Ухвала
від 31.01.2013 по справі 28пд/5014/3355/2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32


УХВАЛА

31.01.13 Справа № 28пд/5014/3355/2012

Суддя Семендяєва І.В., при секретарі судового засідання Мартинцевій Н.М., розглянувши матеріали за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганськвода» в особі Відокремленого підрозділу «Південне управління ТОВ «Луганськвода», м. Луганськ

до Лутугинського районного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа», м. Лутугине

про регулювання розбіжностей, які виникли при укладанні додаткової угоди до договору на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення від 01.06.2010 № 237/3

за участю представників сторін:

від позивача: Машляк Д.В., довіреність № 1010 від 07.06.2012, юрисконсульт відокремленого підрозділу "Південне управління ТОВ "Луганськвода";

від відповідача: Корбіч І.Б., довідка ЄДРПОУ серії АА № 717767 від 06.12.2012, керівник; Лебідь В.В., представник за довіреністю № 6 від 14.01.2013.

в с т а н о в и в:

суть спору: позивач просить п. 5.9 договору, викладений у п. 3 додаткової угоди від 01.11.2012 до договору на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення 01.06.2010 № 237/3 прийняти у редакції ТОВ «Луганськвода», а саме:

«При відсутності приладів обліку стічних вод на системі каналізації, «Споживач» також сплачує «Постачальнику» за об'єми стічних вод, які утворюються внаслідок випадання атмосферних опадів, сніготанення та при здійсненні поливально-мийних робіт під час прибирання територій (далі - поверхневі стічні води), які неорганізовано потрапляють в мережі водовідведення «Споживач» або, через розташовані на території «Споживача» дощозбірники і колодязі, у мережі водовідведення «Постачальника». Розрахунок об'ємів поверхневих стічних вод, як при загальносплавній, так і при розподільній системі водовідведення, виконується згідно п. 4.10 - 4.13 Правил користування (зі змінами, внесеними Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.03.2012 № 131). Дані для розрахунку надає споживач».

Відповідач у відзиві на позов не погодився з позовними вимогами, оскільки, на його думку, укладання пропонованої позивачем редакції п. 5.9 договору можливе тільки для тих споживачів, на території яких існує зливова система каналізації та в каналізаційні мережі яких потрапляють поверхневі стічні води. Як зазначає відповідач, згідно Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України обов'язковій оплаті підлягає об'єм стічних вод, які неорганізовано потрапляють в мережі водовідведення споживачів, що і є, на думку відповідача, ключовим моментом в визначенні об'ємів наданих послуг. Відповідач має закриту систему водовідведення; всі стічні води, які утворюються в період дощів та сніготаєння, як зазначає відповідач, поглинаються водою. На думку відповідача, позивач не надав доказів, якими підтверджується потрапляння стічних вод в мережі відповідача.

В судовому засіданні 31.01.2013 позивач заявив клопотання, в якому зазначив про те, що ним не виконано вимоги ухвали суду та не обстежено колодязі відповідача, тому позивач просить дати йому додатковий час на обстеження колодязів відповідача.

За таких обставин, для повного та всебічного розгляду справи ти з'ясування фактичних обставин справи її розгляд слід відкласти.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд Луганської області

у х в а л и в :

1. Розгляд справи відкласти на 14.02.2013 о 10 год. 40 хв.

2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2, 6-й поверх, кімната № 603.

3. Зобов'язати:

позивача - подати: нормативне обґрунтування своїх вимог; сумісно з відповідачем обстежити територію, яку відповідач займає, та встановити наявність зливової каналізації, дощозбірників та можливість потрапляння стічних вод, які утворились в період дощів та сніготаєння, в мережу водовідведення; за результатами обстеження скласти та підписати сторонами відповідний акт, який подати суду, в акті зазначити площу території відповідача, яка враховується як загальна площа стоку дощових вод, та врахувати паспорт водного господарства відповідача;

відповідача - сумісно з позивачем обстежити територію, яку відповідач займає, та встановити наявність зливової каналізації, дощозбірників та можливість потрапляння стічних вод, які утворились в період дощів та сніготаєння, в мережу водовідведення; за результатами обстеження скласти та підписати сторонами відповідний акт, який подати суду, в акті зазначити площу території відповідача, яка враховується як загальна площа стоку дощових вод, та врахувати паспорт водного господарства відповідача.

Звертається увага учасників судового процесу про необхідність надіслання поштової кореспонденції в даній справі на адресу: 91016, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2.

Явка повноважних та компетентних представників сторін у судове засідання - на їх розсуд.

Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за ненадіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України з них може бути стягнутий штраф у сумі до 1700 грн.

Суддя І.В. Семендяєва

СудГосподарський суд Луганської області
Дата ухвалення рішення31.01.2013
Оприлюднено04.02.2013
Номер документу29036372
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —28пд/5014/3355/2012

Рішення від 25.02.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Семендяєва І.В.

Рішення від 25.02.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Семендяєва І.В.

Ухвала від 14.02.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Семендяєва І.В.

Ухвала від 31.01.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Семендяєва І.В.

Ухвала від 15.01.2013

Господарське

Господарський суд Луганської області

Семендяєва І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні