cpg1251
Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про призначнення заяви до розгляду
19 лютого 2013 р. Справа №805/48/13-а
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Грищенко Є.І., розглянувши у приміщенні суду за адресою: 83052, місто Донецьк вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17, заяву Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби про зміну порядку виконання судового рішення по справі № 805/48/13-а за позовом Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби до Товариства з обмеженою відповідальністю «Пром - постачання» про стягнення податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 2 739,52 грн. та з податку на прибуток у розмірі 7 543,84 грн. з банківських рахунків платника податків, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник - Державна податкова інспекція у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби звернулася до суду із заявою на підставі ч. 1 ст. 263 Кодексу адміністративного судочинства про зміну порядку виконання судового рішення.
Заява підсудна Донецькому окружному адміністративному суду, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.
Суд розглядає питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або сторони виконавчого провадження, що звернулися із поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі, та у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Керуючись ст. 263 КАС України-
У Х В А Л И В:
1. Призначити заяву Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби про зміну порядку виконання судового рішення по справі № 805/48/13-а за позовом Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби до Товариства з обмеженою відповідальністю «Пром - постачання» про стягнення податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 2 739,52 грн. та з податку на прибуток у розмірі 7 543,84 грн. з банківських рахунків платника податків до розгляду у судовому засіданні, яке відбудеться 22 лютого 2013 року о 12.00 год., в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 83052, місто Донецьк вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.02.2013 |
Оприлюднено | 06.03.2013 |
Номер документу | 29757139 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Толстолуцька М.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні