ун. № 2608/12994/12
пр. № 3/2608/5556/12
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 серпня 2012 року
суддя Святошинського районного суду м.Києва Чала А.П., розглянувши матеріали, що надійшли з Територіальної державної інспекції з питань праці у м.Києві про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м.Рівне, працюючої в ТОВ «Транс Україна Інтерспорт» на посаді генерального директора, зареєстрована в АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1,
за ст. 41 ч.1 КУ про АП, -
В с т а н о в и в :
При проведенні перевірки ТОВ «Транс Україна Інтерспорт» (код ЄДРПОУ 22967292) Територіальною державною інспекцією з питань праці у м.Києві 19.07.2012р. виявлені порушення вимог трудового законодавства, а саме: в порушення вимог ст.116 КЗпП України при звільненні працівника виплата усіх сум, що належать йому від підприємства не провадиться в день звільнення; в порушення вимог ст.142 КЗпП України, Правила внутрішнього трудового розпорядку затверджені генеральним директором, а не трудовим колективом, у зв*язку з чим відносно генерального директора ТОВ «Транс Україна Інтерспорт» ОСОБА_1 складено протокол в справі про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 ст.41 КУпроАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з*явилась, про день і час розгляду справи повідомлялась належним чином, заперечень проти протоколу в справі про адміністративне правопорушення суду не надала, про поважність причин неявки суд не повідомила.
Суд вважає за можливе розгляд справи у відсутності ОСОБА_1 на підставі матеріалів, що є в справі.
Відповідно до вимог ст.245 КУпроАП, завданням судді при розгляді справ про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об*єктивне з*ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Згідно ст.280 КУпроАП, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов*язаний з*ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом*якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, а також з*ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Дослідивши матеріали справи і оцінивши в сукупності та співставленні усі зібрані по справі докази, суд вважає, що вина ОСОБА_1 в порушенні вимог законодавства про працю є доведеною повністю, а тому в її діях міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 ст.41 КУпроАП.
Визначаючи вид і розмір адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, ступінь вини порушника, тяжкість наслідків, які наслати в результаті вчинення даного правопорушення, а також усі обставини справи у їх сукупності та співставленні.
Керуючись ст.ст. 33, 41 ч.1, 221, 283, 284 КУпроАП, суддя, -
П о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 ст.41 КУпроАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 510 (п*ять сот десять) грн.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через районний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя:
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.08.2012 |
Оприлюднено | 06.12.2012 |
Номер документу | 27859716 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Святошинський районний суд міста Києва
Чала А. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні