ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 листопада 2012 р. Справа № 2а/0470/13064/11 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді
Чабаненко С.В. розглянувши у скороченому провадженні в м. Дніпропетровську адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська до Приватного підприємства «Корпорація Агрос»про припинення юридичної особи, -
ВСТАНОВИВ :
Державна податкова інспекція у Кіровському районі м.Дніпропетровська звернулася з позовом до суду, в якому просить припинити юридичну особу Приватного підприємства «Корпорація Агрос»(код ЄДРПОУ 30273129).
Судом було відкрито справу в порядку скороченого провадження. Копія ухвали була надіслана на адресу відповідача, однак, на адресу суду було повернуто поштове відправлення із позначкою поштового відділення «за зазначеною адресою не проживає» від 02.11.2011 року, таким чином, відповідно до ст.35 КАС України відповідач вважається повідомлений належним чином про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі.
Дослідивши письмові докази, що містяться в матеріалах справи, суд відповідно до ст. 183-2 КАС України розглядає справу в порядку скороченого провадження.
Приватне підприємство «Корпорація Агрос» (код ЄДРПОУ 30273129) зареєстроване Виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради за адресою: вул.Шмідта, буд.2, м.Дніпропетровськта перебуває на обліку у державній податковій інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська, як платник податків та інших обов'язкових платежів.
Згідно довідки ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровськавід 13.05.2011 року №10643/9/28-236 податкова звітність не подавалась з 15.07.2009 року.
Приватне підприємство «Корпорація Агрос» не має заборгованості перед бюджетом зі сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), що підтверджується довідкою про стан розрахунків перед бюджетом наявної в матеріалах справи.
Також позивачем надано розпорядження начальника ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська від 14.06.2011 року № 29-р про звернення з відповідним позовом до суду.
Відповідно до п.2 ст. 9 Закону України «Про систему оподаткування» платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).
Частиною 2 статті 38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» встановлено, що підставами для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.
Інструкцією про порядок обліку платників податків, затвердженою наказом Державної податкової адміністрації України від 19.02.1998 №80, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.1998 за №791/3231, передбачено, якщо платник податків не має заборгованості перед бюджетом та у разі неподання протягом одного року в органи державної податкової служби податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, керівник органу державної податкової служби приймає рішення у вигляді розпорядження відносно суб'єкта господарювання - про звернення до суду або господарського суду із заявою (позовною заявою) про припинення юридичної особи.
У відповідності до ч. 1ст. 256 КАС України постанови суду прийняті в порядку скороченого провадженнявиконуютьсянегайно.
З урахуванням сукупності викладених обставин, враховуючи вимоги чинного законодавства суд доходить висновку про задоволення позову.
Керуючись ст.ст.158-163, 183-2 КАС України суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовні вимоги Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська задовольнити.
Припинити юридичну особу Приватного підприємства «Корпорація Агрос» (код ЄДРПОУ 30273129).
Відповідно до ч. 1 ст. 38 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 15.05.2003 № 755-IV направити дану постанову державному реєстратору за місцем реєстрації юридичної особи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про припинення юридичної особи.
Постанову звернути до негайного виконання.
Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд в порядку та в строки, встановленні статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя С.В. Чабаненко
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.11.2012 |
Оприлюднено | 28.12.2012 |
Номер документу | 28295323 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Чабаненко Світлана Володимирівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Чабаненко Світлана Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні