Справа №764/1653/13-ц
Провадження 2-н/764/139/2013
Ленінський районний суд м. Севастополя
С У Д О В И Й Н А К А З
15 лютого 2013 року
Суддя Ленінського районного суду міста Севастополя Лушніков В.Ф. розглянувши заяву прокурора Ленінського району м. Севастополя в інтересах ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості по заробітній платні станом на 28.01.2013 р. з Державного підприємства „Севастопольський геодезичний центр", яке знаходиться за адресою: 99011, м. Севастополь, вул. Очаківців, 50.
На підставі ст.15 КЗпП України, ст.24 Закону України „Про оплату праці", керуючись ст.ст. 96, 102, 103 ЦПК України,
НАКАЗУЮ:
1. Стягнути з Державного підприємства „Севастопольський геодезичний центр", яке знаходиться за адресою: 99011, м. Севастополь, вул. Очаківців, буд. 50, ЄДРПОУ 05704303, на користь ОСОБА_1 заборгованість по заробітній платні в сумі 10769 грн. 02 коп.
2. Стягнути з Державного підприємства „Севастопольський геодезичний центр", яке знаходиться за адресою: 99011, м. Севастополь, вул. Очаківців, буд. 50, ЄДРПОУ 05704303, судовий збір в дохід держави в сумі 114,70 грн.
3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя Лушніков В.Ф.
Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб. Відповідно до ст.. 104 ЦПК України днем отримання боржником копії судового наказу є дата, зазначена у поштовому повідомленні про вручення. У разі якщо боржник відмовляється від отримання копії судового наказу або відсутній за вказаною адресою, днем отримання боржником копії судового наказу є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову боржника отримати копію судового наказу чи відмітки про відсутність боржника за вказаною адресою.
Відповідно до статті 105-1 ЦПК України заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 105 цього Кодексу, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.
Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.
Згідно із ст. 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання. Якщо суд за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу прийняв ухвалу про залишення такої заяви без задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судовий наказ чи змінений судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суд | Ленінський районний суд міста Севастополя |
Дата ухвалення рішення | 15.02.2013 |
Оприлюднено | 04.04.2013 |
Номер документу | 30378067 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд міста Севастополя
Лушніков В. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні