Ухвала
від 21.11.2006 по справі 10/2017
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

10/2017

 

                                  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"21" листопада 2006 р.                                                            Справа № 10/2017

          Господарський суд Черкаської області в складі: головуючого - судді Шумка В.В., при секретарі судового засідання Холодній Л.В.,  за участю  ліквідатора –Зозулі С. І.,  голови комітету кредиторів –Борейко О.М.,

розглянувши  матеріали справи  за заявою  АТ "Маїс Інк"

до  СТОВ  "Смілянське"

про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

          Постановою господарського суду від "21" грудня 2004 р.    СТОВ  "Смілянське"  визнане банкрутом,  призначено ліквідатором  Зозулю С.І.  Встановлений ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" строк ліквідаційної процедури закінчився.

          За результатами роботи ліквідатор подав суду звіт та ліквідаційний баланс, згідно  з яким майнові активи банкрута  відсутні.

          Ліквідатор подав суду клопотання про  ліквідацію підприємства - банкрута та припинення провадження у справі.

          Голова комітету кредиторів клопотання підтримав.

          Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, заслухавши   ліквідатора, голову комітету кредиторів  суд вважає, що ними виконані  необхідні  дії для встановлення активів  підприємства-банкрута,  задоволення вимог кредиторів.

          Враховуючи, що у банкрута відсутнє майно для задоволення вимог кредиторів, суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс  підлягають затвердженню, а підприємство-банкрут, як юридична особа, ліквідації.

          Керуючись ст. ст. 24, 32, 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд -

УХВАЛИВ:

          Ліквідаційний баланс сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю  "Смілянське",  с. Мале Старосілля Смілянського району Черкаської області, код  00449800,  затвердити.

          Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю    "Смілянське",   як юридичну особу,  ліквідувати у  зв'язку з банкрутством.

          

          Провадження у справі припинити.

          Ухвалу надіслати сторонам,  державному  реєстратору,  Черкаському обласному сектору з питань банкрутства, Державній виконавчій службі  у Смілянському районі .

            Суддя                                                                                Шумко В.В.

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення21.11.2006
Оприлюднено22.08.2007
Номер документу286596
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —10/2017

Постанова від 16.07.2007

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Будішевська Л.О.

Ухвала від 21.11.2006

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Шумко В.В.

Постанова від 13.09.2006

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Будішевська Л.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні