Герб України

Постанова від 31.10.2012 по справі 403/13092/12

Бабушкінський районний суд м.дніпропетровська

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

31.10.2012

Справа № 403/13092/12

Провадження № 3/403/4077/12

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 жовтня 2012 року Суддя Бабушкінского районного суду м.Дніпропетровська Левч В.І. розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, працюючої головним бухгалтером ТОВ В«ДніпрокрансервісВ» , місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2,

в скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ст.163-1 ч.1 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, являючись головним бухгалтером ТОВ В«ДніпрокрансервісВ» , розташованого за адресою: м.Дніпропетровськ, вул.Г.Сталінграда, 106, в порушення п.п.138.1.1 п.168.1 ст.138 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-УІ (із змінами та доповненнями), п.160.1, п.160.2 ст.160 ПКУ, допустила порушення встановленого порядку ведення податкового обліку, що призвело до зниження податку на прибуток на загальну суму 238800,00грн.; несплату податку на доходи нерезидента з джерелом походження з території України на загальну суму 11742,28 грн. (акт № 2571/221/36573894 від 20.09.2012р.).

ОСОБА_1 в суд не з'явилась про час та місце розгляду справи була повідомлена належним чином, клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надходило. За таких обставин, згідно до ст.268 КУпАП, суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності правопорушника.

Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, актом перевірки та іншими матеріалами адміністративної справи.

При визначенні виду та розміру адміністративного стягнення, враховую характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність та вважаю можливим накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави.

На підставі зазначеного, керуючись ст. ст.163-1 ч.1, 283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною в скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ст.163-1 ч.1 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави у розмірі 85 гривень 00 копійок.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга чи протест прокурора подаються до апеляційного суду через Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська.

Суддя: В.І. Левч

З оригіналом згідно: ОСОБА_2

Голова Бабушкінського районного

суду м. Дніпропетровська Л.О. Татарчук

Постанова набрала чинності


.

Строк пред'явлення постанови до виконання 3 місяці.

СудБабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення31.10.2012
Оприлюднено23.01.2014
Номер документу27526164
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —403/13092/12

Постанова від 31.10.2012

Адмінправопорушення

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Левч В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні