборгованість боржника;
- з'ясувати чи порушувалась кримінальна справа у відношенні боржника або його посадових осіб, чи знаходяться в матеріалах кримінальної справи відомості про майно боржника, документи бухгалтерської звітності, що надають можливість стягнення дебіторської заборгованості, чи є позивачі у даній кримінальній справі, які мають вимоги до боржника;
- подати реєстр вимог кредиторів, складений з врахуванням вимог статті 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом";
- подати докази на підтвердження вжиття заходів із скасування довіреностей на уповноважених представників юридичної особи-банкрута в порядку, визначеному статтею 249 ЦК України;
- з'явитися до Державного реєстратора Чуднівської РДА для вчинення відповідних дій, що визначають правовий статус ліквідатора юридичної особи-банкрута як керівника, який має право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності;
- надіслати копію постанови керівнику боржника для виконання її вимог, докази надіслання надати суду.
Крім того, зобов'язати ліквідатора боржника розглянути первинні документи по нарахуванню та виплаті заробітної плати найманим працівникам боржника до дати припинення з ними трудових відносин та за результатами їх опрацювання надати в наступне засідання суду повну та достовірну інформацію про розмір заборгованості по заробітній платі перед найманими працівниками з такими відомостями:
- ідентифікаційні дані кожного працівника (прізвище, ім'я, по-батькові,) вид трудових відносин (безстроковий, строковий, сумісництво, цивільно - правова угода тощо), період нарахування заробітної плати (до дати порушення провадження у справі: за три місяці, що передували порушенню справи про банкрутство ( 1 черга задоволення), за більш ранній період ( 2 черга задоволення) та після порушення провадження у справі про банкрутство (поточний борг), розмір нарахованої заробітної плати, стан боргу (безспірний, якщо підтверджений рішенням суду або підтверджений виключно даними обліку), спосіб виплати (погашення) боргу із заробітної плати (через органи ДВС чи самостійно підприємством), дата виплати (погашення) боргу із заробітної плати, спосіб одержання коштів працівниками підприємства ( через особисті рахунки, через касу, інше), залишок боргу по заробітній платі станом на дату судового засідання; окремо навести відомості про утримання та виплату аліментів;
- надати всі докази, які підтверджують зазначені відомості та обов'язково копії наказів про прийняття на роботу працівників та їх звільнення;
- звернутися до Головного управління статистики у Житомирській області для повного та всебічного розгляду справи стосовно наявності/відсутності заборгованості по заробітній платі перед працівниками спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" станом на дату подання підприємством - банкрутом останнього звіту, отриману відповідь надати суду.
8. Ліквідатору боржника подати суду проміжний звіт про хід виконання ліквідаційної процедури, з врахування резолютивної частини постанови господарського суду.
9. Керівнику спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" протягом 15 днів з дня прийняття постанови про визнання боржника банкрутом передати ліквідатору боржника - УПФУ в Чуднівському районі Житомирської області бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута.
Попередити про відповідальність за ухилення від виконання зазначених обов'язків.
Роз'яснити, що з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо органів управління банкрута та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, керівник банкрута звільняється з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, про що робиться запис у його трудовій книжці.
10. Державному реєстратору Чуднівській РДА:
- внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про ліквідатора Спільного українсько - російського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" як особу уповноважену представляти боржника у правовідносинах з третіми особами та особу, яка має право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори; як керівника боржника;
- надіслати на адресу господарського суду витяг з ЄДР із відповідними записами згідно запиту.
11. Чуднівській державній нотаріальній конторі не пізніше дати наступного судового засідання надіслати суду Витяг з реєстру правочинів щодо нотаріально посвідчених угод спільним українсько-російським підприємством у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Укрросмельінвест" за останні чотири роки, що передують даті порушення провадження у справі про банкрутство (18.06.2012 р.) згідно запиту.
12. Копію постанови надіслати ініціюючому кредитору (ліквідатору боржника); керівнику боржника на адресу боржника; Чуднівській державній нотаріальній конторі разом із запитом; Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Житомирській області; Богунському ВДВС Житомирського МУЮ; ВДВС Чуднівського РУЮ; державному реєстратору ЧуднівськійРДА разом із запитом; Чуднівській МДПІ.
13. В засідання суду викликати уповноваженого представника ініціюючого кредитора (ліквідатора боржника).
Суддя Гнисюк С.Д.
Віддрукувати:
1 - в справу
2 - ініціюючому кредитору (ліквідатор боржника) (рек)
3 - керівнику на адресу боржника (рек з повідомл).
4 - Чуднівській державній нотаріальній конторі разом із запитом 13200, смт. Чуднів, вул.50-річчя Жовтня, 3 (рек з повід)
5 - Відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Житомирській області
6 - Богунському ВДВС Житомирського МУЮ
7- ВДВС Чуднівського РУЮ
8 - державному реєстратору Чуднівській РДА разом із запитом (рек. з пов.)
9- Чуднівській МДПІ
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 18.10.2012 |
Оприлюднено | 25.10.2012 |
Номер документу | 26518734 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Гнисюк С.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні