cpg1251
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
17.12.12р. Справа № 29/5005/7266/2012 Суддя господарського суду Дніпропетровської області Полєв Д.М.
при секретарі судового засідання Паніна К.О.
за участю представників сторін:
від кредитора та ліквідатора: директор Яценко О.А.
розглянувши справу
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд Платінум", м. Павлоград Дніпропетровської області
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Івагропром", м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Фрунзе, 4
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Івагропром", м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Фрунзе, 4 порушено 24.04.12 р. за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Гранд Платінум", м. Павлоград Дніпропетровської області .
Постановою від 03.05.12 р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру у справі, призначено ліквідатора - ініціюючого кредитора Товариство з обмеженою відповідальністю "Гранд Платінум" (51400, м. Павлоград, пр. Шахтобудівників, 3Б, кім. 414; код ЄДРПОУ 37253114).
Ухвалою суду від 03.07.2012р. затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, ТОВ "Івагропром", м. Дніпропетровськ ліквідовано.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 09.08.2012р. ухвалу суду від 03.07.2012р. скасовано, справу передано для розгляду до суду першої інстанції.
Ухвалою суду від 23.08.2012р. справу прийнято до свого провадження суддею Полєвим Д.М.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши в судовому засіданні пояснення представника кредитора та ліквідатора, встановлено наступне.
Відповідно до ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор з дня свого призначення здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута, вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, подає до господарського суду заяви про визнання недійсними угод боржника, тощо.
Згідно з ч.1 ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів.
Розглянувши звіт ліквідатора банкрута, ліквідаційний баланс, суд вважає, що ліквідатором здійснено всі необхідні заходи щодо розшуку майна, яке належить банкруту, та підлягає включенню до ліквідаційної маси.
З ліквідаційного балансу вбачається, що у банкрута відсутні будь-які товарно-матеріальні цінності та інші активи, які належать банкруту на праві власності чи повного господарського відання.
Для перевірки наявності у банкрута прав власності на майно ліквідатором направлено запити до органів, якими здійснюється реєстрація та облік майна та майнових активів суб'єктів господарювання.
Згідно довідок КП "Дніпропетровського МБТІ" №7402 від 31.05.2012р., КП Дніпропетровського району "БТІ" №428/01-04 від 08.06.2012р., Управління Держкомзему у м. Дніпропетровськ Дніпропетровської області №7/7-435 від 13.06.2012р., Відділу Держкомзему у Дніпропетровському районі Дніпропетровської області №3295 від 15.05.2012р., Відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи з обслуговування м. Дніпропетровськ та Солонянського району №1 УДАІ ГУМВС України в Дніпропетровській області №14/1РЕР-2743 від 30.05.2012р, Інспекції державного технічного нагляду Дніпропетровської обласної державної адміністрації №1223-02-13 від 22.05.2012р., Територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області №05-14/1542 від 24.05.2012р. за боржником автотранспортних засобів і механізмів, сільськогосподарської техніки, земельних ділянок та іншого рухомого або нерухомого майна не зареєстровано.
Відповідно до Витягів з Державного реєстру обтяжень рухомого майна та Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна про арешти в зазначених реєстрах станом на 17.05.2012р. інформація щодо обтяження майна банкрута відсутня.
Згідно довідки Дніпропетровської МДПІ рахунки банкрута в банківських установах закрито.
Також, як вбачається з матеріалів справи, що у зв'язку з тим, ліквідаційна процедура здійснюється за процедурою ст. 52 Закону, яка передбачає особливості банкрутства відсутнього боржника, місцезнаходження керівних органів, банкрута не встановлено, а отже ліквідатор позбавлений можливості отримання наявної будь-якої бухгалтерської та іншої документації банкрута та як наслідок не має можливості проведення фінансового аналізу господарської діяльності підприємства, в тому числі виявлення дебіторів банкрута.
Таким чином, дебіторську заборгованість банкрута, товарно-матеріальні цінності основні засоби, які належать банкруту ліквідатором не виявлено, про що свідчить додані до звіту документи.
З огляду на викладене, ліквідаційна маса не формувалась, її реалізація не проводилась, договори купівлі-продажу не укладались.
Одночасно під час ліквідаційної процедури ліквідатором здійснювались заходи щодо виявлення можливих кредиторів банкрута.
Так, в газеті "Голос України" №84 (5334) від 11.05.2012р. опубліковано оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
Відповідно до п.5 ст. 52 Закону ліквідатор письмово повідомляє про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута.
Так, на виконання вимог зазначеного положення Закону ліквідатором направлено запити до ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська, Дніпропетровській МДПІ, УПФУ в Дніпропетровському районі м. Дніпропетровська, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпропетровську, Кіровського районного центру зайнятості, Дніпропетровського районного центру зайнятості, Дніпропетровській районній виконавчій дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Кіровській районній виконавчій дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Ленінського ВДВС Дніпропетровського МУЮ.
Згідно відповідей Дніпропетровської МДПІ, УПФУ в Дніпропетровському районі м. Дніпропетровська №3615/02-25 від 11.05.2012р., Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпропетровську №2628ю від 21.05.2012р., Кіровського районного центру зайнятості №705 від 11.05.2012р., Дніпропетровського районного центру зайнятості №440 від 08.05.2012р., Дніпропетровської районної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності №20-24-591 від 08.05.2012р., Кіровської районної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності №07-22-687 від 10.05.2012р. заборгованість банкрута перед зазначеними фондами відсутня.
Згідно довідки ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська №4923/10/24-020 від 21.05.2012р. банкрут обліковується як платник податків у Дніпропетровській МДПІ.
Відповідно до довідки Кіровського ВДВС Дніпропетровського МУЮ №623/03/2 від 17.05.2012р. на виконанні виконавчих документів стосовно боржника у відділах не перебуває.
Таким чином в ході ліквідаційної процедури ліквідатором розглянуто та визнано вимоги наступних кредиторів:
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Гранд Платінум", м. Павлоград - 30874грн.
Встановлена вимога кредитора залишилась незадоволеною у зв'язку з відсутністю майна боржника.
Згідно п.6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.
Всі наведені вище обставини є підставою для затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
За результатами ліквідаційної процедури у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.
Враховуючи викладене, розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.
Згідно до п. 6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.
Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22, 32, п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -
УХВАЛИВ:
Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Івагропром", м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Фрунзе, 4 .
Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "Івагропром", м. Дніпропетровськ, Кіровський район, вул. Фрунзе, 4 (ЄДРПОУ 37160245).
Провадження у справі припинити.
Копії цієї ухвали направити кредиторам банкрута та державним органам відповідно до п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Суддя Д.М. Полєв
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2012 |
Оприлюднено | 22.12.2012 |
Номер документу | 28127829 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Полєв Дмитро Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні