12.10.2012
Справа № 2-н-918/12
У Х В А Л А
12 жовтня 2012 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Волчко А.Я., вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за заявою КП «Управління міським господарством»про видачу судового наказу, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник КП «Управління міським господарством»звернулося до суду в порядку цивільного судочинства із заявою про видачу судового наказу про стягнення із боржників ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Суддя, дослідивши матеріали справи, вважає, що заяву слід залишити без руху з наступних підстав.
Відповідно до ч.1 ст.3 Цивільного процесуального кодексу України кожен має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Вимоги до форми та змісту заяви про видачу судового наказу встановлені ст.98 Цивільного процесуального кодексу України.
Як вбачається з заяви про видачу судового наказу, у ній не зазначено ідентифікаційного коду боржників. Без вказаних даних не можливо буде в майбутньому здійснити стягнення на підставі судового наказу, у випадку, якщо суд прийде до висновку про необхідність його видання.
Згідно з ч.6 ст.96 Цивільного процесуального кодексу України до неналежно оформленої заяви про видачу судового наказу застосовуються положення ст.121 Цивільного процесуального кодексу України.
Ч.1 ст.121 Цивільного процесуального кодексу України передбачає, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, передбачених ст.ст.119, 120 Цивільного процесуального кодексу України, або не сплачено судовий збір чи не оплачені витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Зважаючи на вищенаведене, керуючись ч.1 ст.121 Цивільного процесуального кодексу України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Заяву КП «Управління міським господарством»про видачу судового наказу залишити без руху та надати заявнику строк на усунення недоліків тривалістю п'ять днів з дня отримання ним цієї ухвали.
У випадку, якщо недоліки заяви про видачу судового наказу у визначений строк не будуть виправлені, вона вважатиметься неподаною та буде повернута заявникові.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: А. Я. Волчко
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 12.10.2012 |
Оприлюднено | 20.11.2012 |
Номер документу | 26993155 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Волчко А. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні