Справа № 1106/4133/2012
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А І Н И
24.01.2013
Долинський районний суд Кіровоградської області, в складі:
головуючого-судді БОЙКА П.М.
при секретарі ЛЕМЕШЕНКО В.О.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Долинській справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи -Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області та Клинцівська сільська рада Кіровоградського району , про встановлення факту належності правовстановлюючих документів ,-
В С Т А Н О В И В:
Згідно заяви, ІНФОРМАЦІЯ_1 померла мати заявниці ОСОБА_2 , свідоцтво про смерть НОМЕР_1 від 18.04.2012 р. Після її смерті відкрилася спадщина, яка складається з земельної ділянки НОМЕР_2 , площею 6,64 га , що розташована на території Клинцівської сільської ради Кіровоградської області , що підтверджується державним актом на право приватної власності на землю виданого Кіровоградською райдержадміністрацією 21.03.2002 серія ІІІ-КР № 030263 .
Спадкоємицею майна покійної за заповітом є її дочка ОСОБА_1 Під час оформлення спадкових прав 26.11.2012 р. нотаріусом заявниці , було відмовлено у видачі свідоцтва про прийняття спадщини за законом , оскільки у державному акті на право приватної власності на землю по батькові матері зазначено , як «ОСОБА_2» , що не співпадає з справжнім її по батькові як «ОСОБА_2»зазначених у свідоцтві про смерть , та у заповіті .
Встановлення факту належності вищевказаних документів заявнику необхідно для прийняття спадщини , тому з даною заявою звернулася до суду.
Заявниця в судове засідання не з»явилась ,в позові зазначила , щоб справу розглянули без її участі .
Представник Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області в судове засідання не з»явився , про день розгляду справи повідомлений своєчасно, заперечень не надали.
Представник Клинцівської сільської ради до суду не зЧявився . Надали до суду заяву в якій просять справу розглянути у їх відсутність , проти позову не заперечують.
Оглянувши письмові докази по справі суд приходить до висновку, що заявлені вимоги підлягають задоволенню.
Згідно п.6 ч.1 ст.256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, імЧя та по-батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, імЧям та по-батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або паспорті.
Із копії свідоцтва про смерть видно, що ОСОБА_2 померла ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.5).
Із копії заповіту від 24.09.2009 р.(а.с.6) слідує, що ОСОБА_2 заповіла своє майно ОСОБА_1 .
Із копії державного акту на право приватної власності на землю Серії IІІ-КР № 030263 від 21.03.2002року(а.с.7) слідує , що виданий на імЧя «ОСОБА_2 », а відповідно до документів вірно «ОСОБА_2».
Згідно поданих доказів достатньо даних для встановлення юридичного факту.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.213-215, 259 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В:
Заяву ОСОБА_1 -задовільнити.
Вважати встановленим той факт, що державний акт на право приватної власності на земельну ділянку НОМЕР_2 , кадастровий номер 3522583900:02:000:0218 , площею 6,64 га , розташовану на території Клинцівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області , Серія IІІ-КР № 030263 від 21.03.2002 року виданий ОСОБА_2 дійсно належить ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1.
Рішення може бути оскаржене до Кіровоградського апеляційного суду відповідно до ст.294 ЦПК України.
ГоловуючийП. М. Бойко Копія вірно:
СУДДЯ ДОЛИНСЬКОГО
РАЙОННОГО СУДУ
Суд | Долинський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2013 |
Оприлюднено | 30.01.2013 |
Номер документу | 28874754 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Долинський районний суд Кіровоградської області
Бойко П. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні