ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

Б26/5-09

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 р.

Справа №

За заявою          

до боржника  

про визнання банкрутом

Суддя  

Представники сторін:

Кредитора: Пархоменко Ю. С. - представник ТОВ "Андеграунд-люкс", доручення

від 26.01.09 р.;     

Боржника: не з'явився;

СУТЬ СПРАВИ:

  Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Максіторг”, м. Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 14.01.2009 року за заявою кредитора відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"(далі –Закон).

    Підставою для  звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі  вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість за поставлений товар згідно  з договором №0311/6 від 03.11.2008 р. у розмірі  грн.,  яка не сплачена.

     За даними кредитора боржник  не здійснює підприємницьку діяльність.

   Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

    Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, господарський суд встановив наступне.

   Згідно зі ст.52 Закону  у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення    справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов»язань.

    Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора  за згодою останнього.

   Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

   Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується довідкою з Єдиного

державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 12.01.2009 р. №2846874, згідно якого боржник перебуває у стані припинення підприємницької діяльності.

     Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано ініціюючим кредитором.

  Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором - товариство з обмеженою відповідальністю „Андеграунд-люкс”, м. Дніпропетровськ.

   З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов'язати ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська у строк до 27.02.2009 р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

    Ліквідатора слід зобов'язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом  всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;      

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію  та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

     Після завершення заходів  ліквідаційної процедури  ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.                                                                         

   Виходячи із положень статті 11-1 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»копію цієї постанови направити до органу державної  податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки  своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов»язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

    Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

     Визнати  (код ЄДРПОУ 35395835) - банкрутом.

     Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік, до 27.01.2009 р.

     Ліквідатором  призначити   (код ЄДРПОУ 36052418; адреса для листування: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Кожем'яки, б. 1 кв. 34; керівник Скобельцина О. Є.)

    Зобов'язати ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська у строк до 27.02.2009 р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та довідку про наявність податкового боргу.

    Зобов'язати ліквідатора:

-  письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським    судом  всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

-  у випадку виявлення майна, його реалізацію  та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів  ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.        

         

                             

 Копію цієї постанови направити до органу державної  податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки  своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.   

Суддя

 

            

Дата ухвалення рішення 27.01.2009
Зареєстровано 23.02.2009
Оприлюднено 24.02.2009

Судовий реєстр по справі б26/5-09

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 22.04.2009 Вищий господарський суд України Господарське
Ухвала від 31.03.2009 Вищий господарський суд України Господарське
Ухвала від 05.03.2009 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Постанова від 27.01.2009 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
Ухвала від 14.01.2009 Господарський суд Дніпропетровської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону