Великобілозерський районний суд запорізької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстрація0803/139/2012
14.12.2012
справа № 0803/139/2012
провадження № 2/0803/21/2012
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без розгляду
14 грудня 2012 року селище Велика Білозерка
Великобілозерський районний суд Запорізької області в складі:
головуючого судді Яцун О.О.,
при секретарі Юхник С.Ф.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2, правонаступником якої є ОСОБА_3, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Імені Гагаріна», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, відділ Держкомзему в Великобілозерському районі Запорізької області, про повернення земельної ділянки та зобов'язання приведення її в рівноцінний стан, що мав місце до передачі в оренду,
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_2 звернулася до суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Імені Гагаріна», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, відділ Держкомзему в Великобілозерському районі Запорізької області, про повернення земельної ділянки та зобов'язання приведення її в рівноцінний стан, що мав місце до передачі в оренду.
Ухвалою Великобілозерського районного суду Запорізької області від 10 грудня 2012 року до участі у справі в якості правонаступника позивача ОСОБА_2, яка вибула з процесу у зв'язку зі смертю, залучено її доньку ОСОБА_3.
В судове засідання, призначене на 14 грудня 2012 року, правонаступник позивача ОСОБА_3 не з'явилася, надавши до канцелярії суду заяву про залишення позовної заяви без розгляду.
Представник відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Імені Гагаріна»в судове засідання не з'явився, з невідомої суду причини, будучи належним чином повідомлений про день та час судового засідання.
Представник третьої особи відділу Держкомзему в Великобілозерському районі Запорізької області в судове засідання також не з'явився, будучи належним чином повідомлений про день та час судового засідання. Про причини своєї неявки суд не повідомив.
Відповідно до п. 5) ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду у випадку, коли позивач подав до суду заяву про залишення позову без розгляду.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за можливе, позовну заяву залишити без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись п. 5) ч. 1 ст. 207, ст. 208 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_2, правонаступником якої є ОСОБА_3, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Імені Гагаріна», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, відділ Держкомзему в Великобілозерському районі Запорізької області, про повернення земельної ділянки та зобов'язання приведення її в рівноцінний стан, що мав місце до передачі в оренду залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя (підпис)
З оригіналом згідно
Оригінал ухвали знаходиться в архіві Великобілозерського районного суду Запорізької області в матеріалах цивільної справи № 0803/139/2012.
Суддя О.О. Яцун
Суд | Великобілозерський районний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 14.12.2012 |
Оприлюднено | 25.01.2013 |
Номер документу | 28705086 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Великобілозерський районний суд Запорізької області
Яцун О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні