Справа №:2318/4537/12
2-а/2318/222/12
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 грудня 2012 року Уманський міськрайонний суд Черкаської області
в складі: головуючого-судді Мельничука Ю.В.
при секретарі Юхименко Г.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Умань адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до державного реєстратора Святченко Н.А. виконавчого комітету Черкаської міської ради, Головного управління статистики в Черкаській області, третя особа - спілка сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області про визнання неправомірними дій державного реєстратора виконавчого комітету Черкаської міської ради Святченко Н.А. та зобов'язання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Уманського міськрайонного суду Черкаської області знаходиться адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до державного реєстратора Святченко Н.А. виконавчого комітету Черкаської міської ради, Головного управління статистики в Черкаській області, третя особа - спілка сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області про визнання неправомірними дій державного реєстратора виконавчого комітету Черкаської міської ради Святченко Н.А. та зобов'язання вчинити певні дії.
Посилається на те, що він являєся власником майнового паю КСПП «Шарин» - СТОВ «Шарин».
Реалізувати своє право власності на майновий пай за рахунок майна КСПП «Шарин» - СТОВ «Шарин» йому не вдалося, але стало відомо, що майно колишніх колгоспів є у Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області.
24 липня 2012р. ОСОБА_1 звернувся до спілки з листом, щоб реалізувати своє право на май новий пай, після чого отримав відповідь, що на виконання Указу Президента України від 03 грудня 1999 року «Про невідкладні заходи щодо прискорення та реформування аграрного сек тора економіки» Рада колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області була реформована у Спілку сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, але спілка, яка є правонаступником Ради, не має можливості допомогти йому в реалізації його майнових прав в зв'язку з тим, що при реєстрації Спілки 16 листопада 2000р. їй було помил ково (неправомірно) присвоєно відповідачем державним реєстратором Святченко Н.А. виконавчого комітету Черкаської міської ради, новий ідентифікаційний код юридичної особи.
В зв'язку з тим, що при реєстрації спілки 16.11.2000р. та помилковим(неправомір ним) присвоєнням спілці ідентифікаційного коду юридичної особи, та неможливістю спілки користуватися та розпоряджатися своєю власністю в повному обсязі, позивач також не має можли вості користуватися та розпорядитися своєю власністю на свій розсуд.
Про те, що його майнові права порушені неправомірними діями відповідача він дізнався із відповіді виконавчого директора спілки ОСОБА_4 тільки 11 серпня 2012р.
Як стало йому відомо із вказаної відповіді, 14 липня 2000р.відбулася Конференція членів Ради сільськогосподарських підприємств Черкаської області, за підсумками якої було прийнято постанову, згідно якої, у відповідності п.5.1 статуту ради було ліквідовано раду, а належні їй майно і кошти, які залишились після ліквідації передано в новостворену спілку сільськогосподарських товаровиробників, яку Конференцією визнано правонаступником по майну, коштам і зобов'язанням по платежам Ради.
Підтвердженням того, що спілка прийняла від ради майно і кошти є акт прийому-передачі від 03.01.2001р., з якого вбачається, що ліквідаційна комісія ради, яка діяла на підставі рішення ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області 14 липня 2000р. передала, а новостворена спілка сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області прийняла зазначене в акті прийому-передачі майно та кошти.
Відповідно ст.37 ЦК УРСР (чинного на момент складання акту прийому-передачі 03.01.2001р.) юридична особа припиняється шляхом ліквідації або реорганізації (злиття, поділу або приєднання). При злитті і поділу юридичних осіб майно (права та обов'язки) переходять до нововиниклих юридичних осіб. При приєднанні юридичної особи до іншої юридичної особи її майно (права та обов'язки) переходять до останньої. Майно переходить в день підписання передаточного балансу, якщо інше не передбачене законом або постановою про реорганізацію.
Порядок ліквідації і реорганізації юридичних осіб визначається законодавством СРСР і постановами Ради Міністрів УРСР.
Порядок ліквідації і реорганізації кооперативних та інших громадських організацій може бути визначено їх статутами (положеннями).
Відповідно п.5.1 статуту ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області реорганізація або припинення діяльності ради проводиться за рішенням конференції (зборів уповноважених).
Як вбачається з вищевикладеного, відбулася реорганізація юридичної особи - ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області, так як права і обов'язки (в тому числі майнових), перейшли від Ради до Спілки.
У разі реорганізації юридичної особи до нової юридичної особи переходять усе майно, всі права й обов'язки колишньої юридичної особи (п. 2 ст. 37 ЦК УРСР).
Відповідно до ч.15 Положення про Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України, затвердженого постановою КМУ від 22.01.1996 року №118 (зі змінами та доповненями, станом на момент реєстрації Спілки), у разі перереєстрації (створення) суб'єкта господарської діяльності, що є правонаступником прав і майнових зобов'язань свого попередника, за ним зберігається ідентифікаційний код попередника і у свідоцтві про реєстрацію юридичної особи проставляється первинна дата реєстрації.
Але, при реєстрації спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області 16 листопада 2000 року відповідачем Святченко Н.А., було присвоєно новий ідентифікаційний код юридичної особи - 25922522, замість того, щоб залишити старий ідентифікаційний код юридичної особи - 14211367, Ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області, як того вимагало чинне на той час законодавство України.
Відповідно до ст.19 Конституції України, органи державної влади, їх посадові зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Так як, відповідачем, при реєстрації Спілки не виконані вимоги Положення про Єдиний державний реєстр підприємств і організацій (п.15), яким передбачено збереження за правонаступником ідентифікаційного коду, тому слід визнати дії відповідача, який діяв всупереч вимогам Положення про Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України, затвердженого постановою КМУ від 22.01.1996 року №118 неправомірними (протиправними), і внаслідок чого порушуються його особисті майнові права, а саме те, що позивач не може звернутися до спілки як до правонаступника Ради.
05.10.2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про уточнення позовних вимог, посилаючись на те, що він уже після подачі позовної заяви дізнався про те, що його майнові права порушені неправомірними діями не відповідача - державного реєстратора Святченко Н.А. виконавчого комітету Черкаської міської ради, а відповідачем - Головним управлінням статистики в Черкаській області, який ухвалою суду від 05.10.2012 року був залучений у якості співвідповідача по справі, вказав аналогічні підстави для звернення до суду з вищевказаним позовом, вважає свої вимоги наступними.
Оскільки він являється власником майнового паю КСПП «Шарин» - СТОВ «Шарин», реалізувати своє право власності на майновий пай за рахунок майна КСПП «Шарин» - СТОВ «Шарин» йому не вдалося, але відомо, що майно колишніх колгоспів є у Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області.
24 липня 2012р. ОСОБА_1 звернувся до Спілки з листом, щоб реалізувати своє право на майновий пай, після чого отримав відповідь, що на виконання Указу Президента України від 03 грудня 1999р. «Про невідкладні заходи щодо прискорення та реформування аграрного сектора економіки» Рада колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області була реформована у Спілку сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, але Спілка, яка є правонаступником Ради, не має можливості допомогти йому в реалізації його майнових прав в зв'язку з тим, що при реєстрації Спілки 16 листопада 2000 року, їй було помилково (неправомірно) присвоєно Головним управлінням статистики в Черкаській області(правонаступником Черкаського обласного управління статистики) новий ідентифікаційний код юридичної особи.
В зв'язку з тим, що при реєстрації Спілки 16.11.2000 року та помилковим (неправомірним) присвоєнням 14 грудня 2000 року Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області нового ідентифікаційного коду юридичної особи, та неможливістю Спілки користуватися та розпоряджатися своєю власністю в повному обсязі, він не має можливості користуватися та розпорядитися своєю власністю на свій розсуд.
Відповідно ч.2 ст.99 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Із відповіді Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області на лист, про порушення своїх прав він дізнався лише 6 серпня 2012 року, так як саме цим листом йому було повідомлено про те, що державним реєстратором виконавчого комітету Черкаської міської ради помилково присвоєно Спілці новий ідентифікаційний код юридичної особи і саме цим було порушено його права, тому просив суд поновити йому строк для звернення до суду за адміністративним позовом, просив суд визнати неправомірними дії начальника Черкаського обласного управління статистики Божко А.О. при присвоєнні 14.12.2000 року нового ідентифікаційного коду Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області та внесення цього коду до Єдиного державного реєстру організацій і підприємств України, зобов'язати державного реєстратора виконавчого комітету Черкаської міської ради виключити із Єдиного державного реєстру організацій і підприємств запис ідентифікаційного коду № 25922522, який був помилково присвоєний Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області в 2000 році, зобов'язати державного реєстратора виконавчого комітету Черкаської міської ради залишити (повернути, присвоїти) первинний ідентифікаційний код № 14211367 Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області (місцезнаходження юридичної особи: 18000. Черкаська область, м. Черкаси, Соснівський район, вул. Смілянська, 131) та внести його в Єдиний державний реєстр організацій і підприємств України, зобов'язати державного реєстратора виконавчого комітету Черкаської міської ради повторно видати свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області (місцезнаходження юридичної особи: 18000. Черкаська область, м. Черкаси, Соснівський район, вул. Смілянська, 131) з первинним ідентифікаційним кодом юридичної особи № 14211367.
В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_6 змінений адміністративний позов підтримав та просив задовольнити позовні вимоги.
Відповідач - державний реєстратор - начальник управління з питань державної реєстрації суб'єктів господарювання Святченко Н.А. в судове засідання не з'явилася, попередньо надавши відзив на адміністративний позов в якому просила відмовити позивачу у задоволенні позову, розгляд справи провести без участі державного реєстратора Святченко Н.А., в задоволенні заяви про уточнення позовних вимог державний реєстратор Святченко Н.А. просить відмовити, оскільки на її думку адміністративний позов не підлягає до задоволення, оскільки не ґрунтується на нормах чинного законодавства і не відповідає фактичним даним. Позивач не володіє нормами Цивільного Кодексу України, не вміє правильно їх застосовувати, а тому вводить суд в оману.
Згідно ст.87 ЦК України юридична особа вважається створеною з моменту її державної реєстрації. Цивільна правоздатність юридичної особи виникає з моменту її створення відповідно до ст.91 ЦК України.
Державну реєстрацію Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області проводило Черкаське обласне управління юстиції 14.12.2000 року.
Як вбачається із тексту позовних вимог Спілка сільськогосподарських товаровиробників була утворена як громадська організація і є новоутвореним підприємством.
Отже, державний реєстратор Святченко Н.А. не може бути відповідачем по даній справі оскільки ніколи не здійснювала державну реєстрацію Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області і не приймала участі у її створенні, тим більше не присвоювала вказаній юридичний особі ідентифікаційний код.
Державну реєстрацію Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області проводило Черкаське обласне управління юстиції 14.12.2000 року.
Вважають, що відповідачами по даній справі повинні бути тільки Спілка сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, як юридична особа, засновники якої порушили процедуру створення юридичної особи та Головне управління юстиції у Черкаській області, яке не надало правильної правової оцінки наданим для проведення державної реєстрації документам.
Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» чітко виписує процедуру припинення юридичної особи за судовим рішенням.
Якщо судом буде встановлено, що державна реєстрація юридичної особи є недійсною через допущені при її створенні помилки на підставі п.2 ст.38 Закону, суд у день набрання таким рішенням законної сили направляє його державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи.
Державний реєстратор зобов'язаний не пізніше наступного робочого дня з дати надходження судового рішення внести його до Єдиного державного реєстру на підставі п.3 ст.38 Закону.
Вимоги закону не потребують присутності державного реєстратора в судовому засіданні, тому керуючись ст.38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців просили виключити державного реєстратора Святченко Н.А. із числа відповідачів по справі і розгляд справи провести без участі державного реєстратора Святченко Н.А.
Головне управління статистики у Черкаській області, представника не направило, однак попередньо надали до суду заперечення на адміністративний позов, про те, що поданий адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління статистики у Черкаській області про визнання неправомірними дій вважають безпідставним та необгрунтованим. Свої доводи обґрунтовують наступним.
Предметом позовних вимог до Головного управління статистики у Черкаській області, як відповідача у справі, є визнання його дій щодо присвоєння Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області нового коду юридичної особи неправомірними.
Позивач вважає, що присвоєння ідентифікаційного коду новоствореній юридичній особі - Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області нового ідентифікаційного коду було неправомірним в силу того, що Спілка є правонаступником ліквідованої Ради колективних сільськогосподарських підприємств, так як відбулася реорганізація Ради, після чого усі права та обов'язки перейшли до новоствореної Спілки.
На момент присвоєння коду Спілці діяло Положення про ЄДРПОУ у редакції від 25.08.1998 року. Згідно п.8 вказаної редакції Положення, територіальні органи державної статистики здійснюють присвоєння суб'єктам господарської діяльності ідентифікаційних кодів і кодів класифікаційних ознак за винятком суб'єктів підприємницької діяльності, яким ідентифікаційні коди присвоюють органи державної реєстрації. Згідно п.9 Положення, для включення до Державного реєстру суб'єкт господарської діяльності в десятиденний термін після його державної реєстрації (перереєстрації) або прийняття рішення (постанови, розпорядження, наказу) про створення, в тому числі філії, відділення, представництва тощо, подає до відповідного органу державної статистики заповнену облікову картку встановленого зразка, а також нормативні та установчі документи. Для включення до Державного реєстру суб'єктів підприємницької діяльності орган державної реєстрації у п'ятиденний термін з дня державної реєстрації передає відповідному органу державної статистики копію реєстраційної картки з відміткою про державну реєстрацію.
Враховуючи те, що була створена нова юридична особа: «Спілка сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області», організаційно - правова форма якої визначена як «Громадська організація», спочатку була проведена її реєстрація в Черкаському обласному управлінні юстиції 16 листопада 2000 року. Після цього представники Спілки звернулися до Головного управління статистики (на той період Черкаське обласне управління статистики) із заявою про включення її до ЄДРПОУ та присвоєння ідентифікаційного коду, подавши заповнену облікову картку встановленого зразка, а також нормативні та установчі документи для огляду. Оскільки ні про яку реорганізацію шляхом злиття, поділу або приєднання колективного підприємства «Ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області», як суб'єкта господарювання в громадську організацію «Спілка сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області» в установчих документах Спілки (статуті) мова не йшла, Головне управління статистики діяло у повній відповідності до п.8 та п.9 Положення про ЄДРПОУ, а не п.15 на який посилається позивач. Тому були всі підстави включити дану організацію до ЄДРПОУ та присвоїти їй ідентифікаційний код.
Також, згідно облікових даних ЄДРПОУ, колективне підприємство «Рада колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області» було ліквідовано виконавчим комітетом Черкаської міської ради 29.05.2002 року , тобто, після створення Спілки (16.11.2000) паралельно існувала Рада, як окрема юридична особа, а тому присвоєння її ідентифікаційного коду іншій юридичній особі було неможливим.
Вважають, що наданими позивачем доказами підтверджується те, що Спілка дійсно отримала майно та кошти ліквідованої Ради, до неї перейшли всі права та обов'язки. Тому цілком незрозумілою є відмова Спілки у задоволенні заяви позивача стосовно майнових паїв із посиланням (як на підставу) на наявність іншого ідентифікаційного коду. Вважають, що у даному випадку позивачу слід було б звернутися до цивільного суду з позовом про захист своїх майнових прав, а провадження у даній справі закрити за непідсудністю, тому просили у задоволенні адміністративного позову в частині позовних вимог до Головного управління статистики у Черкаській області, повністю, розгляд справи провести без їхньої участі.
Представник третьої особи - Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області Глущенко В.І. не заперечував проти задоволення позовних вимог.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
В судовому засіданні встановлено, що 14 липня 2000 року у м. Черкаси відбулася Конференція членів Ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області. Відповідно до протоколу №1 від 14.07.2000 року конференція була легітимною , оскільки кворум був (із 35 обраних делегатів - присутніми було 28 осіб, тобто 80 % делегованих членів). Після обрання секретаря і головуючого на конференції , останнім було запропоновано вирішити одне - єдине питання (для вирішення якого фактично і збиралася конференція), а саме: про реорганізацію Ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області у Спілку сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області.
Судом встановлено, що Конференцією членів Ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області, яка відбулася 14 липня 2000 року, було обговорено питання реорганізації діючої Ради колективних сільськогосподарських підприємств у відповідну Спілку сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, що підтверджено протоколом № 1 проведення вказаної Конференції. У резолютивній частині вказаного протоколу Конференції помилково у пунктах 1-3 замість обговореного та проголосованого одноголосно питання про реорганізацію Ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області у Спілку сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, прописано слово «ліквідувати» Раду колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області замість належного «реорганізувати» Раду колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області (п.1 Протоколу), тому очевидним є технічна (механічна) помилка секретаря конференції, яка призвела до неправильного трактування вказаного пункту протоколу. Аналогічне перекручення написаного слова «ліквідації» замість належного «реорганізації» міститься і у пункті 3 вказаного протоколу Конференції. Натомість пункт 4 вказаного протоколу Конференції викладений правильно, тобто у відповідності до обговореного членами Ради та проголосованого одноголосно учасниками Конференції питання щодо реорганізації Ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області у Спілку сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, що зайвий раз підтверджує вплив людського фактору ( помилку) при написанні тексту протоколу Конференції від 14 липня 2000 року. Вказані обставини не заперечуються відповідачами і визнані представником третьої особи по справі .
Згідно довідки Черкаського обласного управління статистики від 01.09.1997 року на момент існування Ради колективних сільськогосподарських підприємств Черкаської області, останній було присвоєно ідентифікаційний код юридичної особи № 14211367, датою включення вказаної юридичної особи до ЄДРПОУ є 01.09.1997 року.
Відповідно до довідки Черкаського обласного управління статистики від 14.12.2000 року при реєстрації Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, як юридичної особи, а саме 16.11.2000 року, останній було присвоєно новий ідентифікаційний код юридичної особи за № 25922522.
Оскільки на момент проведення державної реєстрації Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, діяло Положення про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 року №118, то відповідно до вимог п. 15 цього Положення у разі включення суб'єкта господарської діяльності до Державного реєстру йому присвоюються ідентифікаційний код і коди класифікаційних ознак. Суб'єктам підприємницької діяльності ідентифікаційний код присвоюється органами державної реєстрації під час реєстрації. Ідентифікаційний код є єдиним для всього інформаційного простору України і зберігається за суб'єктом протягом усього періоду його існування. У разі перереєстрації (створення) суб'єкта господарської діяльності, що є правонаступником прав і майнових зобов'язань свого попередника, за ним зберігається ідентифікаційний код попередника.
Згідно свідоцтва про державну реєстрацію Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області серії А00 № 152112 державним реєстратором Святченко Н.А., відповідачем по справі, було проведено державну реєстрацію вказаної юридичної особи 16.11.2000 року, що підтверджується відповідним підписом посадової особи та печаткою органу реєстрації.
При цьому заперечення відповідача Головного управління статистики у Черкаській області щодо посилання на вимоги п.8 та п.9 Положення про ЄДРПОУ, спростовуються тим, що особа, уповноважена на здійснення дій щодо присвоєння ідентифікаційного коду повинна була перевірити наявність відповідних підстав для присвоєння такого коду та перевірити відповідність присвоєного нового коду вимогам п. 15 Положення про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 року №118.
Крім того, недоліки у Статуті Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області, де не було прописано правонаступництво реорганізованої юридичної особи також повинно виявлятися посадовцем, уповноваженим на вчинення дій, в т.ч. і пов'язаних із присвоєнням ідентифікаційного коду, що було покладено на відповідача по справі Головне управління статистики в Черкаській області.
Оцінюючи обґрунтованість вимог позивача щодо визнання дій начальника Черкаського обласного управління статистики Божко А.О. при присвоєнні 14.12.2000 року нового ідентифікаційного коду Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області та внесення цього коду до Єдиного державного реєстру організацій і підприємств України неправомірними, суд вважає, що в цій частині позовних вимог необхідно відмовити за їх необґрунтованістю.
Відповідно ч.2 ст.99 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Судом встановлено,що позивач по справі ОСОБА_1 дізнався, що державним реєстратором виконавчого комітету Черкаської міської ради Святченко Н.А. помилково присвоєно Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області новий ідентифікаційний код юридичної особи і саме цим було порушено його права, із листа Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області від 6 серпня 2012 року №27, так як саме цим листом йому було повідомлено про порушення його прав, тому суд вважає, що є підстави поновити позивачу строк для звернення до суду за адміністративним позовом, оскільки він дізнався про порушення його прав тільки 6 серпня 2012 року.
На підставі вимог ст.19 Конституції України, Положення про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 року №118, керуючись вимогами ст.ст.6, 9, 17, 71, 99, 100, 158-163, 167, 185, 186 КАС України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Позов ОСОБА_1 задовольнити частково.
Поновити ОСОБА_1 пропущений строк на звернення до адміністративного суду.
Зобов'язати державного реєстратора Виконавчого комітету Черкаської міської ради виключити із Єдиного державного реєстру організацій і підприємств запис ідентифікаційного коду № 25922522, який був помилково присвоєний Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області в 2000 році.
Зобов'язати державного реєстратора виконавчого комітету Черкаської міської ради залишити (повернути, присвоїти) первинний ідентифікаційний код № 14211367 Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області (місцезнаходження юридичної особи: 18000. Черкаська область, м. Черкаси, Соснівський район, вул. Смілянська, 131) та внести його в Єдиний державний реєстр організацій і підприємств України.
Зобов'язати державного реєстратора виконавчого комітету Черкаської міської ради повторно видати свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Спілці сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області (місцезнаходження юридичної особи: 18000. Черкаська область, м. Черкаси, Соснівський район, вул. Смілянська, 131) з первинним ідентифікаційним кодом юридичної особи № 14211367.
В іншій частині позовних вимог відмовити.
Постанова суду може бути оскаржена учасниками процесу до Київського апеляційного адміністративного суду, протягом 10 днів, з дня її проголошення, через Уманський міськрайонний суд.
Головуючий Ю.В. Мельничук
Суд | Уманський міськрайонний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 11.12.2012 |
Оприлюднено | 19.12.2012 |
Номер документу | 28023429 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Мельничук Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні