У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
14 грудня 2012 року м. Черкаси справа № 2а/2370/4758/2012
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Бабич А.М., перевіривши матеріали адміністративного позову державної податкової інспекції у м. Черкасах Черкаської області Державної податкової служби до приватного підприємства «Караван-С»про припинення діяльності юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством,
ВСТАНОВИВ:
13.12.2012 до Черкаського окружного адміністративного суду з позовною заявою звернулась державна податкова інспекція м. Черкасах Черкаської області Державної податкової служби, в якій просить припинити діяльність приватного підприємства «Караван-С», що не пов'язано з банкрутством.
Як вбачається з матеріалів позовної заяви, вказаний спір виник з публічно-правових відносин, у яких державна податкова інспекція м. Черкасах Черкаської області Державної податкової служби є суб'єктом владних повноважень, і відповідно до ч. 2 ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.
Згідно з ч. 2 ст. 18 та ч.1 ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства України справа підсудна Черкаському окружному адміністративному суду.
Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 105-106 Кодексу адміністративного судочинства України. Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження в адміністративній справі відсутні.
Керуючись ст. ст. 104, 107 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у справі за адміністративним державної податкової інспекції у м. Черкасах Черкаської області Державної податкової служби до приватного підприємства «Караван-С»про припинення діяльності юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством.
2. Призначити судове засідання на 20 грудня 2012 року о 12 годині 30 хвилин , що буде проводитись суддею Бабич А.М. одноособово в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, - із повним фіксуванням судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
3. Запропонувати відповідачу надати у строк до часу призначеного судового засідання у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийняті рішення щодо вчинених дій, допущеної бездіяльності, з приводу яких подано позов, докази щодо досудової процедури вирішення спору та зобов'язати надати належним чином завірені копії установчих документів відповідача.
4. Позивачу у судове засідання надати:
- копію реєстраційної картки відповідача;
- зворотній бік облікової картки платника податків за період 2011-2012 роки за всіма видами податків;
- докази податкового статусу відповідача (чи є відповідач платником ПДВ, на якій системі оподаткування перебував відповідач);
- витяг з ЄДРПОУ на позивача та відповідача станом на час розгляду справи;
- податкову звітність відповідача за 2011-2012 роки, у тому числі, за наявності, дані балансу відповідача за останній рік здійснення господарської діяльності, останню декларацію про прибуток;
- належним чином завірену копію статуту відповідача (у разі наявності);
- докази щодо дій податкового органу за наслідками виявлених порушень у сфері податкової звітності відповідача, у тому числі, за наявності: акт про не встановлення юридичної особи за місцезнаходженням, копія повідомлення форми 18-ОПП, копії листів відповідача до відділу податкової міліції позивача;
- інформацію з її документальним підтвердженням щодо фінансово-майнового стану відповідача, у тому числі дані з БТІ про наявне майно, зареєстроване за відповідачем, дані з МРЕВ ДАІ про зареєстровані транспортні засоби за відповідачем;
- довідку про наявні рахунки відповідача у фінансових установах та рух коштів на них;
- належним чином завірені копії всіх документів, що підтверджують дії пов'язані з діями позивача за наслідками виявлення факту неподання обов'язкової звітності.
5. У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Особи, які беруть участь у справі та не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов'язані завчасно повідомити про це суд.
6. Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяА.М. Бабич
Витяг з Кодексу адміністративного судочинства про процесуальні права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені статтями 49, 51.
Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51. Права та обов'язки сторін
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь - який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Черкаський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.12.2012 |
Оприлюднено | 11.01.2013 |
Номер документу | 28500351 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Черкаський окружний адміністративний суд
А.М. Бабич
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні