Ухвала
від 16.01.2013 по справі 911/201/13-г
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Київської області

01032, м. Київ - 32, вул. Комінтерну, 16. тел. 235-24-26

У Х В А Л А

про порушення провадження у справі

"16" січня 2013 р. Справа № 911/201/13-г

Господарський суд Київської області в складі судді Скутельника П.Ф. , розглянувши матеріали

за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Перший юридичний центр», ідентифікаційний код: 32821141, місцезнаходження: 03113, м. Київ, вул. Миколи Василенка, 2, адреса для листування: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 32, оф. 1 (надалі за текстом: «Заявник»),

до боржника, - товариства з обмеженою відповідальністю «Козятинське хлібоприймальне підприємство», ідентифікаційний код: 35814823, місцезнаходження: 08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Броварська, 56,

про порушення справи про банкрутство , -

ВСТАНОВИВ:

до господарського суду Київської області звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «Перший юридичний центр», ідентифікаційний код: 32821141, місцезнаходження: 03113, м. Київ, вул. Миколи Василенка, 2, адреса для листування: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 32, оф. 1, із заявою б/№ б/дати про порушення справи про банкрутство боржника - товариства з обмеженою відповідальністю «Козятинське хлібоприймальне підприємство», ідентифікаційний код: 35814823, місцезнаходження: 08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Броварська, 56 (надалі за текстом: «Боржник»), з підстав, що керівні органи боржника (боржник) відсутні за його місцезнаходженням керуючись ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (надалі за текстом «Закон про банкрутство»).

Представлених матеріалів достатньо для порушення справи про банкрутство суб'єкта підприємницької діяльності боржника-юридичної особи за особливостями, передбаченими ст. 52 Закону про банкрутство.

Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Відповідно до ч. 4 п. 1 ст. 7 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», заява про порушення справи про банкрутство подається боржником або кредитором у письмовій формі, підписується керівником боржника чи кредитора (іншою особою, повноваження якої визначені законодавством або установчими документами), громадянином - суб'єктом підприємницької діяльності (його представником) і повинна містити: виклад обставин, які підтверджують неплатоспроможність боржника, з зазначенням суми боргових вимог кредиторів, а також строку їх виконання, розміру неустойки (штрафів, пені), реквізитів розрахункового документа про списання коштів з банківського або кореспондентського рахунку боржника та дату його прийняття банківською установою боржника до виконання.

Відповідно до п. 8 ст. 7 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», до заяви кредитора додаються відповідні документи: копія неоплаченого розрахункового документа, за яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника, з підтвердженням банківською установою боржника про прийняття цього документа до виконання із зазначенням дати прийняття, виконавчі документи (виконавчий лист, виконавчий напис нотаріуса тощо) чи інші документи, які підтверджують визнання боржником вимог кредиторів.

Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 1, 6-8, 11, 12, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», господарський суд Київської області, -

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі про банкрутство, прийняти заяву до розгляду.

2. Призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 18 січня 2013 року на 11 год. 20 хв . в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерну, 16, Зал №2).

3. Зобов'язати Заявника надати на призначене судове засідання:

- для огляду у судовому засіданні оригінали всіх поданих документів;

- надати власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, відсутня справа між тими ж сторонами, про той же предмет із тих же підстав або є рішення цих органів з такого предмету, інші докази, що підтверджують викладені в заяві обставини;

- надати документ, що містить реквізити розрахункового документа про списання коштів з банківського або кореспондентського рахунку боржника та дату його прийняття банківською установою боржника до виконання; копію неоплаченого розрахункового документа, за яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника, з підтвердженням банківською установою боржника про прийняття цього документа до виконання із зазначенням дати прийняття.

4. Зобов'язати Боржника надати на призначене судове засідання: огляду у судовому засіданні оригінали документів та належним чином засвідчені копії документів відповідно до ч. 2 статті 36 Господарського-процесуального кодексу України для долучення до матеріалів справи:

- статут Боржника, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про знаходження в Єдиному державному юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців боржника;

- відзив на заяву про порушення справи про банкрутство відповідно до п. 3 ст. 11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» з підтвердженням чи запереченням щодо факту неплатоспроможності та розміру вимог кредитора; загальною сумою заборгованості боржника перед кредиторами, у тому числі по заробітній платі працівникам боржника, а також заборгованості із страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інших видах загальнообов'язкового державного соціального страхування по податках і зборах (обов'язкових платежах), з відомостями про наявне у боржника майно, у тому числі і кошти, які знаходяться на його рахунках у банках чи інших фінансово-кредитних установах, поштові адреси банків чи інших фінансово-кредитних установ; відомостями про фінансовий стан підприємства, перелік дебіторів і кредиторів із зазначенням їх реквізитів та сум заборгованості;

- документи оцінки вартості наявних майнових активів боржника; правовстановлюючі документи боржника на належне нерухоме майно, витяги Бюро технічної інвентаризації про реєстрацію права власності на нерухоме майно, технічну документацію та правовстановлюючі документи на земельні ділянки, на яких розташоване нерухоме майно боржника та інші ділянки, які належать боржнику, свідоцтва про державну реєстрацію транспортних засобів належних боржнику;

- перелік і повний опис заставленого майна із зазначенням його місцезнаходження та вартості на момент виникнення права застави;

- місцезнаходження банків, що здійснюють розрахунково-касове обслуговування боржника; довідки з банку (на банківському фірмовому бланку, завірені печаткою банківської установи) про обороти коштів по всіх рахунках по місяцях за 12 останніх місяців;

- дані про всі наявні розрахункові рахунки в банківських установах.

5. Зобов'язати Боржника провести аудит за останні 24 календарних місяців його господарської діяльності на надати аудиторський висновок суду.

6. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів відповідно до ст. 12 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», у зв'язку з чим заборонити органам стягнення та органам виконавчої служби стягнення на підставі виконавчих документів та інших документі в, за якими здійснюються стягнення відповідно до законодавства.

7. Попередити учасників провадження про матеріальну відповідальність за неявку в судове засідання та невиконання вимог суду. Зокрема, попередити учасників провадження про те, що відповідно до п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, приймаючи рішення, має право: стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.

8. Ухвалу надіслати: Відділу державної виконавчої служби Бориспільського міськрайонного управління юстиції (08300, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 63); державному реєстратору Бориспільської районної державної адміністрації Київської області (08300, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 74); державному нотаріусу Бориспільської міської державної нотаріальної контори (08300, м. Бориспіль, вул. Франка, буд. 7).

Копію ухвали надіслати: Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України, Заявникові, Боржнику, Управлінню Пенсійного Фонду України у м. Бориспіль (08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Головатого, буд. 4), Бориспільській об'єднаній державній податковій інспекції Київської області (08300, м. Бориспіль, вул. Котляревського, буд. 2), Бориспільській виконавчій дирекція фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (м. Бориспіль, вул. Дзержинського, буд. 14), Бориспільське відділення фонду соціального страхування України від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань (08300, м. Бориспіль, вул. Головатого, буд. 6, кв. 3).

Дата набрання чинності ухвалою - 16 січня 2013 року.

Термін пред'явлення виконавчого документу до виконання - до 16 січня 2014 року.

Дана ухвала виконується в порядку встановленому для виконання судових рішень, та відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 17 Закону України "Про виконавче провадження" є виконавчим документом.

Суддя Скутельник П.Ф.

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення16.01.2013
Оприлюднено17.01.2013
Номер документу28643782
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/201/13-г

Ухвала від 29.07.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Скутельник П.Ф.

Постанова від 18.01.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Скутельник П.Ф.

Ухвала від 16.01.2013

Господарське

Господарський суд Київської області

Скутельник П.Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні