Б-24/222-08
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"20" січня 2009 р. Справа № Б-24/222-08
вх. № 9465/2-24
Суддя господарського суду
при секретарі судового засідання
за участю:
представник кредитора: Христофоров Олександр Вікторович, довіреність № 691/10/10-021 від 19.01.08, Ізюмська ОДПІ;
представник боржника: Ігнатьєв Василь Андрійович, директор ПП "Ізюмський оптико-механічний завод", наказ №3 від 07.10.08 р.;
розпорядник майна: арбітражний керуючий, Саутенко Сергій Олегович, ліцензія арбітражного керуючого серія АБ № 216886 від 05.04.05 р.
Розглянувши справу за заявою Ізюмська ОДПІ Харківської області, УПФУ в Ізюмському районі Харківської області м. Ізюм
до Приватного підприємства "Ізюмський оптико-механічний завод", м. Ізюм,код 31320132
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою суду від 24.12.2008 року було порушено провадження у справі №Б-24/222-08, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, введено процедуру розпорядження майном боржника, призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Саутенко С.О. Проведення підготовчого засідання суду призначено на 20.01.2009 року.
В судовому засіданні представник ініціюючого кредитора – Ізюмської ОДПІ Харківської області заяву підтримує в повному обсязі та надав суду пояснення по суті заяви.
Представник боржника, присутній в судовому засіданні, надав суду заперечення проти заяви про порушення провадження у справі про банкрутство, та просить суд припинити провадження у справі, у зв'язку з недодержанням кредиторами при зверненні до суду із заявою про порушення справи про банкрутство вимог ч. 3 ст. 6 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення представників сторін суд встановив, що згідно ст.1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” неплатоспроможність – неспроможність СПД виконати після настання встановленого строку їх сплати грошові зобов'язання перед кредиторами а також виконати зобов'язання щодо сплати податків і зборів не інакше як через відновлення платоспроможності.
Цією ж статтею визначено, що грошове зобов'язання - зобов'язання боржника заплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового договору та на інших підставах, передбачених цивільним законодавством України. До складу грошових зобов'язань боржника не зараховуються недоїмка (пеня та штраф), визначена на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов'язання, які виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров'ю громадян, зобов'язання з виплати авторської винагороди, зобов'язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов'язань, в тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням процентів, які зобов'язаний сплатити боржник, визначаються на день подачі в господарський суд заяви про порушення провадження у справі про банкрутство, якщо інше не встановлено цим Законом.
Згідно ст.6 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” справа про банкрутство порушується господарським судом якщо безспірні вимоги кредитора до боржника сукупно складають не менше 300 мінімальних розмірів заробітних плат, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку.
Відповідно до змісту заяви про порушення провадження у справі про банкрутство, загальна сума грошових зобов'язань боржника перед ініціюючими кредиторами, менша, ніж сума, встановлена ч. 3 ст. 6 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Відповідно до ст. 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у підготовчому засіданні суддя оцінює подані документи, заслуховує пояснення сторін, розглядає обґрунтованість заперечень боржника.
Враховуючи, що у боржника відсутні ознаки неплатоспроможності встановлені ст. 1, ч.3 ст. 6 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд вважає за необхідне провадження у справі припинити.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 1, 6, 7, 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", п. 1 ст. 80, ст.86 ГПК України, -
УХВАЛИВ:
1. Провадження у справі № Б-24/222-08 припинити.
2. Скасувати дію мораторію введеного ухвалою суду від 24.12.2008року.
3. Припинити повноваження розпорядника майна – арбітражного керуючого Саутенко С.О., ліцензія серії АБ № 216886 від 05.04.05р.
4. Дану ухвалу направити: кредиторам, боржнику, розпоряднику майна, ДВС в Ізюмському районі Харківської області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, банку, в якому обслуговується боржник.
Суддя
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2009 |
Оприлюднено | 29.01.2009 |
Номер документу | 2807646 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Плахов О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні