ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 жовтня 2012 року ( о 15 год. 20 хв.) Справа № 0870/10247/12
м.Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Батрак І.В., розглянув в порядку письмового провадження адміністративну справу
за поданням Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Зв'язокмонтаж»
про стягнення коштів за податковим боргом
ВСТАНОВИВ:
29.10.2012 о 15 год. 05 хв. Державна податкова інспекція в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби (далі - ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя, позивач) звернулась до Запорізького окружного адміністративного суду (далі - суд) із поданням до Товариства з обмеженою відповідальністю «Зв'язокмонтаж» (далі - ТОВ «Зв'язокмонтаж», відповідач), в якому просить стягнути з відповідача кошти за податковим боргом у розмірі 27 060,12 грн., а саме з податку на додану вартість у розмірі 22 770,99 грн. та податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 4289,13 грн.
31.10.2012 ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя надано до суду уточнення до подання про стягнення коштів за податковим боргом, відповідно до яких позивач просить суд стягнути з відповідача кошти за податковим боргом у розмірі 24 080,89 грн., а саме з податку на додану вартість у розмірі 19 791,76 грн. та податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 4 289,13 грн.
Вимоги обґрунтовує Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі - ПК України) та зазначає, що станом на 31.10.2012 відповідач має податковий борг перед бюджетом на загальну суму 24 080,89 грн. Позивачем вживалися заходи щодо стягнення податкової заборгованості у встановленому законодавством порядку, а саме податкову вимогу № 603 від 14.08.2012 було надіслано відповідачу 29.08.2012 рекомендованим листом з повідомленням про вручення, проте борг у добровільному порядку відповідачем не сплачено. На підставі викладеного, просить подання задовольнити та стягнути з відповідача податковий борг у сумі 24 080,89 грн., а саме з податку на додану вартість у розмірі 19 791,76 грн. та податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 4 289,13 грн.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, проте 31.10.2012 надав до суду клопотання (вх. № 46553) про розгляд справи без його участі. Вимоги подання підтримує у повному обсязі. Проти клопотання відповідача про розстрочення сплати податкового боргу заперечує.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, проте 31.10.2012 надав до суду клопотання (вх. № 46552) про розгляд справи без його участі. Подання визнає в повному обсязі. Крім того, у зв'язку з важким матеріальним становищем на підприємстві, просить суд розстрочити суму заборгованості на шість місяців. Зазначає, що в період з серпня 2011 по червень 2012 ТОВ «Зв'язокмонтаж» не здійснювало господарську діяльність. В червні 2012 ТОВ «Зв'язокмонтаж» поновила господарську діяльність. Вказує, що на сьогоднішній день згідно договору замовник розраховується з відповідачем за виконані роботи з розстрочкою платежу на півтора місяці, тобто за вересень 2012 у листопада 2012. На 30.10.2012 заборгованість замовника перед ТОВ «Зв'язокмонтаж» за виконані роботи становить 74 143,20 грн. Зазначає, що сплатити заборгованість єдиним платежем не має можливості у зв'язку з тим, що потрібно сплачувати заробітну плату 10 працівникам, здійснювати щомісячні податки до Пенсійного фонду, податкової інспекції, здійснювати платежі за оренду приміщення, за матеріали для виробництва, поточні платежі. Крім того, ТОВ «Зв'язокмонтаж» надано суду довідку ПАТ МетаБанк» від 31.10.2012 № 68-03/8737, відповідно до якої залишок на поточному рахунку відповідача становить 238,29 грн.
Відповідно до ч. 4 ст. 122 КАС України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Згідно з ст. 41 КАС України при розгляді справи в порядку письмового провадження фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Таким чином, суд визнав за доцільне вирішити справу за наявними в ній матеріалами, за відсутності представників сторін, в порядку письмового провадження.
Розглянувши матеріали справи, судом встановлені наступні обставини.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Зв'язокмонтаж» (ідентифікаційний код 31757458) є юридичною особою, яка зареєстрована 28.11.2001 Виконавчим комітетом Запорізької міської ради, що підтверджується Витягом з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
Судом встановлено, що відповідач має податковий борг з податку на додану вартість у розмірі 19 791,76 грн., який виник на підставі наступного.
Станом на 30.05.2012 з податку на додану вартість нараховувався податковий борг в розмірі 7 860,49 грн.
Фахівцями ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя було проведено документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ «Зв'язокмонтаж» з питань своєчасності, правильності, повноти нарахування й сплати податку на додану вартість і податку на прибуток при здійсненні фінансово-господарських відносин з ПП «Укрдрон» за період з 01.07.2010 по 31.03.2011, за результатами якої складено Акт № 34/23-509/31757458 від 15.02.2012.
Відповідно до Акту № 34/23-509/31757458 від 15.02.2012 перевіркою встановлені порушення п.п.7.4.1, п.п.7.4.5 п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 № 168/97-ВР (із змінами та доповненнями), в результаті якого встановлено заниження податку на додану вартість на суму 48701,00 грн.
Із матеріалів справи вбачається, що посадові особи ТОВ «Зв'язокмонтаж» відмовились від підписання та отримання Акту № 34/23-509/31757458 від 15.02.2012, про що свідчить складений посадовими особами ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя Акт № 50/23-5/31757458 від 15.02.2012.
На підставі Акту № 34/23-509/31757458 від 15.02.2012 та виявленого порушення ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя прийнято податкове повідомлення - рішення № 0000102211 від 30.03.2012, яким визначено суму податкового зобов'язання у розмірі 60876,25 грн., в тому числі 48701,00 грн. - основний платіж, 12175,25 грн. - штрафні (фінансові) санкції).
Вказане податкове повідомлення рішення було надіслано відповідачу рекомендованим листом із повідомленням про вручення 30.03.2012, проте повернулось на адресу ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя з відміткою відділення поштового зв'язку «за закінченням терміну зберігання».
Фахівцями ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя було проведено камеральну перевірку податкової звітності з податку на додану вартість за травень 2012, за результатами якої складено Акт про результати камеральної перевірки даних, задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість від 30.07.2012 № 383/15-3/31757458.
Відповідно до вказаного Акту перевіркою встановлене порушення вимог пп. 49.18.1 (49.18.2) п. 49.18 ст. 49, п. 203.1 ст. 203 ПК України, а саме підприємством не надана податкова декларація з податку на додану вартість за травень 2012 року.
На підставі Акту № 383/15-3/31757458 від 30.07.2012 ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя було прийнято податкове повідомлення - рішення № 0000871601 від 01.08.2012, яким визначено суму податкового зобов'язання за штрафними (фінансовими) санкціями у розмірі 170,00 грн.
Вказане податкове повідомлення рішення отримано особисто директором підприємства 01.08.2012, про що свідчить підпис на корінці податкового повідомлення-рішення.
Із матеріалів справи вбачається, що за результатами здійснення підприємством фінансово-господарської діяльності до ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя надано податкові декларації з податку на додану вартість, а саме:
- № 9042132461 від 19.07.2012 за червень 2012, відповідно до якої підприємством самостійно визначені податкові зобов'язання у розмірі 2305,00 грн.;
- № 9050231053 від 19.08.2012 за липень 2012, відповідно до якої підприємством самостійно визначені податкові зобов'язання у розмірі 995,00 грн.;
- № 27370 від 20.09.2012 за серпень 2012, відповідно до якої підприємством самостійно визначені податкові зобов'язання у розмірі 2826,00 грн.;
- № 9064880218 від 20.10.2012 за вересень 2012, відповідно до якої підприємством самостійно визначені податкові зобов'язання у розмірі 6363,00 грн.
Судом встановлено, що протягом червня - вересня 2012 року відповідачем було сплачено заборгованість з податку на додану вартість у сумі 62 212,00 грн., чим частково погашено податковий борг, що виник у травні 2012 року.
Крім того, за несвоєчасну сплату узгодженого податково зобов'язання ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя була нарахована пеня в розмірі 608,02 грн.
Таким чином, борг з податку на додану вартість становить 19 791,76 грн.
Податковий борг з податку на прибуток приватних підприємств виник на підставі наступного.
Судом встановлено, що на момент виникнення податкового боргу з податку на прибуток станом на 20.05.2012 нараховувалась переплата в розмірі 6,00 грн.
Фахівцями ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя було проведено камеральну перевірку з питань своєчасності сплати узгодженого податкового зобов'язання з податку на прибуток, за результатами якої складено Акт № 71/15- 1/31757458 від 24.02.2012.
Відповідно до Акту № 71/15- 1/31757458 від 24.02.2012 перевіркою встановлено, що на порушення п. 57.1 ст. 57 ПК України відповідачем протягом граничних строків несвоєчасно сплачено узгоджену суму податкового зобов'язання з податку на прибуток.
Вказаний Акт направлявся на адресу відповідача поштою, проте повернувся на адресу позивача з відміткою відділення поштового зв'язку «за закінченням терміну зберігання».
На підставі Акту № 71/15- 1/31757458 від 24.02.2012 ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя було прийнято податкове повідомлення рішення № 0002651503 від 02.04.2012, яким визначено суму грошового зобов'язання (штрафні санкції) у розмірі 4 292,31 грн.
Вказане податкове повідомлення - рішення було надіслано відповідачу рекомендованим листом із повідомленням про вручення 02.04.2012, проте повернулось на адресу ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя з відміткою відділення поштового зв'язку «за закінченням терміну зберігання».
Із матеріалів справи вбачається, що за результатами здійснення підприємством фінансово-господарської діяльності до ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя надано податкову декларацію з податку на прибуток № 9045117632 від 31.07.2012, відповідно до якої підприємством самостійно визначені податкові зобов'язання у розмірі 159,00 грн.
Протягом серпня 2012 року відповідачем було сплачено заборгованість з податку на прибуток у розмірі 159,00 грн., чим частково погашено податковий борг.
У зв'язку з несвоєчасною сплатою узгодженого податкового зобов'язання ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя була нарахована пеня у розмірі 2,82 грн.
Таким чином, податковий борг з податку на прибуток приватних підприємств становить 4 289,13 грн.
Позивачем вживалися заходи щодо стягнення податкової заборгованості у встановленому законодавством порядку, а саме податкову вимогу форми «Ю» № 603 від 14.08.2012 було надіслано відповідачу 29.08.2012 рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
У зв'язку з несплатою відповідачем у добровільному порядку податкового боргу у розмірі 24 080,89 грн., а саме з податку на додану вартість у розмірі 19 791,76 грн. та податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 4 289,13 грн., ДПІ в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя звернулась до суду із поданням про стягнення з відповідача вказаної суми податкового боргу.
Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши норми законодавства, суд вважає подання таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до п. 6.1 ст. 6 ПК України податком є обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.
Підпунктом 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 ПК України передбачено обов'язок платників податків сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Згідно з п. 46.1 ст. 46 ПК України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
За приписами п. 49.1, 49.2 ст. 49 ПК України податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків. Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до цього Кодексу незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.
Платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом (п. 57.1 ст. 57 ПК України).
Відповідно до п. 54.3 ст. 54 ПК України контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо:
54.3.1. платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію;
54.3.2. дані перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках;
54.3.3. згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган;
54.3.4. рішенням суду, що набрало законної сили, особу визнано винною в ухиленні від сплати податків;
54.3.5. дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом;
54.3.6. результати митного контролю, отримані після закінчення процедури митного оформлення та випуску товарів, свідчать про заниження або завищення податкових зобов'язань, визначених платником податків у митних деклараціях.
Відповідно до п. 57.3 ст. 57 ПК України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1-54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
Згідно з п. 59.1 ст. 59 ПК України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) платнику податків, якщо його передано посадовій особі такого платника податків під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення (п. 58.3 ст. 58 ПК України).
Податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання (п. 59.3 ст. 59 ПК України).
Відповідно до п. 59.5 ст. 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Судом встановлено, що позивачем вживалися заходи щодо стягнення податкової заборгованості у встановленому законодавством порядку, а саме 29.08.2012 відповідачу було надіслано податкову вимогу форми «Ю» № 603 від 14.08.2012.
За змістом пп. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПК України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.
Відповідно до пп. 20.1.18 п. 20.1 ст. 20 ПК України органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.
За змістом п. 95.1 - 95.4. ст. 95 ПК України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.
Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Орган державної податкової служби на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до ст. 183-3 КАС України провадження у справах за зверненням органів державної податкової служби при здійсненні ними передбачених законом повноважень здійснюється на підставі подання таких органів, зокрема, щодо стягнення коштів за податковим боргом.
Подання подається до суду першої інстанції протягом двадцяти чотирьох годин з моменту встановлення обставин, що зумовлюють звернення до суду, за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.
Строки, встановлені цією статтею, обчислюються годинами і закінчуються із закінченням години, на яку припадає таке закінчення.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку про наявність необхідної сукупності обставин, які дають підставу для висновку щодо правомірності заявленого подання, а саме: сплив 60-дненного строку з дня направлення податкової вимоги та виникнення податкового боргу. Виникнення податкового боргу припадає на 28.10.2012. Протягом 24 годин, як передбачено ст. 183-3 КАС України, з моменту виникнення податкового боргу, позивач звернувся до суду.
За приписами ч. 2 ст. 51 КАС України крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Як встановлено ч. 1, 3 ст. 112 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову повністю або частково, а відповідач - визнати адміністративний позов повністю або частково. У разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.
Проаналізувавши вищезазначені норми законодавства, всебічно розглянувши матеріали справи, суд приймає визнання відповідачем позовних вимог, а тому подання є таким, що підлягає задоволенню.
Згідно з положеннями ст. 263 КАС України за наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутність коштів на рахунку, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), державний виконавець може звернутися до адміністративного суду першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий лист, що видав виконавчий лист, із поданням, а особа, яка бере участь у справі, та сторона виконавчого провадження - із заявою про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення. Питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення може бути розглянуто також за ініціативою суду.
Суд розглядає питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення та у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення.
Зважаючи на важке фінансове становище відповідача та обставини, викладені в клопотанні про розстрочення виконання судового рішення, суд вважає за можливе розстрочити виконання судового рішення строком на 6 місяців зі сплатою у листопаді 2012 року заборгованості з податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 4 289,13 грн., з грудня 2012 року по березень 2013 року заборгованості з податку на додану вартість у розмірі 3 958,35 грн., у квітні 2013 року - 3 958,36 грн.
Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 КАС України не передбачено їх стягнення у даних випадках.
Керуючись ст.ст. 112, 183-3, 263 КАС України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Подання Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби до Товариства з обмеженою відповідальністю «Зв'язокмонтаж» про стягнення коштів за податковим боргом задовольнити.
Стягнути кошти у сумі податкового боргу в розмірі 24 080,89 грн. (двадцять чотири тисячі вісімдесят гривень вісімдесят дев'ять копійок), а саме:
з податку на додану вартість у розмірі 19 791,76 грн. (дев'ятнадцять тисяч сімсот дев'яносто одна гривня сімдесят шість копійок) на р/р 31118029700007, код платежу 14010100, отримувач Державний бюджет Орджонікідзевського району, код отримувача 38025409, банк - ГУДКСУ у Запорізькій області, МФО 813015);
з податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 4 289,13 грн. (чотири тисячі двісті вісімдесят девя'ть гривень тринадцять копійок) на р/р 31116009700007, код платежу 11021000, отримувач Державний бюджет Орджонікідзевського району, код отримувача 38025409, банк - ГУДКСУ у Запорізькій області, МФО 813015 з рахунків платника податків - Товариство з обмеженою відповідальністю «Зв'язокмонтаж» (код ЄДРПОУ 31757458) у банках, обслуговуючих такого платника податків, а також за рахунок готівки, що належить такому платнику податків.
Розстрочити виконання судового рішення про стягнення коштів з Товариства з обмеженою відповідальністю «Зв'язокмонтаж» на суму податкового боргу у розмірі 24 080,89 (двадцять чотири тисячі вісімдесят гривень вісімдесят дев'ять копійок) строком на 6 місяців зі сплатою у листопаді 2012 року заборгованості з податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 4 289,13 грн. (чотири тисячі двісті вісімдесят девя'ть гривень тринадцять копійок), з грудня 2012 року по березень 2013 року заборгованості з податку на додану вартість у розмірі 3 958,35 грн. (три тисячі дев'ятсот п'ятдесят вісім гривень тридцять п'ять копійок), у квітні 2013 року - 3 958,36 грн. (три тисячі дев'ятсот п'ятдесят вісім гривень тридцять шість копійок).
Відповідно до ч. 8 ст. 183-3 КАС України постанова підлягає негайному виконанню.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України - з дня отримання такої постанови, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя (підпис) І.В. Батрак
Постанова не набрала законної сили.
Суддя І.В. Батрак
Суд | Запорізький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.10.2012 |
Оприлюднено | 07.11.2012 |
Номер документу | 27259754 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Батрак Інна Володимирівна