Ухвала
від 22.03.2012 по справі 2а-11612/10/2670
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А

22 березня 2012 року № 2а-11612/10/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого судді Катющенка В.П., при секретарі судового засідання Тимошенко К.А., розглянувши у судовому засіданні питання про поновлення провадження у справі за позовом Державної податкової інспекції у Подільському районі міста Києва до Товариства з обмеженою відповідальністю "Прінт-Ком", третя особа -Подільська районна у місті Києві державна адміністрація, про визнання недійсним запису про проведення державної перереєстрації, визнання діяльності такою, що суперечить статутним документам та припинення юридичної особи,

за участю:

від позивача -Шевченко О.О.;

від відповідача -не з'явився,

від третьої особи -не з'явився

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30 серпня 2010 року відкрито провадження в адміністративній справі № 2а-11612/10/2670.

Відповідно до ухвали суду від 13 січня 2011 року зупинено провадження у справі № 2а-11612/10/2670 за позовом Державної податкової інспекції у Подільському районі міста Києва до Товариства з обмеженою відповідальністю "Прінт-Ком", третя особа -Подільська районна у місті Києві державна адміністрація, про визнання недійсним запису про проведення державної перереєстрації, визнання діяльності такою, що суперечить статутним документам та припинення юридичної особи до набрання законної сили рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва у справі № 2а-19248/10/2670.

01 березня 2012 року на адресу суду від позивача надійшло клопотання про поновлення провадження у справі, яке обґрунтоване тим, що відпали обставини, які слугували підставою для зупинення провадження у справі, до якого було додано копію постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 15 липня 2011 року у справі № 2а-19248/10/2670.

В судовому засіданні 22 березня 2012 року представник позивача підтримала заявлене клопотання, зазначивши, що рішення у справі № 2а-19248/10/2670 набрало законної сили та просила суд поновити провадження у справі.

Представник відповідача та третьої особи в судове засідання не з'явились.

Відповідно до частини 5 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій воно було зупинено.

Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 156, 160, 165 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В:

Клопотання позивача про поновлення провадження у справі задовольнити.

Поновити провадження у справі № 2а-11612/10/2670 за позовом Державної податкової інспекції у Подільському районі міста Києва до Товариства з обмеженою відповідальністю "Прінт-Ком", третя особа -Подільська районна у місті Києві державна адміністрація, про визнання недійсним запису про проведення державної перереєстрації, визнання діяльності такою, що суперечить статутним документам та припинення юридичної особи.

Призначити судове засідання на 05 квітня 2012 року на 10:00 год. за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1, блок В, зал судових засідань № 62.

Копію ухвали направити сторонам по справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя В.П. Катющенко

СудОкружний адміністративний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення22.03.2012
Оприлюднено30.01.2013
Номер документу28931802
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-11612/10/2670

Ухвала від 13.01.2011

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Катющенко В.П.

Ухвала від 06.08.2010

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Катющенко В.П.

Ухвала від 14.10.2010

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Катющенко В.П.

Ухвала від 26.04.2012

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Катющенко В.П.

Ухвала від 29.10.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Усенко Є.А.

Ухвала від 22.03.2012

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Катющенко В.П.

Ухвала від 14.12.2012

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Усенко Є.А.

Ухвала від 23.11.2012

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Усенко Є.А.

Ухвала від 30.10.2012

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Пилипенко О.Є.

Постанова від 26.04.2012

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Катющенко В.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні