УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
16 травня 2013 року№ 812/4381/13-а
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Агевич К.В., перевіривши матеріали адміністративного позову Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області до відділу державної виконавчої служби Сєверодонецького міського управління юстиції про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
13 травня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов вищезазначений адміністративний позов.
Позовна заява Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Згідно ч. 2 ст. 106 КАС України встановлено, що на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
Як вбачається зі змісту адміністративного позову, позивач оскаржує бездіяльність державного виконавця відділу державної виконавчої служби Сєвєродонецького міського управління юстиції Бєляєвої Анастасії Ігорівни в частині ненакладення арешту на р/р 29022866100025 в ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 305299, який відкритий з МПП «Комтел» та просив зобов'язати відділ державної виконавчої служби Сєвєродонецького міського управління юстиції вчинити дії щодо арешту розрахункового рахунку МПП «Комтел», а саме 29022866100025 в ПАТ КБ «Приватбанк» МФО 305299.
При цьому позивачем до матеріалів адміністративного позову не надано жодного доказу на підтвердження вищевказаних обставин, а саме: постанови про відкриття виконавчого провадження, об'єднання виконавчого провадження, тощо - і не зазначено причин неможливості подання таких доказів, чим не дотримано вимоги ч.2 ст.106 КАС України.
Згідно частин 4, 5 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Згідно положень пунктів 3, 7 статті 56 Кодексу адміністративного судочинства України представники беруть участь в адміністративному процесі на основі договору або закону; законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Повноваження законних представників підтверджуються документами, які стверджують займану ними посаду (частина друга статті 58 Кодексу адміністративного судочинства України).
Судом також встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам, встановленим частиною п'ятою статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки позивачем не приєднано до позовної заяви жодних доказів, що підтверджують повноваження Начальника управління О.В. Шарунової на підписання відповідних документів.
Частиною першою статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України зазначено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Зазначені вище обставини вказують на невідповідність позовної заяви вимогам процесуального законодавства, у зв'язку з чим, з огляду на приписи статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху з наданням позивачу часу для усунення зазначених недоліків.
Керуючись ст.ст. 107, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області до відділу державної виконавчої служби Сєверодонецького міського управління юстиції про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви з урахуванням поштового перебігу до 03 червня 2013 року та роз'яснити, що в разі не усунення недоліків позовної заяви, вона буде вважатися неподаною та повернута.
Недоліки необхідно усунути шляхом надання до Луганського окружного адміністративного суду доказів, на підтвердження обставин, якими позивач обґрунтовує позовні вимоги (постанову про відкриття виконавчого провадження, об'єднання виконавчого провадження, тощо) та доказів на підтвердження повноваження Начальника управління О.В. Шарунової на підписання відповідних документів.
Копію ухвали направити позивачу.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали з одночасним поданням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.
СуддяК.В. Агевич
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.05.2013 |
Оприлюднено | 21.05.2013 |
Номер документу | 31276600 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
К.В. Агевич
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні