Ухвала
від 13.11.2012 по справі 2а-8289/12/1370
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД м. Львів, вул. Чоловського, 2

УХВАЛА

про закінчення підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду

13 листопада 2012 року № 2а-8289/12/1370

Львівський окружний адміністративний суд, у складі:

головуючого -судді: Костецького Н.В.

за участю секретаря судового засідання: Чижук М.М.

представника позивача ОСОБА_1

представника відповідача Пилип'як П.В.

провівши підготовку до судового розгляду адміністративної справи за позовом ОСОБА_3 до Державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова Львівської області ДПС, третя особа Приватне підприємство «Торговий Дім «Прем'єр Папір» про визнання неправомірними дій та зобов'язання вчинити певні дії, -

в с т а н о в и в :

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Приватного підприємства «Торговий Дім «Прем'єр Папір» до Державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова Львівської області ДПС про визнання неправомірними дій та зобов'язання вчинити певні дії.

В ході підготовки справи до судового розгляду проведені наступні підготовчі дії, спрямовані на забезпечення всебічного та об'єктивного вирішення справи протягом розумного строку:

- судом з'ясовано склад осіб, яку братимуть участь у справі, здійснено заміну позивача та залучено третю особу без самостійних вимог на предмет спору;

- з'ясовано підстави, предмет позову та факти, які необхідно встановити для вирішення спору;

- запропоновано відповідачу надати суду за 2 дні до судового засідання письмові заперечення та докази на спростування вимог позовної заяви, якщо останні заперечуються;

- особам, які беруть участь у справі надіслано копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки;

До суду не надходило клопотань, пов'язаних із підготовкою справи до судового розгляду.

Суд вважає, що підготовка справи до розгляду закінчена, а тому справа підлягає призначенню до розгляду у судовому засіданні.

Керуючись ст. ст. 110, 121 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-

у х в а л и в :

1. Підготовче провадження в адміністративній справі закінчити.

2. Призначити справу до судового розгляду.

3.Судовий розгляд відбудеться 27 листопада 2012 року о 11:30 год. під головуванням судді Костецького Н.В. в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м.Львів, вул. Чоловського, 2, 3 поверх, зал судових засідань №10).

4. Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

5. Повноваження представників сторін повинні бути підтверджені довіреністю встановленої форми. У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновником -наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо, які підтверджують службовий статус представника.

Ухвала набирає законної сили негайно після постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя Костецький Н.В.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення13.11.2012
Оприлюднено21.12.2012
Номер документу28100530
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-8289/12/1370

Постанова від 11.04.2013

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Качмар В.Я.

Ухвала від 13.11.2012

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Костецький Назар Володимирович

Постанова від 07.12.2012

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Костецький Назар Володимирович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні