cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
про повернення заяви про порушення провадження
у справі про банкрутство
"26" листопада 2012 р.№ 5017/2012/2285
Суддя Антощук С.І., розглянувши матеріали заяви (вх.№5390/2012 від 23.11.2012р.): Управління Пенсійного фонду України в Суворовському районі м.Одеси;
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Управління Пенсійного фонду України в Суворовському районі м.Одеси звернулось до господарського суду Одеської області із заявою про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Єврофарм" у порядку ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Відповідно до ч. 2 ст. 4 1 ГПК України, провадження у справах про банкрутство здійснюється у порядку, передбаченому цим кодексом з врахуванням вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Заява Управління Пенсійного фонду України в Суворовському районі м.Одеси про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю „Єврофарм" підлягає поверненню заявнику без розгляду, оскільки у заяві про порушення справи не вказано обставин, на яких ґрунтуються вимоги, не додано доказів, що підтверджують викладені у заяві обставини.
Відповідно до ч.1 ст.9 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" суддя не пізніше п'яти днів з дня надходження повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи без розгляду, про що виносить ухвалу, з інших підстав, передбачених статтею 63 Господарського процесуального кодексу України, з урахуванням вимог цього Закону.
Відповідно до п.3 ч.1 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо у заяві не вказано обставин, на яких ґрунтуються вимоги, не додано доказів, що підтверджують викладені у заяві обставини.
За положеннями ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.
Відповідно до ст. 36 Господарського процесуального кодексу України письмовими доказами є документи i матеріали, які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідчених копіях.
Так, відповідно до п.5.27 Національного стандарту України Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації „Вимоги до оформлювання документів" (ДСТУ 4163-2003), затвердженого Наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003р. №55, відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, засвідчуватись повинна кожна сторінка документа з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.
Оскільки, додані до заяви про порушення справи про банкрутство документи, надані суду не в оригіналах або належним чином засвідчених копіях, суд не має правових підстав для розгляду вказаних документів як належних письмових доказів у справі.
Тому, господарський суд вважає, що заявник не надав доказів в обґрунтування вимоги про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Єврофарм" із застосуванням спеціальної процедури банкрутства, передбаченої ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Враховуючи вищевикладене, заява Управління Пенсійного фонду України в Суворовському районі м.Одеси про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Єврофарм" підлягає поверненню заявнику без розгляду на підставі ч.1 ст.9 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", п. 3 ч.1 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України.
Відповідно до ч.2 ст. 9 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.
Керуючись ч.1 ст.9 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", п.3 ч.1 ст.63 Господарського процесуального кодексу України, суддя -
У Х В А Л И В:
1.Заяву Управління Пенсійного фонду України в Суворовському районі м.Одеси про порушення провадження у справі про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю „Єврофарм" (65069, м.Одеса, вул. Кримська, буд.58, кв. 3; код ЄДРПОУ 30709534) банкрутом повернути заявнику без розгляду.
2.Матеріали заяви з додатком надіслати заявнику.
Додаток: заява про порушення справи про банкрутство на 3-х арк. з додатком на 54-х арк.
Суддя Антощук С.І.
Суд | Господарський суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 26.11.2012 |
Оприлюднено | 28.11.2012 |
Номер документу | 27668679 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Антощук С.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні