Рішення
від 10.12.2012 по справі 4/132-12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16 тел. 235-24-26

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"10" грудня 2012 р. Справа № 4/132-12

Господарський суд Київської області у складі судді Щоткіна О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом Прокурора міста Славутича Київської області в інтересах держави в особі:

1. Славутицької міської ради, м. Славутич

2. Комунального підприємства "Фонд комунального майна", м. Славутич

до Приватного підприємства "Техпроменерго", м. Славутич

про стягнення 45 827, 78 грн.

за участю представників:

від позивача-1: не з'явився;

від позивача-2: Мирогородова Т.В. -предст., дов. від 07.12.2012р.

від відповідача: не з'явився;

від прокуратури: Ліснича А.А. -посв. № 009549;

Обставини справи:

До господарського суду Київської області з позовною заявою звернувся прокурор міста Славутича Київської області (прокурор) в інтересах держави в особі Славутицької міської ради (позивач-1), Комунального підприємства "Фонд комунального майна" (позивач-2) до Приватного підприємства "Техпроменерго" (відповідач) про стягнення 45 827, 78 грн.

В обґрунтування позовних вимог прокурор та позивачі посилаються на порушення відповідачем умов договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності №494 від 27 квітня 2012 року та договору №494/494-Е про відшкодування витрат на утримання орендованого майна та його експлуатацію від 27 квітня 2012 року щодо розміру та строків оплати орендної плати та відшкодування витрат на утримання орендованого майна.

Ухвалою господарського суду Київської області від 23 листопада 2012 року порушено провадження у справі та призначено до розгляду на 10 грудня 2012 року.

В судове засідання представник позивача-1 та відповідача не з'явились, хоча про час та місце судового засідання були повідомлені належним чином, про що свідчать залучені до справи повідомлення про вручення поштового відправлення від 28.11.2012р. Відповідач письмового відзиву на позов та інших витребуваних документів, до суду не подав.

Відповідно до частини 1 статті 93 Цивільного кодексу України місцезнаходження юридичної особи визначається місцем її державної реєстрації, якщо інше не встановлено законом.

До повноважень господарських судів не віднесено установлення фактичного місцезнаходження юридичних осіб або місця проживання фізичних осіб - учасників судового процесу на час вчинення тих чи інших процесуальних дій. Тому примірники повідомлень про вручення рекомендованої кореспонденції, повернуті органами зв'язку з позначками "адресат вибув", "адресат відсутній" і т. п., з урахуванням конкретних обставин справи можуть вважатися належними доказами виконання господарським судом обов'язку щодо повідомлення учасників судового процесу про вчинення цим судом певних процесуальних дій (п. 4 Інформаційного листа Вищого господарського суду України 02.06.2006 № 01-8/1228 "Про деякі питання практики застосування норм Господарського процесуального кодексу України, порушені у доповідних записках про роботу господарських судів у 2005 році").

Враховуючи те, що ухвала суду була направлена за адресою, яка вказана у позовній заяві та в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також зважаючи на повідомлення про вручення поштового відправлення, суд дійшов висновку, що сторони про розгляд справи повідомлені належним чином.

Відповідно до п. Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 15.03.2010 р. №01-08/140 "Про деякі питання запобігання зловживанню процесуальними правами у господарському судочинстві" особи, які беруть участь у справі, вважаються повідомленими про час і місце її розгляду судом, якщо ухвалу про порушення провадження у справі надіслано за поштовою адресою, зазначеною у позовній заяві.

Відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України в разі, якщо відзив на позовну заяву і витребувані господарським судом документи не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами.

Згідно з вимогами ч. 2 ст. 82 Господарського процесуального кодексу України, рішення прийнято господарським судом у нарадчій кімнаті за результатами оцінки доказів, поданих сторонами.

Відповідно до ст. 85 Господарського процесуального кодексу України, 10.12.12р. у судовому засіданні була оголошена вступна та резолютивна частини рішення.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши докази та оцінивши їх в сукупності, суд , -

встановив:

27 квітня 2012 року між комунальним підприємством «Фонд комунального майна»(орендодавець) та приватним підприємством «Техпроменерго»(орендар) було укладено договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності №494 (договір №1), відповідно до умов якого орендодавець передає, а орендар приймає в строкове платне користування (оренду) нерухоме майно, а саме: нежитлові приміщення, інженерні мережі та комунікації, що є їх невід'ємною частиною (майно) і знаходиться на балансі орендодавця.

Термін дії договору становить з 1 травня 2012 року по 29 квітня 2015 року (п. 7.1 договору).

Об'єкт оренди належить до комунальної власності територіальної громади м. Славутича і знаходиться на балансі комунального підприємства "Фонд комунального майна" (пункт 1.7. Договору№1).

Пунктом 2.1 та 2.4. Договору№1 встановлено, що відповідач вступає в строкове платне користування майном у термін, вказаний у даному Договорі, але не раніше дати підписання даного Договору та акту прийому-передачі; приймання-передавання орендованого майна здійснюється двосторонньою комісією до складу якої, при необхідності, можуть бути включені незалежні експерти та інші фахівці.

Майно вважається переданим відповідачу з моменту підписання акту прийому-передачі (пункт 2.4.4. Договору).

Згідно акту прийому - передачі до договору оренди комунальне підприємство «Фонд комунального майна»(орендодавець) передав, а приватне підприємство «Техпроменерго»(орендар) прийняв у строкове платне користування з 1 травня 2012 року нежитлові приміщення на 2 поверсі БПО «Люкс»загальною площею 147,97 кв.м , що розташована за адресою: місто Славутич, Центральна площа, 3, БПО «Люкс»

Відповідно до пункту 3.1. Договору№1 орендна плата вноситься позивачу-2 відповідачем за користування майном незалежно від результатів своєї господарської діяльності.

Орендна плата за корисну площу визначається на підставі "Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Славутича" та за перший (базовий) місяць оренди -травень 2012 р., (без урахування індексу інфляції за квітень 2012 року), становить: 3635,79 грн., крім того ПДВ -727,16 грн., всього з ПДВ -4362,95 грн.; розмір орендної плати за перший місяць фіксується в Договорі; за кожен наступний місяць оренди розмір орендної плати визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць (пункт 3.2. Договору и№1).

Орендна плата (компенсація) за площу загального користування визначається на підставі "Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Славутича"та за перший (базовий) місяць оренди - травень 2012р., (без урахування індексу інфляції за квітень 2012 року), становить: 239,10 грн., крім того ПДВ -47,82 грн., всього з ПДВ -286,92 грн.; розмір орендної плати (компенсація) за площу загального користування за перший місяць фіксується в Договорі; за кожен наступний місяць оренди розмір орендної плати визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць (пункт 3.3. Договору №1).

31 травня 2012 року між комунальним підприємством «Фонд комунального майна»та приватним підприємством «Техпроменерго»було укладено додаткову угоду № 1 до договору оренди. Відповідно до пункту 3 додаткової угоди № 1 угода вступає в силу з 1 червня 2012 року.

Згідно акту прийому - передачі до додаткової угоди № 1 комунальне підприємство «Фонд комунального майна»(орендодавець) передав, а приватне підприємство «Техпроменерго» (орендар) прийняв у строкове платне користування з 1 червня 2012 року нежитлові приміщення на 1 поверсі БПО «Люкс»загальною площею 135,63 м 2 , що розташована за адресою: місто Славутич, Центральна площа, 3, БПО «Люкс».

Додатковою угодою №1 до Договору№1, сторони погодили внести зміни в пункти 3.2. та 3.3. розділу 3 Договору, виклавши їх в наступній редакції: "3.2. Орендна плата за корисну площу визначається на підставі "Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Славутича"та за перший (базовий) місяць оренди -червень 2012 р. (без урахування індексу інфляції за травень 2012 року), становить: 7635,15 грн., крім того ПДВ -1527,03 грн., всього з ПДВ -9162,18.; розмір орендної плати за перший місяць фіксується в Договорі; за кожен наступний місяць оренди розмір орендної плати визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць; 3.3. Орендна плата (компенсація) за площу загального користування визначається на підставі "Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Славутича" та за перший (базовий) місяць оренди -червень 2012р. (без урахування індексу інфляції за травень 2012 року) становить: 458,21 грн., крім того ПДВ -91,64 грн, всього з ПДВ -549,85 грн.; розмір орендної плати (компенсація) за площу загального користування за перший місяць фіксується в Договорі; за кожен наступний місяць оренди розмір орендної плати визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць".

31 липня 2012 року між комунальним підприємством «Фонд комунального майна»та приватним підприємством «Техпроменерго»було укладено додаткову угоду № 2 до договору оренди. Відповідно до пункту 3 додаткової угоди № 2 угода вступає в силу з 1 серпня 2012 року.

Згідно акту прийому - передачі до додаткової угоди № 2 комунальне підприємство «Фонд комунального майна»(орендодавець) передав, а приватне підприємство «Техпроменерго» (орендар) прийняв у строкове платне користування з 1 серпня 2012 року частину нежитлових приміщень будівлі БПО «Люкс»загальною площею 45,03 м 2 , що розташована за адресою: місто Славутич, Центральна площа, 3, БПО «Люкс».

Орендна плата за користування орендованим майном визначалась на підставі «Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Славутича»та за перший (базовий) місяць оренди - липень 2012 року за орендовану корисну площу складала 9107,21 грн. з ПДВ та за орендовану площу загального користування складала 911,70 грн. з ПДВ, що підтверджується розрахунком до додаткової угоди № 2 та договору оренди .

Згідно вимог п. 5.1.9. договору №1 приватне підприємство «Техпроменерго»(орендар) зобов'язується укласти із комунальним підприємством «Фонд комунального майна»(орендодавець) договір про відшкодування витрат орендодавця на утримання орендованого майна та його експлуатацію протягом 6 робочих днів з дати підписання даного договору та забезпечити належне його виконання.

Так, на виконання п. 5.1.9. договору №1, 27 квітня 2012 року між комунальним підприємством «Фонд комунального майна»та приватним підприємством «Техпроменерго»було укладено договір про відшкодування витрат орендодавця на утримання орендованого майна та його експлуатацію № 494/494-Е (договір про відшкодування, договір № 2).

Відповідно до п. 2.2. договору №2, розмір відшкодування витрат (орендодавця) нараховується пропорційно орендованій площі та за перший базовий місяць становить 415,50 грн. з ПДВ.

Згідно пункту 6.1. договору №2, останній набирає чинності з 1 травня 2012 року і діє до закінчення терміну договору оренди № 494 від 27 квітня 2012р.,в частині фінансових зобов'язань -до повного виконання сторонами.

31 травня 2012 року між комунальним підприємством «Фонд комунального майна»та приватним підприємством «Техпроменерго»було укладено додаткову угоду № 1 до договору про відшкодування.

Відповідно до п. 2.2. додаткової угоди № 1 розмір відшкодування витрат (орендодавця) нараховується пропорційно орендованій площі та за перший базовий місяць становить 796,34 грн. з ПДВ. Відповідно до пункту 2 додаткової угоди № 1 угода вступає в силу з 1 червня 2012 року (додаток № 16 до позовної заяви).

31 липня 2012 року між комунальним підприємством «Фонд комунального майна»та приватним підприємством «Техпроменерго»було укладено додаткову угоду № 2 до договору про відшкодування. Відповідно до п. 2.2. додаткової угоди № 2 розмір відшкодування витрат (орендодавця) нараховується пропорційно орендованій площі та за перший базовий місяць становить 1037,16 грн. з ПДВ. Відповідно до пункту 2 додаткової угоди № 2 угода вступає в силу з 1 серпня 2012 року .

Згідно пункту 5.1.1. договору оренди та п. 3.2.2. договору про відшкодування приватне підприємство «Техпроменерго»зобов'язалось своєчасно та в повному обсязі здійснювати всі платежі передбачені даними договорами.

Пунктом 3.5. договору оренди визначено, що орендна плата вноситься авансовим платежем за один календарний місяць в розмірі 100% базової орендної плати (без урахування індексу інфляції) на протязі трьох календарних днів з дати укладення даного договору або його пролонгації згідно п. 7.2. Остаточний розрахунок за кожний місяць дії договору проводиться до кінця кожного місяця дії договору на підставі виставлених рахунків (орендодавця). Орендна плата вноситься безготівковим платежем на розрахунковий рахунок (орендодавця) або шляхом внесення готівкових коштів в касу (орендодавця).

Пунктом 2.4 договору про відшкодування, розмір відшкодування витрат по договору, в тому числі передплата до 100% очікуваної вартості комунальних послуг, що планується отримати у наступному місяці розрахована пропорційно до займаної площі, вноситься авансом (наперед) за 1 календарний місяць, безготівковим платежем на розрахунковий рахунок орендодавця або шляхом внесення готівкових коштів в касу орендодавця на протязі трьох календарних днів з дати укладення (пролонгації) договору оренди, в розмірі запланованих орієнтованих витрат. Остаточний розрахунок за кожний місяць дії договору проводиться до кінця кожного місяця дії договору на підставі виставлених рахунків орендодавця.

Однак, як встановлено судом, відповідач починаючи з травня 2012 року неналежним чином виконував взяті на себе зобов'язання за договором оренди та договором про відшкодування витрат. Так, орендна плата та відшкодування, які повинні бути сплачені в травні - вересні 2012 року були сплачені орендарем частково лише у жовтні 2012 року, а платежі за жовтень 2012 року станом на 12 листопада 2012 року взагалі не оплачені, що підтверджується бухгалтерською довідкою про порушення строків сплати орендної плати та про заборгованість з орендних платежів та відшкодувань.

В результаті порушення приватним підприємством «Техпроменерго»взятих на себе зобов'язань по договору оренди та по договору про відшкодування за останнім утворилася заборгованість з орендної плати в загальній сумі 21857, 41 грн. та заборгованість з платежів в межах договору про відшкодування в сумі 5 499,30 грн. (травень - жовтень 2012 року).

Пунктом 1 частини 2 статті 11 Цивільного кодексу України встановлено, що підставами виникнення цивільних прав та обов'язків є договори та інші правочини.

За договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк, як це передбачено частиною 1 статті 759 Цивільного кодексу України.

Абзацом 1 частини 1 статті 762 Цивільного кодексу України встановлено, що за користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму.

Відповідно до частини 1 статті 903 Цивільного кодексу України якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов'язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, встановлених договором.

Суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог виконання зобов'язання -відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться; до виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Господарським кодексом України, як це передбачено частиною 1 статті 193 Господарського кодексу України.

В силу статті 526 Цивільного кодексу України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог -відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно статті 525 Цивільного кодексу України одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Як передбачено абзацом 1 частини 1 статті 530 Цивільного кодексу України якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Відповідно до частини 3 статті 18 Закону України "Про оренду державного та комунального майна"від 10 квітня 1992 № 2269-XII орендар зобов'язаний вносити орендну плату своєчасно і у повному обсязі.

Оскільки станом на день розгляду справи, відповідач своїх договірних зобов'язань по сплаті орендної плати та витрат на утримання та експлуатацію орендованого майна не здійснив, доказів оплати не надав, суд вважає, що вимога про стягнення з відповідача 27356,71 грн. основного боргу є обґрунтованою та правомірною.

Як зазначено в статті 610 Цивільного кодексу України порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).

Частиною 1 статті 612 Цивільного кодексу України встановлено, що боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

У зв'язку з неналежним виконанням відповідачем своїх грошових зобов'язань за Договором №1 та Договором№2, прокурором заявлена вимога про стягнення з відповідача на користь позивача-2 18172,71 грн. пені та 298,36 грн. 3% річних.

Статтею 611 Цивільного кодексу України встановлено, що у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки встановлені договором або законом, зокрема сплата неустойки.

Частина 1 статті 546 Цивільного кодексу України передбачає, що виконання зобов'язання може забезпечуватися неустойкою.

Відповідно до статті 549 Цивільного кодексу України неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов'язання; штрафом є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми невиконаного або неналежно виконаного зобов'язання; пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання.

За змістом частини 1 статті 216 Господарського кодексу України учасники господарських відносин несуть господарсько-правову відповідальність за правопорушення у сфері господарювання шляхом застосування до правопорушників господарських санкцій на підставах і в порядку, передбачених цим Кодексом, іншими законами та договором.

В частині 2 статті 217 Господарського кодексу України зазначається, що у сфері господарювання застосовуються такі види господарських санкцій: відшкодування збитків; штрафні санкції; оперативно-господарські санкції.

Статтею 230 Господарського кодексу України визначено, що штрафними санкціями у цьому Кодексі визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов'язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов'язання.

Позивач-2 та відповідач в пункті 3.8. Договору №1 встановили, що за затримку внесення орендної плати відповідач сплачує орендодавцю пеню в розмірі 0,5% за кожен день прострочення платежу, включно день фактичної оплати. Строк нарахування пені не обмежується 6-ма місяцями, а є подовженим по день фактичної оплати заборгованості.

За розрахунком, який міститься в матеріалах справи, розмір пені за Договором № 1 склав 15 433, 50 грн.

Згідно пункту 5.2. договору про відшкодування за затримку внесення плати орендар сплачує орендодавцеві пеню в розмірі 0,5% від суми заборгованості за кожен день прострочення платежу, яка згідно розрахунку позивача склала 2739, 21 грн. пені .

Штрафні санкції за порушення грошових зобов'язань встановлюються у відсотках, розмір яких визначається обліковою ставкою Національного банку України, за увесь час користування чужими коштами, якщо інший розмір відсотків не передбачено законом або договором (частина 6 статті 231 Господарського кодексу України).

Статтею 1 Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань"від 22.11.1996 року № 543/96-ВР встановлено, що платники грошових коштів сплачують на користь одержувачів цих коштів за прострочку платежу пеню в розмірі, що встановлюється за згодою сторін.

Однак, згідно статті 3 Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань" розмір пені, передбачений статтею 1 цього Закону, обчислюється від суми простроченого платежу та не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.

Відповідно до частини 6 статті 232 Господарського кодексу України, нарахування штрафних санкцій за прострочення виконання зобов'язання, якщо інше не встановлено законом або договором, припиняється через шість місяців від дня, коли зобов'язання мало бути виконано.

Позивачем нарахована пеня в розмірі 0,5% за кожен день прострочення платежу за періоди, які не перевищують шестимісячного терміну нарахування, як це передбачено ч. 6 статті 232 ГК України, однак в порушення приписів ст. 3 ЗУ «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань»при розрахунку прокурором не застосовано подвійну облікову ставку НБУ.

Враховуючи кінцеві строки виконання зобов'язання по сплаті орендної плати та витрат на утримання та експлуатацію орендованого майна за Договором №1 та Договором №2 по кожному рахунку окремо, а також період нарахування пені, вимоги частини 6 статті 232 Господарського кодексу України, статей 1, 3 Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань", суд здійснив власний розрахунок пені та встановив, що за договором №1 підлягає до сплати сума пені в розмірі -871,78 та за Договором № 2 - 132, 13 грн. Загальна сума пені, що підлягає до сплати становить 1003,91 грн. замість заявлених прокурором 18 172, 71 грн.

Також прокурор заявляє до стягнення з відповідача 298,36 грн. 3% річних.

Згідно з частиною 2 статті 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Вказана норма передбачає можливість стягувати за прострочення виконання грошового зобов'язання проценти річних. Розмір процентів річних визначається сторонами в договорі. Якщо сторони в договорі не передбачили сплату процентів річних та їх розмір, підлягають сплаті три проценти річних від простроченої суми за весь час прострочення. Проценти річних, передбачені даною статтею, є самостійною формою цивільно-правової відповідальності за порушення грошових зобов'язань.

Суд, здійснивши власний розрахунок 3% річних, встановив, що заявлена прокурором до стягнення сума відповідає вимогам законодавства та обставинам справи, а тому вимога щодо стягнення трьох процентів річних з простроченої суми в розмірі 298,36 грн. підлягає задоволенню в повному обсязі.

За таких обставин, позовні вимоги щодо стягнення з відповідача 45827,78 грн. підлягають частковому задоволенню в сумі 28658,98 грн., які складаються з 27356,71 грн. боргу, 298,36 грн. 3% річних та 1003,91грн. пені. В іншій частині позову суд відмовляє.

Витрати по сплаті судового збору відповідно до статті 49 ГПК України покладаються судом на сторони пропорційно розміру задоволених вимог.

Керуючись статтею 124 Конституції України, статтями 33, 34, 49, 75, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

вирішив:

1. Позовні вимоги задовольнити частково.

2. Стягнути з приватного підприємства "Техпроменерго"(07100, Київська обл., м. Славутич, Київський квартал, б. 87, код 30281171) на користь комунального підприємства "Фонд комунального майна"(07100, Київська обл., м. Славутич, Центральна площа, б. 5, код 32301037) -27356 (двадцять сім тисяч триста п'ятдесят шість) грн. 71 коп. боргу, 298 (двісті дев'яносто вісім) грн. 36 коп. 3% річних, 1003 (одну тисячу три) грн. 91 коп. пені, 1006 (одну тисячу шість) грн. 52 коп. судового збору.

3. В іншій частині позову відмовити.

4. Видати наказ після набрання судовим рішенням законної сили.

Дата складання повного тексту рішення: 20.12.2012р.

Суддя О.В. Щоткін

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення10.12.2012
Оприлюднено04.01.2013
Номер документу28326806
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —4/132-12

Рішення від 10.12.2012

Господарське

Господарський суд Київської області

Щоткін О.В.

Ухвала від 23.11.2012

Господарське

Господарський суд Київської області

Щоткін О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні