Справа № 2610/16531/2012
У Х В А Л А
іменем України
07 липня 2012 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Маліновська В.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про вжиття заходів забезпечення позову до подання позовної заяви з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності, перевіривши виконання вимог ст. 151 Цивільного процесуального кодексу України, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до Шевченківського районного суду м.Києва із заявою про забезпечення позову до подання позовної заяви з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності.
У заяві зазначено, що ОСОБА_1 має намір подати до Шевченківського районного суду м.Києва позовну заяву до ТОВ «Діагностичні системи України»про припинення порушення права інтелектуальної власності на знаки для товарів та послуг, у зв'язку з чим просить забезпечити позов шляхом заборони ТОВ «Діагностичні системи України»(код ЄДРПОУ 37617623) використовувати тест-систем із застосуванням словесного позначення ІФА, а саме наносити словесне позначення ІФА на будь-який товар, упаковку, вивіску, етикетку, нашивку, бирку чи інший предмет, зберігання такого товару із зазначеним нанесенням знака з метою пропонування для продажу, пропонування його для продажу, продаж, закупівлю, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення), застосування його під час пропонування та надання будь-якої послуги, для якої знак зареєстровано, застосування його в діловій документації чи в рекламі та в мережі Інтернет, використовувати Набір тест-систем для діагностики вірусних гепатитів, Набори реагентів для біохімічної ідентифікації бактерій, Набір тест-систем для діагностики вірусних гепатитів, Набір тест-систем для діагностики та підтвердження ВІЛ-інфекцій згідно з таблицею.
Вивчивши вказану заяву та додані до неї документи суд приходить до висновку, що вона підлягає поверненню з огляду на таке.
Відповідно до статті 151 ЦПК України у заяві про забезпечення позову, зокрема, повинно бути зазначено: вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
До заяви про забезпечення позову додаються документи та інші докази, які підтверджують, що саме ця особа є суб'єктом відповідного права інтелектуальної власності і що її права можуть бути порушені у разі невжиття заходів забезпечення позову. До заяви додаються також її копії відповідно до кількості осіб, щодо яких просять вжити заходи забезпечення позову та документ, що підтверджує сплату судового збору за подання заяви про забезпечення позову.
Заява ОСОБА_1 про вжиття заходів забезпечення позову до подання позовної заяви не відповідає наведеним вище вимогам, оскільки не містить: обґрунтування необхідності застосування зазначеного у заяві виду забезпечення позову, а також у заяві відсутні відомості, потрібні для забезпечення позову, зокрема: відсутні будь-які відомості і документи, які б підтверджували вид діяльності відповідача та його наміри щодо Тест-систем для ІФА-діагностики.
До заяви не додано її копії відповідно до кількості осіб, щодо яких просять вжити заходи забезпечення позову, а саме: копії для відповідача.
Крім того, додані до заяви ксерокопія свідоцтва на знак для товарів і послуг №149192 та ксерокопія зображення знака ІФА належним чином не засвідчені, і в наявному вигляді не можуть бути беззаперечним доказом того, що саме позивач є суб'єктом відповідного права інтелектуальної власності і що його права можуть бути порушені у разі невжиття заходів забезпечення позову.
Частиною 8 статті 153 ЦПК України визначено: суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 151, 153, 209, 210 Цивільного процесуального кодексу України, -
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про вжиття заходів забезпечення позову до подання позовної заяви з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності -повернути.
Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня її проголошення, а у разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано, а у разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: (
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 07.07.2012 |
Оприлюднено | 29.10.2012 |
Номер документу | 26756324 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Маліновська В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні